PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lubomír Neslušan

Prostřeno III - 30.5. 2011 Lubomír Neslušan Foto: Prostřeno III - 30.5. 2011 Lubomír NeslušanFoto: Prima

Svobodný a bezdětný asistent prodeje z Prahy 5 bydlí teprve tři týdny v novém menším bytě. Má rád svou práci, zajímá ho móda, má radost, když zákazník dostane, co chce. Luboš prý řeší problémy s chladnou hlavou (i když ve čtvrtek se pěkně rozčílil).

Charakter:

Považuje se za komunikativního optimistu, rád baví lidi. Je soutěživý.

Zájmy:

Baví ho procházky, diskotéky, práce a vaření.

Vztah k vaření:

Umí polévky, maso, těstoviny, občas i upeče nebo vyrobí něco sladkého.

Chutě:

Miluje svíčkovou a maso vůbec.

Nesnáší:

Olej, hrudky v jídle a přesolené porce.

Očekávání:

Příjemná zábava a kvalitní jídlo. Nevadí mu účastníci jakéhokoli věku, ale ať jsou komunikativní!

Vaše názory

Anonym
Jen chci říct víte co je 0 02.11.2015 18:30

Jen chci říct víte co je 18:20 ? simpsnovi měli začít v 18:20 ale simpsnovi začali 18:30 .... nebaví mě to čekání deset minut než to začne fakt mě to štve !!!!

Anony
podvodník 1 30.05.2012 14:19

Lubomíra velmi dobře znám a hodně jsem se zasmál nad tím jak říkal že nesnáší faleš...Lubomír má za sebou zajímavou minulost. Zpronevěra, různé podvody, fingovaná krádež, dluží na koho se podívá a již má na sebe jak jsem se dozvěděl i exekuci a splácí poměrně velký obnos. Je to podvodník a nejfalešenější člověk kterého znám. Toto není pomluva ale reálná zkušenost. Je te podlý člověk.

Anonym
presne ste to napisal, ma 18.03.2015 17:53

presne ste to napisal, ma veru zajimavu minulost a to co opisujete sa na neho podoba, je to jeden bezcharakterny clovek, a hlavne by sa mal este hrat s plysakmi a nie varit v televizii, a mal by si kupit zrkadlo a sem tam donho pozriet, lebo sa tvari ako hovno na pieskovisku fuj, fuj...

Legi
DOTAZ 1 29.06.2011 12:03

Jak už nekdo psal-tady fakt smazávají příspěvky,tak to je síla!!!!

anonym
Tomu se říká demokracie, 02.05.2012 10:01

Tomu se říká demokracie, víte?!

Lenuska
Doufám, že se po shlédnutí 0 09.06.2011 19:12

Doufám, že se po shlédnutí celého týdne a porovnání vašeho bodování ostatních spoluhráčů a bodování od Zdeňka za sebe alespoň dostatečně cítite trapně. Jemu vyčítáte, taktiku a přetvářku a sám ani nejste schopný mluvit jak vám zobák narostl. Hrajete si jak pěkně umíte mluvit česky. A k čemu? Abyste nám nakonec v rodném jazyce ukázal jak pěkně se umíte vyjadřovat? Kdybyste raději od počátku mluvil slovensky a choval se slušně, udělal byste větší dojem než takto. Věřím, že na vás se už ta voda vaří.

lady.maarmalade@seznam.cz
Neslušan? 0 08.06.2011 11:52

To by sedělo, víc k tobě nemám ty baro šero :D

gogo777
Neslušane, Neslušane.... 1 07.06.2011 04:08

To tvoje jméno již mluví samo za sebe viď... :-)
Jsi fakt ubohej chudák, rudá hlava s kohoutkem a k tomu plná huba sprostých slov!!!! Odkud pak tě sem vítr zavál....???
To se na Slovensku k sobě chováte také takhle neurvale a sprostě..???
Starším a oproti tobě inteligentním lidem tam nadáváte a říkáte něco o sviních....??? Být tebou seberu si ten svůj ranec, hřebínek a gel na ten tvůj pačes na té tvojí zrudlé kedlubně a sypu zpět na Slovač.. :-) Tam si ty chalan nadávej a urážej svoje braty!!!
Máš štěstí, že pan Zdeněk byl oproti tobě inteligentní a slušně vychovaný člověk. Protože sedět tam podobné neomalené hovado jako jsi ty, tak by jsi dostal facek přes tu tvojí rudou hlavu, že by jsi na to jen tak nezapomněl.
A taky si doma někdy ukliď ten bordel, protože svině špinavá jsi hlavně jen TY!!!!!

Pavol
omlouvám se za všechny Slováky - musel jsem se stydět 07.06.2011 18:29

Při "projevu" Luboše, jak napadl pana Zdeňka, jsem se fakt musel za něj stydět. Já jsem také Slovák, žijící přes 30 let v Česku, ale toto nemělo obdoby. Být ním, tak bych držel hubu a krok, pokud neumí perfektně česky, aby neprozradil, že je z jiné země, když jí chce dělat ostudu. Napřed jsem ani nepoznal, že není Čech (pak to pěkně rozjel a profláknul se). Je to ale úplně jedno, ať je třeba Tatar, ale na svůj věk je strašně seběvědomý, nevím na co - že je prodavač, nebo, že má v Praze nový byt? Je to obyčejný fracek a život ho ještě "naučí". Strašně se mu to v životě vrátí jak pourážel pana Zdeňka. Omlouvám se všem Čechům za něj. Věřte, v každém národě se najde nějaký blb (viz. nedávno Eva, i když měla také v něčem pravdu, akorát se neměla opít), my Slováci nejsme všichni takoví, věřte. Ale toto byl skutečně hnus. Promiňte prosím, a nezanevřete na Slováky. P.S. promiňte příp. pravopis. chyby.

Playboy3
Neslusny 0 07.06.2011 03:38

Neslusan omluvis se s tou kalhotkovou panu Zdenkovi?????????????????????????????????

reklama