PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lubomíra Opálková (repríza)

Paní Lubomíra pracuje v Ostravě jako učitelka v mateřské školce. Žije ve dvougenerační vile se zahradou. Je rozvedená, má dvě dospělé dcery.

Bydlí s mladší dcerou a rodiči. Na jejím prostorném domově je znát, že se vyzná v designu. Střední věk si užívá, žije podle sebe, baví se, je aktivní, má koníčky a přátele. Do pořadu ji přihlásila kamarádka Renča. V létě si její přátelský kroužek uspořádal vlastní Prostřeno! Kdyby vyhrála, koupila by televizi.

 

Charakter:

Je veselá, komunikativní, samostatná, svobodomyslná a spolehlivá. Má ráda zábavu, nesnáší faleš a podlost.

Zájmy:

Baví ji výlety do přírody, houbaření, jízda na kole a lyžování.

Vztah k vaření:

Vaří s chutí, když má pro koho. Ráda zkouší nové recepty a vymýšlí i vlastní.

Chutě:

Jí téměř vše kromě peckovin, na něž má alergii.

Nesnáší:

Má odpor ke kroupám a všeobecně nemusí teplá sladká jídla.

Motto:

neuvedeno

Očekávání:

Těší se na dobrou partu soutěžících a fajn zábavu. Samozřejmě také na výhru.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Hádka

 

VIDEO: Jarda musel všechno okomentovat

 

VIDEO: Čí polévka je nejlepší?

 

VIDEO: Špenát

 

VIDEO: Ženy mají poslouchat muže?

 

Vaše názory

kritička EL
LUBA mela vyhrat to je bez diskuzi 0 16.07.2012 10:59

úprijemna mila pani s krasnym zarizenim. Jindriska je jako prevteleny byk nejen ,ze se tak "diva",ale ona se tak i chova i vahova kategorie tomu odpovida.A cedulka na jejim aute"sexy" mluvi zase spis pro slepici mozecek...tak nevim:-) Je to chudina,kterou lituji...i rodice,kteri se musi divat na to "co za monstrum" vychovali.-((

Dymáková
hodnocení 2 15.07.2012 12:14

Opravdu paní Luba byla nejlepší a hlavně vařila s úsměvem,dobrou náladou a velmi dobře se na ní dalo dívat,což se o ostatních soutěžících říci nedalo! Měla vyhrát!

FM
Stydím se za to, že jsem z 15.07.2012 16:07

Stydím se za to, že jsem z FM.2X vařily holky od nás a obě byly trapné,mladé namyšlené neschopné,nejen,že neuměly vařit,ale ani maso nepoznaly,jedna hovězí, druhá rybu od kuřete.Marie,Tobě výhra nepatří,ať jse k ní přišla jakkoli.

Livia
suhlasim s vami bola prijemna 15.07.2012 17:45

suhlasim s vami bola prijemna mala vyhrat.Len mi je luto toho pana ta bola k nemu jak furia len ona a ona.Takych ludi nemam rada

blažena
paní Lubomíra 2 14.07.2012 20:01

Mně se také paní Lubomíra líbila nejvíc. Velmi sympatická, spravedlivá, ale hlavně vařila dobře. Je mi líto, že nevyhrála.

kritik
Lubomíra 16.07.2012 14:41

a spravedlivá? Ta si na ni hrála, jinak by nemohla dát té hloupoučké a naivní, ovšem velmi intrikářské Marii 10 bodů.Za co? Taky to tak dopadlo, že ano, paní Lubo!Výhru jste si zasloužila Vy napůl s panem Jaromírem, tak to vidím já.

kekoska
Paní Luba nedala Marii 10 16.07.2012 16:51

Paní Luba nedala Marii 10 bodu , ty dala paní Renáta, paní Luba dala Marii 7 bodů pokud vím. A ta si ani ty nezasloužila dala ji ještě moc za ten humus co uvařila. Bych ji dal nejvic 5 bodů .

kekoska
Paní Lubo,mohla by jste vařit 1 14.07.2012 13:03

Paní Lubo,mohla by jste vařit jako VIP.... Všichni vám v bodování ublížili, byla jste jednoznačný vítěz a věřím , že v očích celého národa!!!!!! Jak vařením , tak zábovou , stolováním . Sršíte vtipem a jste moc krásná žena. Tito lidé byli jen závistivý ubožáci!!!!!

ououououo
kekoska 14.07.2012 17:35

má pravdu, souhlasím, Vy jste měla vyhrát, to opravdu. A ta zábava neměla chybu. A máte krásný byt, což asi ta zmije Jindra nepobrala, ta má doma spíše přeplácáno.

Paalinka
Dobrý den paní Kořínková,už 2 14.07.2012 12:39

Dobrý den paní Kořínková,už se na Vás moc těším,škoda jen,že s Váma Prima neudělá taky nějaký pořad o vaření.Stravuji se podle Vás už asi 20 let a hodně nových receptů čerpám z internetu,kde Vaše stravování má spoustu příznivců,takže bude určitě hooodně diváků:)))))

Tímto děkuji i televizi Prima,že Vás oslovila.

reklama