PO - PÁ v 17:50 na Primě

Libuše Foord

Prostřeno - 12-16.4. - Libuše Foord Foto: Prostřeno - 12-16.4. - Libuše FoordFoto: All

Atraktivní 30tiletá zrzka Libuše má vztah k módě a vaření. Žije sama se svojí dcerou ve velkém třípokojovém bytě v centru Ostravy. Asi nejefektivnější je v bytě úchvatná červeno-černá koupelna, zajímavé je také celkové dispoziční řešení bytu.

Libuše vlastní prodejnu s luxusním spodním prádlem....

 

Její ložnici ale zdobí spousta obrazů, koupelnu má efektní červeno-černou. Libuše vlastní prodejnu s luxusním spodním prádlem.

Charakter:

Tvrdí o sobě, že je přemýšlivá a ráda s komunikuje lidmi. Je otevřená a bez předsudků. Umí naslouchat a být dobrým přítelem.

Zájmy:

Myslí si, že jediným odkazem jsou naše děti. Většinu volného času jí proto naplňuje její dcera. Ráda sportuje, miluje hudbu, květiny, čte si a tvoří drobná literární dílka do šuplíku. Chová dva kocoury.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, experimentuje. Potěší ji když jí chválí. S oblibou připravuje těstoviny, saláty, sendviče, ryby a mořské plody.

Chutě:

Kuchyně italská, mexická a indická. Miluje kořeněná jídla, typická pro jednotlivé země. Asi úplně nejraději má hořkou čokoládu.

Nesnáší:

Některé vnitřnosti a příliš neholduje hovězímu a vepřovému. Nepozřela by exotické krokodýlí nebo želví maso či žabí stehýnka.

Motto:

Lidská bytost je především zvíře, které nakonec musí chcípnout, a tak nakupuje, nakupuje
a nakupuje s vírou, že jedna z těch věcí, kterou na bleším trhu koupí, bude nekonečný život.

Vaše názory

Niko
...néééé, toho nee! 1 19.05.2010 10:12

Kočky v kuchyni, na stole, všude - hnus!

Fixule
Kočky miluju,ale v kuchyni mi 31.07.2011 20:33

Kočky miluju,ale v kuchyni mi to připadá nevhodné a nehygienické.Tam leze jedna po kuchyňské lince.To Libuška nezvládla

A. N
. 0 13.05.2010 07:29

...Libuše se měla přihlásit do zcela jiného pořadu:-)

Divačka z F-M
Po prvních dvou večerech mne 0 20.04.2010 18:20

Po prvních dvou večerech mne velice zaujal pan David, kterého jsem si též oblíbila. Nemile mně ovšem překvapil, když při večeru paní Libuše ochutnal tiramisu a tázal se zda je tiramisu z pomazánkového másla či z mascarpone...čistě teoreticky když je na tohle takový odborník a ví jak chutná mascarpone měl to poznat, ale šlo mu zjevně jen o dráždění, dle mého názoru, dobrého kolektivu a ne o hodnocení dobrého moučníku.

Ing. Vrbka
Krása 0 20.04.2010 11:56

Viděl jsem její akty a je to nádherná žena.

bobesova
Vydra-Boušková 0 18.04.2010 20:14

Souhlasím s názorem, že jediný co mi na tomto pořadu vadí jsou komentáře dua Vydra-Boušková. Proti jejich hereckému umění nic nemám, ale v Prostřeno jsou pro mne rušivým elementem... většina průpovídek totiž hraničí s trapností. Jestli někomu přijdou soutěžící v křeči, tak mě naopak tato dvojice. Slovenská verze Bez servítky je oproti té naší v tomto ohledu na výši.

Stejně tak je mi u "sousedů" sympatický, že jsou na místo večeře sváženi jedním autem a mají tak možnost se už před setkáním s prvním hostitelem lehce oťuknout. Být první v pořadí pak nemusí být až takovým handycapem. Doufám, že to bude námět na zamyšlenou pro "naše" tvůrce tohoto formátu pořadu. ;-)

Ještě jedno si nedopustím, a to takové všeobecné rýpnutí ... když NĚKDY vidím co a jak soutěžící vaří, tak se ani nedivím, že má např. patlal Babica tolik fanoušků, kterými se neustále ohání.

Jinak ale samozřejmě respect všem, kteří se již zúčastnili nebo se na to teprve chystají. Zákon schválnosti, že zrovna v tom nejdůležitějším okamžiku se něco nepovede jak by hostitel chtěl (např. stokrát výborně uvařený knedlík se jak na potvoru rozvaří či nedovaří) je bohužel nekompromisní. :-)

mel
Normálně na podobné příspěvky 0 17.04.2010 22:16

nereaguji, ale nedá mi to. Proč tolik zlosti? Chápu, že Vám třeba paní Libuše nemusí být sympatická, ale proč takovéhle napadání? V onen večer popíjeli všichni, druhý den to také přiznali, že se trochu "společensky unavili", a to svědčí o její lásce k alkoholu? Stejně tak nechápu, kde jste viděli, že kočičky vykonaly potřebu na stole. Stůl byl od nich zatlapkaný a ona ho před jídlem umyla, což mi připadá správné. Nebo soudit charakter člověka podle toho, jak se oblékne?

hanaamila@seznam.cz
kočky v kuchyni 1 17.04.2010 12:31

kočka ani pes nemají v
kuchyni při přípravě jídla co dělat!

arbitr
hanaamila 17.04.2010 13:04

Mně to nevadí. U nás byste se také nenapila. Máme kočku i psa a do kuchyně je pouštíme. Samozřejmě že kočka neradí při vaření na kuchyňské lince a psovi nedávám ochutnat z hrnců. Paní Libuše je včas odehnala.

hanaamila@seznam.cz
Vaření nehodnotím, ale co mě 0 17.04.2010 12:23

Vaření nehodnotím, ale co mě šokovalo, v kuchyni se na kredenci povalují kočky, a to rovnou nad připravovaným jídlem. Nepozřela bych tam ani vodu.

reklama