PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lucie Heráková

Prostřeno VII (11) Lucie Heráková Foto: Prostřeno VII (11) Lucie HerákováFoto: All

Lucie pracuje jako zdravotní sestra v soukromé praxi, má svoji práci ráda. Je vdaná, s manželem vychovávají dvanáctiletou dceru Nell.

 Bydlí v břevnovském bytě 3+1 s terasou, třemi kočkami a jedním psem. Téměř každý víkend jezdí mimo Prahu na chalupu, kterou mají v jižních Čechách. Lucie má ráda staré zrekonstruované věci, kterými se s oblibou obklopuje. Do pořadu se přihlásila, protože rodina, přátelé a šéfová její jídlo chválí. Chce proto zjistit, jestli bude chutnat i dalším lidem. Pokud by vyhrála, tak by peníze utratila za sebe a rodinu.

Charakter:

Společenská, kamarádská, hodně aktivní, ráda pomáhá druhým. Někdy se jí stává, že dříve mluví, než myslí.

Zájmy:

Rodina, zvířata, chalupaření, cestování, zahradničení, lyžování. Četba - pokud zbyde čas.

Vztah k vaření:

Vaří opravdu moc ráda, nejraději maso, ale ještě raději peče.

Chutě:

Miluje houby na všechny způsoby.

Nesnáší:

Kuře, ryby, mořské plody. U stolu jí vadí šoupání židlí a říhání.

Motto:

Hlavně se z toho nezbláznit…

Očekávání:

Chce znát cizí objektivní názor na své vaření.

Vaše názory

Lucka
Byla jsem nejlepší a na tom 2 01.04.2013 11:36

Byla jsem nejlepší a na tom nezmění nic některé hanlivé příspěvky. Závist je velmi silná vlastnost a v našich zeměpisných šířkách se jí daří, bohužel. Za vzkazy plné podpory děkuji.

mazanec velikonoční
Lucka 01.04.2013 15:26

nic se nezmění na tom,ani příspěvkem volajaké Lucky,že byla nesympatická,nehezká a vůbec ne nejlepší.Co jí možno závidět? Ten šílený sestřich na hlavě,nebo byt v podobě komediantské maringotky???
Tak to jo!!!!!To mě rozesmálo.

Lucka
Mazanče, směj se, prý to 01.04.2013 22:26

Mazanče, směj se, prý to prodlužuje život. My jsme byli v pohodě, asi tě to irituje, že?

Zdena z Prahy
Hodně štestí 1 30.03.2013 17:08

Dobrý den paní Lucie,zajmalo by mě zda čtete tyto příspěvky,Váš kolega Láďa již reagoval.....
Přeji Vám hodně štestí,dlouho v televizi nebylo tak pěkné Prostřeno a také musím přiznat,že jsem dlouho nečetla tak ošklivé příspěvky.
Vůbec Vás neznám,ale musím Vám říct,že na mě ste působila mile,klidně a vyrovnaně.Přeji hezký den Zdena

Anonymní anonymčice
soutěžící mají zákaz ragovat. 30.03.2013 18:48

soutěžící mají zákaz ragovat.

anonym
Vyhrála prostě ta nejlepší 7 29.03.2013 19:58

Vyhrála prostě ta nejlepší kuchařka, a to že je někomu nesympatická či sympatická si strčte za klobouk!!!!!! Vyhrálo nejlepší menu, tak to laskavě vzteklé závistivky vezměte na vědomí.

Dášul
souhlas 29.03.2013 20:30

Souhlas...Paní Lucie umí vařit, proto předala v pořadu Prostřeno rychlé a skvělé receptíky.Aj tak někteří jeji soupeři.Díky. A fakt v týdenních párminutových sestřizích ohodnotit charakter člověka,lidičky jste borci,byť diskutujte v blbé konferenci.Prostřeno=kastrůlky na plotně, pekáček v troubě a závěr... spokojení přátelé,rodinka a spol. s plnými pupky :-)

záchranka
Dášul 29.03.2013 21:49

ty jsi někde upadla na kebuli? Pokud ne,tak proč tu píšeš nesmyslný bláboly? Jaké kvalitní recepty jsi od Herákové pochytila? Notoricky známou cibulačku,panenku i drobenkový koláč? Ty musíš být kuchta,když ti k obdivu stačí tak málo!!! A jestli máš tak vytříbený vkus jak ona,musíš být dokonalá!
Zůstaň v klídku,nebo pro tebe přijedeme na houkačku!!!

Arry
Souhlas 29.03.2013 21:57

Uvařila dobře, nakonec nejlíp. Co dodat? Narazila na dobré soupeře, kteří to uměli ocenit. I když Niky měla problém to skousnout...

JARMILA H
lucina 30.03.2013 11:53

no nevím zda bych si myslela že měla nejlepší menu,prach obyčejný jídlo,tak nevím co tu všichni tak tlacháte že je nejlepší kuchařka,a nevím proč když někdo napíše svuj názor tak je hned za závistivky,nevím co bych měla týto paní závidět....Snad to její šílený páteční oblečeníííí no bylo to hrozný to se na mě nezlobte.

reklama