PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lubomír Pondělíček

New Image Foto: New ImageFoto: All

Lubomír je z Řevničova, které leží u Nového Strašecí. Vystudoval poštovní školu a patnáct let pracuje na České poště v různých pozicích, nyní jako obchodní manažer. Je rozvedený a rok a půl žije s přítelkyní v bytě 3+1, kde je i sauna.

Děti zatím nemají, chovají však psa. Do pořadu Lubomíra přihlásila jeho přítelkyně, protože prý umí uvařit zajímavá a chutná menu. Pokud by vyhrál, jeli by spolu na zahraniční dovolenou. Lubomír si chce týden užít, pokud vyhraje, tak to pro něj bude příjemné plus.

Charakter:

Považuje se za férového člověka, který vše řekne vždy tak, jak to cítí.

Zájmy:

Tenis, občas si s přáteli zajde na bowling, o víkendu rád vaří.

Vztah k vaření:

Kladný, je to jeden z jeho koníčků, v kuchyni rád experimentuje s novými recepty.

Chutě:

Má rád skoro vše, není vybíravý. Nejvíc si pochutná na guláši se šesti knedlíky.

Nesnáší:

Koprovou omáčku, i když záleží na přípravě, u jídla mu vadí mlaskání.

Motto:

Vyzkoušet se má v životě vše.

Očekávání:

Těší se, že pozná nové lidi a ochutná nová a zajímavá jídla.

Vaše názory

Anonym
Udělal jste to dobře s tou 0 23.02.2016 00:44

Udělal jste to dobře s tou 10! Ale měl jste to říct narovinu u stolu: "Podívejte, kdo nechce, ať to vyhraje ta špindíra z pondělka, pojďme a dáme tu výhru Petrovi." a bylo by to vyřešené

Barca L.
Uz jsem zavrhla tento 1 22.02.2016 23:14

Uz jsem zavrhla tento "inteligentni porad",az jeden volny podvecer ma ruka prepla Primu..a koukam,ze Lubomir je asi po xmesicich,normalni clovek,v takovem poradu..
Porad doufam,ze nas je vice,tak naivni jsem ;-)
Ale spis tomu neverim ;-)

Anonym
Barca L.- Lžete si sama sobě 23.02.2016 17:06

Barca L.- Lžete si sama sobě a ostatní přesvědčujete o tom, že jste lepší než mi, co se díváme. Sebevědomý člověk nepotřebuje skrývat to, co dělá...pracujte na sobě, a mimochodem, když se nekoukáte, jak víte,že Lubomír je po x měsících normální s....pozor na to,kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe...

Anonym
Škoda, že tato soutěž už 0 21.02.2016 18:31

Škoda, že tato soutěž už dávno není o vaření. Na Vaši osobu ať si každý píše pozitivně nebo negativně, byl jste na svém místě a Vaše poznatky, názory a hlavně závěr řeči na paní Annu byl víc než profesionální a na místě!
A všech soutěžících je mi upřímně líto, co jste zpětně museli vidět od tý špindíry - za to by Vám prima měla dát ještě nějaké odškodné !

Anonym
Lubomíre, nejsi frajer, jsi 2 21.02.2016 17:46

Lubomíre, nejsi frajer, jsi "vocas"...říci o sobě, že jsi charizmatický, tak to je silné kafe. Cítíš se nadřazený, že jsi manager, ale chybí ti sebekritika.Těch 10 bodů jsi dal jen pro to, že jsi tušil svoji prohru a lidé se zde zalikají přízní k tobě. Já ne,já tě prokoukla po dvou dnech a jsem ráda,že jsem měla štěstí, že mě nikdy nešéfoval takový typ, jako jsi ty!

Anonym
pravda to bylo naoko 23.02.2016 11:41

pravda to bylo naoko

Anonym
To je pravda pravdoucí, už 26.02.2016 20:06

To je pravda pravdoucí, už někdy někdo viděl charismatického člověka, který by sám o sobě vyprávěl, že je charismatický? Dobrý fór.. Moje rada zadara-- zapracovat na rovných zádech, sebevědomějším projevu, stylu a možná se charisma časem dostaví (i bez upozorňování) :-)))

Barbor
Lubomíre, ty játrové 0 21.02.2016 14:16

Lubomíre, ty játrové knedlíčky den předem připravovat, to byla chyba a dost veliká, škoda. Ostatní soutěžící až na Kristýnku neznají Stroganof, a plácají nesmysly.

Kde to žijem
Sympaťák a těmi závěrečnými 0 21.02.2016 01:58

Sympaťák a těmi závěrečnými deseti body jste mě utvrdil v tom, že jste skutečný frajer! Nevadí, že se nezadařilo, pro jednou vyhrálo zlo, ale v dnešních Čechách je mi jasné, že se z výhry dlouho radovat nebude

Anonym
Kdyby si nebyl jistý,že 3 20.02.2016 18:39

Kdyby si nebyl jistý,že nevyhraje,tak těch deset bodů nedá,takže žádný frajer

reklama