PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lubomír Herman

Prostřeno - 8.10.2010 Lubomír Herman Foto: Prostřeno - 8.10.2010 Lubomír HermanFoto: Prima

Ženatý otec dvou dětí pracuje jako provozní hotelu ve svém rodišti, které je spojeno s jednou skoro zázračnou sportovní epizodou.

V Drnovicích na Vyškovsku se dnes už první fotbalová liga nehraje, ale stadion tu stojí stále, jak diváci uvidí. Sport také patří k hlavním životním zálibám pana Luboše. Po práci se rád odreaguje při posezení s přáteli u sklenky dobrého vína a samozřejmostí je pro něj prý i dobré cigárko.

Charakter:

Pohodový, společenský, soutěživý

Zájmy:

Tenis, lyžování, cyklistika, gastronomie.

Vztah k vaření:

Rád vaří všechna jídla, v tomhle ohledu není skoro vůbec vyhraněný. Jídlo vnímá také jako společenskou záležitost.

Chutě:

Má rád pikantní jídla, hlavně českou a italskou kuchyni.

Nesnáší:

Kari koření a oregano. Nejí česnečku, protože mu nedělá dobře na trávení.

Motto:

Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.

Očekávání:

Doufá, že potká příjemné, pohodové a spokojené lidi, odkouká od nich nové recepty a pozná nové chutě, které stojí za to.

Vaše názory

anonym
byl náhodou upřímnej ;) 0 21.05.2012 14:38

byl náhodou upřímnej ;)

South.port
Luboš 0 01.11.2010 19:45

to ho pána znám, a můžu potvrdit,že je absolutně neznalý kuchaříček.Nebýt kuchaře - Petr, tak by nic neuvařil....DOBRA PRACE PETRE.

Drnovák
Prostřeno 0 15.10.2010 18:46

Pana Luboše osobně neznám i přes to,že pocházím také z Drnovic u Vyškova.
Musím uznat,že je to velmi sympaticky člověk,který určitě rád vaří rodině a kamarádum a bydlení má super.Velmi se my líbil.Ladˇa

Vlastimil Palla
Re: Koňak 2 14.10.2010 03:50

Pardon "nechutný"

anonim sss
Souhrn celé party 27.02.2013 16:11

Pan Luboš byl velice hodný skrz bodování ale i skrz ostatní.Je to inteligentní člověk nevim co proti němu někdo něco má!Pan Jiří je také inteligentní hodný a spravedlivý.Proti panu Friedrichovi také nic nemám byl také hodný ale nesedl mi.Jakub je chytrý ale rýpavý člověk jakmile se mu něco malinkého nelíbylo tak z toho dělal vědu.A Krystýna je velice hloupá pipina která má v hlavě přítele a přítelovu mamainku a babičku.

anonim sss
Souhrn celé party 27.02.2013 16:15

Pan Luboš byl velice hodný skrz bodování ale i skrz ostatní.Je to inteligentní člověk nevim co proti němu někdo něco má!Pan Jiří je také inteligentní hodný a spravedlivý.Proti panu Friedrichovi také nic nemám byl také hodný ale nesedl mi.Jakub je chytrý ale rýpavý člověk jakmile se mu něco malinkého nelíbylo tak z toho dělal vědu.A Krystýna je velice hloupá pipina která má v hlavě přítele a přítelovu mamainku a babičku.

Vlastimil Palla
Koňak 0 14.10.2010 03:48

Přijde mě dost mechutný, když si nejdříve pan Lubomír láhev od koňaku otírá o nos, pak troubí na láhev a nakonec ze stejné lahve nalívá do dezertu. Nechápu, proč mají mít ostatní soutěžící v jídle nažgryndanej koňak. Stačilo si jako slušnej člověk nalít do skleničky.

pavlaho
Velký sympťák, který zbytečně 0 13.10.2010 18:33

Velký sympťák, který zbytečně nic nepitval, nehledal každou chybičku a dle mého názoru i super uvařil. Také jsem mu přála vítězství. Za mě velké díky, konečně příjemný človíček.

Jana B.
Pochvala 1 13.10.2010 09:27

Dobrý den,
reaguji dnes poprvé,ikdyž jsem měla chut již vícekrát,ale nechci si kazit náladu dohadováním se v diskuzích.
Ale tento týden musím a doufám ,že nikdo nebude štourat a nebudou mu vadit slova chvály....
Tento týden byl pro mě jeden z nejzajímavějších,pánové byli milí,chytří,světaznalí,měli již své ochutnáno a odvařeno.
Do jejich krásných domovů měl člověk chut jít na návštěvu a setkat se s nimi,popovídat a povečeřet.Zvláště domeček pana Lubomíra,plný harmonie,vkusu a tepla,jakožto i jeho pán ,vždy pěkně upravený,který měl slušné ,upřímné vystupování k návštěvě lákal nejvíce.
O slečně se to bohužel říct nedá,ikdyž nejsem úplně nejstarší /37/mám v sobě ještě nějakou jakoby starou školu a myslím ,že pokoru a soudnost,by měli někde rozdávat zdarma v pytlíčkách.Možná i ze slečny nám jednou uzraje chytrá,vlídná dáma,která si jednou vzpomene na mladistvou vzpupnost,nevychovanost,nerozum,suverénní jednání....kterým se dle mého zesměšnila...ale to ona a jí podobní nevidí,protože dnes je v modě dravost,sebevědomí,neohleduplnost....atd.
Jakub má asi svůj vnitřní problém a věřím ,že ho řeší a dořeší.Pokud jde o vaření-nemám problém,ráda bych jeho jídlo ochutnala.
Děkuji ještě jednou všem, na které jsem se tento týden těšila,že půjdu,alepon díky pořadu Prostřeno, k nim domů na večeři.:-)Já také ráda vařím ,hostím rodinu a známé, mám ráda svůj,myslím hezký, dům,který stále přetvářím,ale takovou odvahu jako oni bych neměla-gratuluji.

anonym
Jana B 14.10.2010 21:30

Je dobře, že píšete komentáře pouze sporadicky. Ty vaše romány nudí.

reklama