PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ludvík Dvořák

Prostřeno 20.4. Ludvík Dvořák Foto: Prostřeno 20.4. Ludvík DvořákFoto: All

V Ostrově provozuje obchůdek pro modeláře.

 

Z prvního manželství má dvě děti, druhá manželka Stanislava je v invalidním důchodu. Má tříletého vnuka od dcery Míši. Je to vášnivý sběratel autíček, manželka sbírá miniatury z čokoládových vajíček a cibulový porcelán.

Charakter:

Je přiměřeně soutěživý, v boji se řídí výrokem: Veni, vidi, vici. Říká o sobě, že je „stydlivě ukecanej“. Bytostně nesnáší kuřáky a kouření.

Zájmy:

Sběratelství modelů italských aut, historie.

Vztah k vaření:

K vaření ho vedla už maminka. Vaří asi třikrát týdně, se ženou se střídají. Rád improvizuje.

Chutě:

Kvůli zdraví (je diabetik) vaří zeleninu, houby, ryby. Miluje polévky a lidová jídla.

Nesnáší:

Těstoviny – nechutnají mu a ani je nesmí. Také by si nedal kozí sýr.

Motto:

Co sis uvařil, to si sněz!

Očekávání:

Chce poznat další chutě i nové lidi.

Vaše názory

Maruscha
Ludvík se potřeboval 0 23.05.2010 19:42

Ludvík se potřeboval pochlubit sbírkou autíček a kinder supraise,
nemohl jinak, než se přihlásit do soutěže o vaření.
Sbírka dobrý, ale musel vařit, vyřešil to bravurně - pečený brambor s klobásou, chipsy s pomazánkou a polévkou co dům dal.
U mně dobrý, super nápad Úďo.

Naty
Úďovi nešlo o vaření, ale o 0 23.05.2010 19:21

Úďovi nešlo o vaření, ale o to, ukázat národu svou sbírku autíček.
Chlape, vy jste veselá kopa.

lugols
menu pro chataře 0 23.05.2010 15:42

Menu bylo taková rychlá nouzovka na chatu,ale rozhodně ne na uctění návštěvy v kulinářské soutěži.Pan Ludvík byl sice hodný člověk,ale ve vaření byl právem až poslední.

Nomarak
Zdravím! 0 22.05.2010 23:55

Pane Ludvíku, ač jste nevyhrál - mě osobně jste se líbil tím jaký jste i tím jak jste se jako chlap s večeří(ne)popral :-)! Odvaha se cení jako upřímnost, která je Vám vlastní s projevem slušnosti. Přeji Vám jen to dobré!

liščí mládě
Fiasko, nebo recese! U mne 0 22.05.2010 20:00

Fiasko, nebo recese! U mne propadák.

Věra Michalová
Ahoj Ludvíku, asi si na mě 0 22.05.2010 18:05

Ahoj Ludvíku, asi si na mě nevzpomeneš, jsem spolužačka ze 7. třídy ZŠ. Věra Michalová, nyní Seberová. Protože jsme se odstěhovali o prázdninách mezi 7. a 8. třídou do Bavorova, nemohla jsem se se všemi spolužáky rozloučit a ztratila jsem tím pádem veškerý kontakt na vás všechny. Proto tě prosím, máš-li některé kontakty, případně svůj, zašli mi je na mail vera.seb@seznam.cz
Máš-li společnou fotografii ze 7. třídy, stojím v druhé řadě vedle Pecáka. Na Prostřeno se dívám pravidelně, zkusím uvařit tvou polévku.
S pozdravem,
Věra

Bambulkinka
Byl jste dobrý 0 22.05.2010 10:11

Pane Ludvíku byl jste nám celé rodině moc sympatický a to,že vám DÁMY hlavně teda Jana dala dva body tak to svědčí o tom co je to za ženskou.

Kllea
Pan Ludvík 0 22.05.2010 00:14

Pan Ludvík byl velmi příjemný pán - kuchař nekuchař. Když ho srovnám s těma čůzama Andreou a Veronikou z předešlých dílů, na které se nedalo dívat, natož je poslouchat, je jasné, ke komu bych zašla na večeři...

jak
No, doufám, že se můj 0 21.05.2010 23:55

No, doufám, že se můj příspěvek časem objeví, psát znovu se mi nechce... Každopádně úcta patří i Vám, přestože jste nevyhrál. Už jen proto, že jste netaktizoval, ale byl objektivní, milý a sympatický člověk se stálým úsměvem na tváři.

jak
Pane Ludvíku, ruku na srdce, 0 21.05.2010 23:53

Pane Ludvíku,
ruku na srdce, co jste ukuchtil fakt na výhru nebylo, to jistě uznáte i sám, ale předvedl jste se jako vlídný a sympatický člověk, který má velké srdce - narozdíl od paní Dobry (to jméno je u ní přímo výsměchem) a paní Jany, která sice zaslzela štěstím, že se potkala s tak fajn partou, ale nakonec na ničem nenechala onen pověstný chlup a Vás ohodnotila opravdu tragicky - to fakt přehnala.
Takže ve výsledku se nemáte opravdu proč trápit, výhru má zaslouženě paní Milena a Vy zase pro spoustu lidí zůstanete ukázkou, že i když člověk není zrovna šéfkuchař z Ritzu, přesto může být vlídným a milým společníkem pro druhé.

reklama