PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lucia Lišková

Lucia z Vratimova pochází ze Slovenska, kde žila do svých tří let. Vyučila se v oboru kuchař-číšník, ale nikdy profesionálně nevařila. S manželem Michalem má dvě děti – sedmiletou Danielku a dvouletou a půlletou Natálku. Lucia zatím všechen svůj čas věnuje péči o rodinu.

Baví ji vaření, pečení a procházky s dětmi. Od dubna má nastoupit do práce. V poměrně rozlehlém starém domě, kde žije, probíhá rekonstrukce, proto by se výhra opravdu hodila, rodina nemá peněz nazbyt. Lucku do pořadu přihlásila maminka, protože si o dceři myslí, že umí dobře vařit. Pokud by Lucia zvítězila, pořídila by si novou kuchyňskou linku.

Charakter:

Upřímná, trochu nesmělá, hodná, občas nervák.

Zájmy:

Péče o rodinu,vaření, pečení a procházky s dětmi.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, je to její největší koníček. Ráda připravuje brynzové halušky.

Chutě:

Není vybíravá, nejvíc si pochutná na klasické české svíčkové.

Nesnáší:

Mořské plody. U stolu jí vadí neslušné chování.

Motto:

Láska na prvním místě.

Očekávání:

Těší se, že zažije srandu a seznámí se s novými lidmi, kteří budou přátelští.

Vaše názory

terezie dlabalova
super jsi to měla lucinko 0 15.04.2016 10:19

super jsi to měla lucinko

Hyna 123
Stejně bych Lucku šuk al je 0 24.10.2015 01:36

Stejně bych Lucku šuk al je něj !! A vy se děte vyte co

Anonym
Bože to je cuchta!!! 1 06.08.2015 12:00

Bože to je cuchta!!!

terezie dlabalova
co to ma znamenat není 15.04.2016 10:23

co to ma znamenat není žadnacuchta

LeJu
Nemůžu uvěřit, že se objevují 0 25.05.2015 10:50

Nemůžu uvěřit, že se objevují názory ve stylu "na východě jsou lidé hloupější".
A taky nechápu, proč nemá diskuse nějakého správce, který by to tady trochu promazal. Nadávky, urážky, komentáře nesouvisející s pořadem... Děs.

25/5
Sice je vaření v Prostřeno 0 25.05.2015 10:06

Sice je vaření v Prostřeno nedůležité, ale když tady čtu názory, že paní Lucia měla vyhrát, neb peníze potřebuje nejvíc, mám pocit, že by bylo lepší, kdyby se "soutěžící" sešli, objednali si pizzu, u kávy by si každý z nich postěžoval na svůj nelehký úděl a sociálně nejslabší by vyhrál. Ušetřilo by to stres vařícím a zkažení žaludku konzumujícím, u diváků by nezůstalo jedno oko suché a odpadly by bouřlivé 'masoxové' diskuze...tak to vidím já.

Dobrá Duše
Paní Lucio, máte krásné 2 2 24.05.2015 14:17

Paní Lucio, máte krásné 2 děti, ostříhat jim vlásky nebo je učesat vás snad nic nestojí.Že máte jen matraci na zemi-vždyť v dnešní době se najde spousta lidí,kteří nábytek rádi za odvoz darují.To platí i pro dětský pokojík,který máte krásně vymalovaný a holky jej mohou v klidu užívat.Jestli si na stolečku v rohu bez lampičky píšete úkoly,přestěhujte ho aspoň pod okno!Nezlobte se,ale musela jsem to napsat kvůli dětem,asi by vás to nenapadlo,když ani ten sporák vás nenapadlo do televize očistit.

Alfonsík
Nejsi ty schnilá duše náhodou 24.05.2015 16:31

Nejsi ty schnilá duše náhodou a ne dobrá jak si píšeš.Hostitelka tam bydlí krátce, postupně probíhá rekonstrukce a postel mají objednanou novou, musíš poslouchatpokud chceš hlouoě diskutovat. Též nábytek do dětského pokojíku.Proč by si měla pořizovat veteš za odvoz?Jsi neskutečná svině diskutérko.Raději si zveleb svoje doupě.

Budiškničemu
Ty nejsi dobrá duše, ale 25.05.2015 17:49

Ty nejsi dobrá duše, ale svině Kateřina.Lucku nech být ty mrcho.

Lebonne
Absolutně nechápu, jak může 0 23.05.2015 16:58

Absolutně nechápu, jak může podlá sviňárna být nazývána taktikou. Vyhrát měla Lenka nebo Gabča už jen za slušné bodování. Kdy už to konečně někdo zatrhne. Jak prosté... škrtat nejnižší body.

reklama