PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lubomír Lekeš

Sympatický Lubomír pracuje jako OSVČ v oblasti reklamy – nápisy a polepy. Dříve vystřídal více povolání, živil se jako skladník či speditér.

Po více než dvaceti letech se po údajně vzorném manželství bohužel rozvedl, má čtyři děti. Manželka má v péči dva syny a on dvě dcery. Starší z nich je momentálně v USA. Dcery ho také přihlásily do soutěže, a byl to pro něj šok. Tvrdí, že vyhrál už tím, že ho holky přihlásily. Těší ho, jak jim jeho jídlo chutná a připraví jejich oblíbené menu. Luboš má na vesnici starý atriový dům s krásnou opečovávanou zahradou, která je jeho největším koníčkem. 

Sympatický Lubomír pracuje jako OSVČ v oblasti reklamy – nápisy a polepy. Dříve vystřídal více povolání, živil se jako skladník či speditér. Po více než dvaceti letech se po údajně vzorném manželství bohužel rozvedl, má čtyři děti. Manželka má v péči dva syny a on dvě dcery. Starší z nich je momentálně v USA. Dcery ho také přihlásily do soutěže, a byl to pro něj šok. Tvrdí, že vyhrál už tím, že ho holky přihlásily. Těší ho, jak jim jeho jídlo chutná a připraví jejich oblíbené menu. Luboš má na vesnici starý atriový dům s krásnou opečovávanou zahradou, která je jeho největším koníčkem. 
Charakter: Je pohodář – klidný, vyrovnaný a věřící. 
Zájmy: Zahrada, vaření a sport všeho druhu. 
Vztah k vaření: Vaření je jeho koníčkem, vaří rád a nejčastěji pro dcery. V kuchyni improvizuje a vaří z toho, co dům dá.
Chutě: Nejradši ze všeho má smažený sýr.
Nesnáší: Neví o ničem, co by nejedl. Kouření u stolu.
Motto: Správně vidíme jen srdcem, to důležité je očím neviditelné.
Očekávání: Těší se na příjemnou zábavu a poznání nových lid

Charakter:

Je pohodář – klidný, vyrovnaný a věřící. 

Zájmy:

Zahrada, vaření a sport všeho druhu. 

Vztah k vaření:

Vaření je jeho koníčkem, vaří rád a nejčastěji pro dcery. V kuchyni improvizuje a vaří z toho, co dům dá.

Chutě:

Nejradši ze všeho má smažený sýr.

Nesnáší:

Neví o ničem, co by nejedl. Kouření u stolu.

Motto:

Správně vidíme jen srdcem, to důležité je očím neviditelné.

Očekávání:

Těší se na příjemnou zábavu a poznání nových lidí. 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Seznamka

 

VIDEO: Stejné těsto

 

VIDEO: Jakou smetanu do polévky

 

VIDEO: Jedno slovo


VIDEO: U Suchánků

 

VIDEO: S vývrtkou na víčko

 

VIDEO: Farmářka nerada jezdí na koni

 

VIDEO: Hrachovo česnekovo čabajková


VIDEO: Ošizená o slaninu

 

VIDEO: Smutek z loučení

 

Vaše názory

Marrietta20
Velmi příjemný a koukatelný týden 0 21.10.2012 12:23

Sympatičtí soutěžící,panu Lubomírovi jsem výhru přála.

Jaaana
Pan Lubomír mi hodně 0 18.10.2012 14:13

Pan Lubomír mi hodně připomíná p. Zindulku - jak mluvou, tak naturelem. Líbil se mi ze všech nejvíc - nic ze sebe nedělal, zbytečně nekritizoval - prostě byl "nad věcí". Výhru si zasloužil.

Lenka C.
Prijemny tyden 0 17.10.2012 22:58

Pan Lubomir a Ivca mi byli nejsympatictejsi, takovi typicti Moravaci:) Je videt, ze pokud je nekdo hodne povahy dobre se mu dari jako panu Lubomirovi. Moc vam to preji. Zklamalo me ale, ze Prima zrusila diskuzi o Alene. Prala bych si aby Prima takove krize uz neobsazovala. Hnus se na to divat. Jak se rika u nas na Morave - asi ju doma malo mlatili. I kdyz po tom, co jsem shledla minulej tyden bych ji s chuti namlatila i ted. Kde to vubec vzali takovyho cloveka? Prosim vas Primo, uz nikdy vic!

Markéta68
Hnus 0 17.10.2012 16:46

a s jejím věkem by měla oproti jejím soutěžícím držet hubu a měla by byt rada ze jí vůbec dali nažrat!!! já bych jí zabouchla dveře před nosem ani bych jí nepozvala dovnitř,aby mi tam akorat vse krytizovala a urazela , pritom ona mela v domacnosti daleko vetsi curbes nez kdokoli osatní!!!

Anonymous
Alenka z rise divu 0 16.10.2012 23:01

Primitivni, nesnasenliva, ziskuchtiva, bezcharakterni....udelala by nejlepe, kdyby natrvalo zalezla do diry, padla hodne hluboko.

zuzlike
tak zlaty adminko co fici 0 14.10.2012 21:49

tak zlaty adminko co fici dolu kopcom s 20 kc v ruke mi zmazal komentar na celu TV prima a alenu :DDDDD ooooo ake profesionalne :D hodne tych 20 kc :DDDD mily admin skor nez nieco zmazes daj koment preco je komentar nekorektny ... lebo takto ty s celou tv vyznievas ako blbec :DDD samozrejme ratam s tym ze toto bude zmazane tiez :DDDDDDDDDD bez vysvetlenia samostrejme :D

ivana krou
díl 35? 8.10.-12.10.2012 0 14.10.2012 20:01

Pořad sleduji nepravidelně, plejáda soutěžících je různorodá, ale dění v minulém týdnu nad očekávání. Podezřívám, že scénář pořadu pro sledovanost se čím dál více posouvá a dění okolo stolu tak trochu přitahuje za vlasy! Nevěřím, že by spolustolovníci někoho jako byla hrůza Alena nevynesli již v průběhu týdne v zubech a páteční Stefi ji nevynesla v koberci. I když, bylo-li to opravdu reálné dění bez zásahu Primy, škoda koberce!!! Špína na lopatu a už ne mezi slušný lid a na obrazovku. Prosím.

J.b.
Děs 1 13.10.2012 14:06

Teď si představte,když člověk s povahou p. Aleny zastává vedoucí pozici někde v podniku....Hrůza jenom domyslet...Chudáci podřízení.

Markéta68
to to akorat lidem stoupne do 17.10.2012 16:48

to to akorat lidem stoupne do hlavy jeste vic a chovaj se jak by jim vse patrilo a vsichni ostatni byli jeji otroci. jak se rika dej blbci funkci

Anonymous
Silně pochybuji o tom že 0 13.10.2012 13:41

Silně pochybuji o tom že Alenin páteční dezert byl domácí,jak neopomíjela poukazovat u ostatních soutěžících.Seriál Prostřeno mě moc zklamal zrušením diskuze,pokud se jim tyto ohlasy nelíbí,neměli by zařazovat do soutěže takovéto duševně,psychicky i tělesně postižené agresory.Aleno je mi Vás líto,tak omezený a labilní člověk jako Vy to v životě jistě neměl a hlavně nebude mít jednoduché,takový lidé jako Vy se tak chovají jen proto,že si na jiných léčí svoje komplexy a mindráky.

reklama