PO - PÁ v 17:35 na Primě

Lucie Faitová

Lucie má středoškolské vzdělání v oboru kuchař – číšník, ale jako kuchařka se nikdy neživila. Pracovala jako prodavačka, servírka a masérka.

S partnerem jsou spolu čtrnáct let a mají spolu dva syny ve věku jedenáct a sedm let. V bytě 2+1 jim dělá společnost ještě pes. Do pořadu se Lucie přihlásila sama, protože chce zjistit, zda na to má, zda vaří skutečně dobře, jak tvrdí doma. Pokud vyhraje, tak pojede s rodinou na dovolenou.

Charakter:
Tvrdí o sobě, že je „hlučný a temperamentní živel“, o němž přátelé říkají, že snad nikdy nedospěje.

Zájmy:
Miluje vodu, koupání a masáže, čas strávený s dětmi v aquaparku. Ráda chodí po lese a sbírá houby, i když je nejí. S dětmi se věnují karate.

Vztah k vaření:
Kladný, když má na vaření chuť a náladu. Ráda připravuje omáčky a palačinky.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří kuře na paprice.

Nesnáší:
Vnitřnosti, houby, tlusté maso, mořské plody a syrové maso. Nikdy by nesnědla hmyz. Při stolování je tolerantní a snese skoro vše.

Motto:
S úsměvem jde všechno líp.

Očekávání:
Doufá, že ostatním bude její jídlo chutnat. Těší se na novou výzvu a adrenalin, který zažije během svého hostitelského dne.

Historka z vaření:
Když bydlela v podnájmu, tak se jí podařilo podpálit celou kuchyň.

Vaše názory

Alena Patolkova
Naváží se do pána, který je 0 26.11.2016 00:33

Naváží se do pána, který je tak slušně řečeno spíš nic než moc a sama je hnusná a tlustá vyžraná prasnice 2 dětí.

Nechápu.

prndanováková
Mně se zda taky dobrá a dobře 0 08.11.2016 15:00

Mně se zda taky dobrá a dobře se na ni divá. I když má při těle, tak si myslím, ze je chytra, sice je sverázna, ale to je taky potřeba.

Anonymka Petule
Paní Irena mě opravdu ve 0 02.11.2016 22:54

Paní Irena mě opravdu ve čtvrtek zvedla ze židle při hádce s Lucií, no ještě že si zablokovala diskuzi, jinak bych ji musela říct své. Hodně se tato paní povyšuje nad ostatníma. A zřejmě se bojí rybiček podle jejího ksichtu.
Luci si fajn.

Anonymka Petule
Nevím proč tady tolik lidí na 0 02.11.2016 22:09

Nevím proč tady tolik lidí na ni nadává. Mě se zdá správná, střelená a myslím, že i dobrá máma, podle toho že všude chce mít fotky dětí i jejich obrázky-je to hezké. Bohužel se jí vaření moc nepovedlo, ale to má tak určitě každý, néé pokaždé se to povede. Nejvíc mě tady štvete ale s názorama na její k..y, copak za to ta holka může, kreténi.

veeruna
Jste opravdu ošklivá, 0 29.10.2016 17:27

Jste opravdu ošklivá, nechutná a nevím nač jste hrdá ? Snad ne na tu postavu a na ty vemena, která jste měla spíš zakrýt než ukazovat, proč neuděláte něco se svou postavou ? Kozy nejsou fakt všechn, ale mít něco v hlavě to je to pravé u člověka. Je mě vás velice líto.

Fucker
Tito lide ziji ze socialnich 1 27.10.2016 12:35

Tito lide ziji ze socialnich davek statu v obecnim byte, deti maji nevychvane a sami nikde neoracuji...
Jen pro upresneni ;-)

Fucker
NEVYCHOVANE A NEPRACUJI :-D 27.10.2016 12:37

NEVYCHOVANE A NEPRACUJI :-D

Anonym
V každém díle Prostřeno! musí 0 26.10.2016 21:34

V každém díle Prostřeno! musí být jedna tlustá, blbá nána, která neumí vařit a tak musí dávat málo bodů, protože je navíc sobecká a nenažraná a chce ty prachy za každou cenu. Tentokrát to padlo na tebe ty chudinko. A jako obvykle, ani tobě to nepomohlo :-D Já jsem spokojená. Až ty chcípneš, tak tě nenajdou vůbec, protože ty se roztečeš za živa a nebude to dlouho trvat. Jsi odporná!

jogurtek
Ty náno tlustá vesnická to co 0 26.10.2016 12:36

Ty náno tlustá vesnická to co nemáš v hlavě tak máš v kozách a doufám, že tě ty tvoje kozy brzy zadusí a sama protečeš až do země a ta tě vyvrhne ven na vzduch a tam tě ožerou jako mršinu

pudink
jdi do prdele a chcípni na 0 26.10.2016 12:32

jdi do ***e a chcípni na sraženinu

reklama