PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lucie Babčáková

Lucie Babčáková Foto: Lucie BabčákováFoto: All

Lucie má vysokoškolské vzdělání. Pracuje jako odborný pracovník rekvalifikací na Úřadu práce ve Zlíně. Žije sama se čtyřletým synem. Na konci minulého roku se spolu synem přestěhovali z nedalekých Otrokovic do baťovského půldomku, který si Lucie nechala hezky zrekonstruovat.

Do pořadu ji přihlásily – patrně z recese – kolegyně z práce, ale Lucie potřebuje nové vestavěné skříně, tak výzvu přijala. Co kdyby vyhrála?

Charakter:

Otevřená, společenská, bláznivá, ctižádostivá, naslouchající a přátelská.

Zájmy:

Syn a společné procházky, návštěvy kina a divadla. Pečení, a když zbyde čas, ráda setkává se spřáteli.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, pokud možno rychlá a jednoduchá jídla jako je rýže a těstoviny, ale ještě raději peče.

Chutě:

Miluje svíčkovou omáčku se šesti knedlíky.

Nesnáší:

Syrovou cibuli, česnek a bazalku, kterou by nevzala do pusy. U stolu jí vadí, když někdo srká polévku.

Motto:

Úspěch je cesta, ne cíl.

Očekávání:

Těší se, že ochutná nová jídla, pozná nové lidi a pokusí se nic nepřipálit.

Vaše názory

Anonym
Člověk si tak pěkně sleduje 0 23.12.2015 12:41

Člověk si tak pěkně sleduje jednu reklamu za druhou a oni mu tam jebnú Prostřeno :-(

Vojtěch2829
Lucie, to že jsi chtěla 0 05.08.2015 15:26

Lucie, to že jsi chtěla zapůsobit na Filipa, pravděpodobně protože jsi sama a chtěla jsi se mu zalíbit, to bylo vidět ze všech stran. To, že se z vás stala "nesmrtelná dvojka", to bylo lehce k smíchu, ale dobře. Ovšem to co jsi předvedla v pátek, to byla snůška keců. Opakovaný vtip není vtipem, takže to trochu letělo mimo účel. A ještě něco, asi se nedivím, že jsi sama, já bych s Tebou vyrazil dveře hned.

anonym
Jo to asi byla spokojena,ale 0 10.06.2015 22:26

Jo to asi byla spokojena,ale do te doby než se předvedla v Prostreno u paní Lenky!! Fuj,,, Lenka i když řekla že to moc maso nemusí, tak ejhle bodovala celý týden za 7!!!!!!!!to značí o charakteru a hlavně féér hře! A tak též Naďa jinak vsichni ostatním jen taktizovali a chtěli jen peníze!! Ať se zadrhnou, ale bohužel taký je zivot

Neynna
Jen závistivý ubožáci dokáží 0 09.06.2015 21:34

Jen závistivý ubožáci dokáží napsat tak nechutné příspěvky. Lucie je spokojená, má krásné bydlení a to je prostě solí v očích pár závistivců, kteří pod rouškou anonymity neváhají napsat urážlivé příspěvky. Na diskuzi s pravým jménem by jste tohle nenapsali. Hlupáci.

Lenicccka
Tak hlavne ze vam Ty penize 1 09.06.2015 02:07

Tak hlavne ze vam Ty penize za tu ostudu stoji!

opavačka
Mrzí mě, že se ke konci 09.06.2015 10:31

Mrzí mě, že se ke konci takhle zachovala ! Zkazila všem poslední večer! Byla absolutně neomalená a trapná ! Tu výhru si nezasloužila !

Anonym
Tak jsem po dlouhe dobe 0 08.06.2015 21:58

Tak jsem po dlouhe dobe sledovala prostreno, protoze pochazim prave ze Zlinskeho kraje, ale dlouhou dobu ziju v zahranici. A muzu za sebe rict, ze me to vubec neprekvapilo. Chovani lidi v tomto kraji typicke a je me z toho jen smutno :-(. Nerikam, ze vsichni byli uplne hrozni. Lucie a Filip katastrofa. Rypavy a netaktni. :-( A taky jidlo nic moc. Ale i presto vsichni se snazili a vzdycky se da vse rict slusne a pekne tak, aby jsme toho dotycneho neurazili a aby mu to nebylo lito.

Danča
Strašně mě zklamala,protože 1 07.06.2015 16:44

Strašně mě zklamala,protože mi byla hodně sympatická,ovšem v pátek se projevila její bezcharakternost spojená s vypočítavostí.

Anonym
Proč až v pátek? Už mnohem 07.06.2015 17:36

Proč až v pátek? Už mnohem dříve!!!

ČR
Bez nicku: Neznamená,že když 5 07.06.2015 11:53

Bez nicku: Neznamená,že když někdo nechválí Lucii,tak má v sobě zlobu nebo nespokojenost sám se sebou. Celkově Lucie moc sympatií svým chováním nesklidila. Diváci ale umí i pochválit a ocenit. Podívejte se na minulý týden kolik milých příspěvků diváci poslali Jakubovi-zasloužil si. Lucie je určitě hezká žena,ale chování a charakter - naprd. Diváci nejsou burani,za jaké je máte.

reklama