PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lukáš Hejlíček

Prostřeno IV (7) - Plzeňsko - Lukáš Hejlíček Foto: Prostřeno IV (7) - Plzeňsko - Lukáš HejlíčekFoto: All

Nejmladší účastník plzeňského týdne studuje „zemědělku“ v Praze. Lukáš je svobodný a bezdětný, žije v rodinném domě ve Švihově s rodiči a bratrem ve 3 + 1. V přízemí domu sídlí policejní služebna.

Charakter:

Snaží se být vždy spravedlivý a dostát svým slibům. Je zodpovědný, rád dotáhne věci do konce. Slušný, nekonfliktní, příjemný, šikovný.

Zájmy:

Baví ho aranžování květin, práce a relax na zahradě. Cestování, malování a plavání.

Vztah k vaření:

Vaří moc rád a už ve dvou letech si nejraději hrál v kuchyni. K vaření má velmi kladný vztah a těší se na pátek.

Chutě:

Sní vše, miluje svíčkovou a karlovarský knedlík, má moc rád řízky. Miluje sladké.

Nesnáší:

Protiví si rajskou omáčku, nikdy by nesnědl mlékovou polévku, škubánky a moučné červy.

Motto:

Každý den si užij tak, jako by byl poslední, protože nikdy nevíš, který to je.

Očekávání:

Rád se seznamuje s novými lidmi a rád ochutná jídla, která ještě nikdy nejedl. Pokud by vyhrál, odjel by někam za teplem.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Nešikovná kuchařka

 

VIDEO: Zvláštní čína

 

VIDEO: Pálivé jídlo

 

VIDEO: Bramborák

 

VIDEO: Kremrole

 

VIDEO: Sestřih z Plzeňska


Vaše názory

Teta Silfka
Tedy ale velké Váu ! 0 26.10.2011 00:05

Lukáši, jsem z Vás na hrnci a ještě jsem se z něj nezvedla, to Vám říkám bez servítku a nalévám Vám tu čistého vína při lámání chleba. Dala bych Vám nejradši velikánskou tetí pusu, ale mohu Vám ji jen napsat. Strašně jsem si přála, abyste tu soutěž vyhrál, i když jsem ani ještě netušila, co budete vařit. A Vy jste tu večeři panečku vystřihl a jak jste to zvládl s těmi kremrolemi - no něco !!! Vy máte nervy jako špagáty, chlape :-) Moc Vás zdravím a ať je víc takových soutěžících jako Vy! Silva

Renoušek
Lukáš si výhru na 100 % zaslouží 0 21.10.2011 12:15

Je to mladý a šikovný klučina. Opravdu klobouk dolů, vařit v jeho letech. To že se mu nepodařily kremrole, není ostuda, ještě toho v kuchyni hodně pokazí, jako každý z nás. Výhra byla na místě, Lukáši gratuluji. A ty nechutné komentáře od lidí, to je jen závist českých lidiček!!!!

mraky
Proboha 4 18.10.2011 14:49

To byla ale parta, mlaskající, nevychovaný Libor, dvě pipky, a vykroucenej modýlek...

mimi
byl to tupec, jak volal 20.10.2011 13:30

byl to tupec, jak volal mamince, kremrole delal asi poprve, a ty stopky na jahodach, pak ty povidla na švestce. děsný. lepší o hodně byl starosta

Daňule
Lukáši, jsi borec!! 22.10.2011 17:22

Není tohle typický příklad závisti? :)) Lukáš na svůj věk velice šikovnej kluk, taktní, velice slušně vychovanej a milej kluk, kéž by takových lidí bylo na světě víc. Smekám před ním klobouk dolů a výhru mu moc přeju!

ronika
Kdo toho kluka nezná nemůže 01.02.2012 22:36

Kdo toho kluka nezná nemůže soudit, takže bych s verdikty radši brzdila. Je to můj spolužák a je svérázný ale kdo ho pozná ví, že má dobré srdce.

Romanaaaa
jediny kdo me tam opravdu 25.03.2012 01:36

jediny kdo me tam opravdu vadil,tak byl Libor.Lukas a Roman super. to co tady pises je jen zavist.na to,jak je mlady,uvaril uzasne jidlo.kremrole se velice rady prichytavaji k trubickam,takze to asi spis ty jsi nikdy nedelal/a.Roman mel taky skvele menu.nejlepsi by bylo,kdyby to vyhrali na pul.

janatilda
:) 3 17.10.2011 15:02

Lukáš byl 100% nejlepší ze všech lidí, kteří se kdy v prostřeno objevili, jak pro svoje vaření vzhledem k svýmu věku a hlavně PRO SVŮJ CHARAKTER a chování. K výhře mu moc gratuluji !

píd´a
pochvala 17.10.2011 17:09

Myslím si ,že tak příjemný a sympatický klučina si výhru zasloužil,takový Libor by si z něho měl vzít příklad,jak se vlastně chovat u prostřeného stolu a neodradit spolustolovníky od dobrého jídla,jen tak dál mladý muži vy se ve světě neztratíte!!!!

třeba kopr
pro moderátora, 17.10.2011 17:40

proč je přístup odepřen u Lukášova předkrmu?Díky za odpověď

reklama