PO - PÁ v 17:50 na Primě

Libuše Foord (repríza)

Prostřeno - 12-16.4. - Libuše Foord Foto: Prostřeno - 12-16.4. - Libuše FoordFoto: All

Atraktivní 30tiletá zrzka Libuše má vztah k módě a vaření. Žije sama se svojí dcerou ve velkém třípokojovém bytě v centru Ostravy. Asi nejefektivnější je v bytě úchvatná červeno-černá koupelna, zajímavé je také celkové dispoziční řešení bytu.

Její ložnici ale zdobí spousta obrazů, koupelnu má efektní červeno-černou. Libuše vlastní prodejnu s luxusním spodním prádlem.

Charakter:

Tvrdí o sobě, že je přemýšlivá a ráda s komunikuje lidmi. Je otevřená a bez předsudků. Umí naslouchat a být dobrým přítelem.

Zájmy:

Myslí si, že jediným odkazem jsou naše děti. Většinu volného času jí proto naplňuje její dcera. Ráda sportuje, miluje hudbu, květiny, čte si a tvoří drobná literární dílka do šuplíku. Chová dva kocoury.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, experimentuje. Potěší ji když jí chválí. S oblibou připravuje těstoviny, saláty, sendviče, ryby a mořské plody.

Chutě:

Kuchyně italská, mexická a indická. Miluje kořeněná jídla, typická pro jednotlivé země. Asi úplně nejraději má hořkou čokoládu.

Nesnáší:

Některé vnitřnosti a příliš neholduje hovězímu a vepřovému. Nepozřela by exotické krokodýlí nebo želví maso či žabí stehýnka.

Motto:

Lidská bytost je především zvíře, které nakonec musí chcípnout, a tak nakupuje, nakupuje
a nakupuje s vírou, že jedna z těch věcí, kterou na bleším trhu koupí, bude nekonečný život.

Vaše názory

luciyes
Obchůdek 0 06.10.2011 15:15

Dobrý den Libuško,

moc prosím o sdělení místa a názvu vašeho obchůdku se spodním prádlem. Jste mi moc sympatická a ráda bych váš obchůdek někdy navštívila. Prosím o odpověď na - luciyes@seznam.cz

Děkuji za vaši odpověď, Lucka

Karol J.
Libušce jsem to přála, pěkně 0 19.08.2011 13:27

Libušce jsem to přála, pěkně se vyjadřuje a byla mi moc sympatická. Podle mě si to pokazila tim tiramisu na český způsob. Říct hostům "koupila jsem drahý ingredience, ale na mascarpone jsem chtěla ušetřit", to mi přijde dost ulítlý. Když už kupovala dražší sýr apod., to mascarpone už jí nemuselo vytrhnout nebo si mohla vybrat jiný moučník.

Martin78
morava vs česko 2 13.08.2011 02:08

Tahle diskuze nemá prostě obdobu.Je známo že češi jsou inteligentnější, než moraváci, ale nikdo jim to nedává najevo.Nejsem pražák a ani jím nebudu, ale strašně se mi líbí, jak olomóčáci nadávaj na pražáky, a pak zajdu někam a začnu si z někým povídat v praze a najednou mi něco nesedí....slang, zeptám se , "A odkud vlastně jsi?" "no ja su z Olomóca"..tak tohle mi hlava nebere.Nadávaj na pražáky, ale ser...se tam po celejch rodinách.Je teda pravda že bydlím kousek od olomouce (přistěhování za přítelkyní) a nezůstávám v údivu.Jsem IT , ale tihle IT co jsou tady , tak jen po nich chodím a opravuju.Svého syna jsem dal do jazykové školy a po sléze jsem zjistil, že ten kdo ho vyučuje (ta dotyčná), nebyla ani v anglicky mluvícím státě.Hlavně, kde je ta pohostinnost? tady je evidentní, že jeden okrádá druhého.....nojo vlatně, časy se mění že ?

pečut
hmmm 15.08.2011 02:08

Martine jooo! Naprosto s tebou souhlasím! Teda... Co jsi tím chtěl vlastně říct?:-) Asi ses překlepl a místo IT jsi chtěl napsat, že jsi ET! Pak bych to chápal:-)vs3ni

anonym
IT .... znamená internetový 15.08.2011 16:08

IT .... znamená internetový trotl nebo-li trulant

viky
Díky všem za rady 0 08.08.2011 11:13

týkající se ušlehání sněhu.Ten svařený cukr, to bude asi řešení.Je to sice dost patlačka, ale stojí to za to ( a je fakt, že to nedělám obden, pouze několikrát do roka).Člověk se pořád učí...

jilm
Proč si hraje 1 08.08.2011 10:57

s termínama,které absolutně postrádají logiku.Má sporadicky vybavenou kuchyň,definitivně si dá ocásek z želvy,a jiné a jiné.Myslím,že chce být za chytrou,ale opak je pravdou.

anonym
Jilme,váš příspěvek 08.08.2011 16:32

nemá ani hlavu ani patu.Můžete to blíže vysvětlit?Jaký želví ocásek?Mě je spíše divné,že Libuše nemá ráda vepřové a přesto ho uvaří svým hostům.To mi přijde poněkud zvláštní

Slečna
Její dcera se jmenuje Sian, 3 06.08.2011 01:03

Její dcera se jmenuje Sian, můžete to přečíst z tetování na pravém předloktí

WerunQa
Její manžel 06.08.2011 07:57

Má vůbec nějakýho??

reklama