PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lukáš Hejlík

Český divadelní a filmový herec se narodil v roce 1980 ve znamení Vodnáře. Po absolvování Vyšší odborné herecké školy v Michli získal angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích a za dva roky v Městském divadle Brno, kde hraje dodnes.

V televizi se proslavil rolí Tomáše Meduny v seriálu Ošklivka Katka. Je také autorem putovního projektu scénických čtení LiStOVáNí, který zrcadlí aktuálně vydané knihy formou čteného divadla. Lukáš je vyznavačem alternativního stylu života, bydlí na rozsáhlé farmě v Říčkách u Brna, kterou si s manželkou před lety vysnili a kde také pohostí soupeře. Manželství ale vydrželo jen do roku 2009, s exmanželkou střídavě pečují o malou dceru Klárku. O důvodech rozchodu se Lukášovi nemluví dvakrát lehce: „Na vině je zřejmě jisté odcizení zaviněné prací…“ Po odluce už není Lukáš tak militantní: „Dál si chovám ovce, snažím se jíst zdravě a pěstovat si co nejvíc potravin, ale prostě už to nijak nehrotím.” V pořadu uvidíme jeho novou přítelkyni Anežku.

Charakter:

Tvrdohlavý extrovert, který nad tím přemýšlí.

Koníčky:

Knížky, hospodářství, ovečky, hudba.

Vztah k vaření:

Velmi kladný od té doby, co se přestal bát vařit. Vařit se naučil až po rozchodu s manželkou. Vaření ho baví, rád experimentuje.

Chutě:

Má rád suroviny, o nichž ví, odkud pocházejí. Rád jí vlastní zeleninu a jehněčí – nulová uhlíková stopa.

Nesnáší:

Ze své ortodoxnosti dost slevil, stále ale nevyhledává kuřecí, výjimečně jí hovězí a vepřové maso.

Motto:

Lotto

Očekávání:

Překvapení. A snad to bude i legrace.

V pondělí 16.7. v 18:00 uvaří Michal Šesták.

 

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Pečená dýně

 

VIDEO: Výlet

 

VIDEO: Jehněčí pečeně

 

VIDEO: Sto(do)lování

 

Vaše názory

kajanky
super 4 22.07.2012 21:34

Pana Hejlíka jsem potkal osobně a je stejný ve skutečnosti i před kamerou. Fajn chytrý skromný férový chlap, který si na nic nehraje, žije podle svého a jeho jídlo bylo zajímavé, mně by určitě chutnalo, nehledě na to, že měl skoro vše z vlastní zahrádky či chovu a to se taky cení, co bych za to dal, jíst konečně něco čerstvého, zdravého a chutného, narozdíl od těch ,,zdravých" věcí, co nám nabízejí v obchodech.Přítelkyně sympatačka, ale o ní přece pořad nebyl, tak proč se do ní navážet.

Klarisa XYZ
jo jo, taky si to myslim 22.07.2012 21:36

Jo a ta holka krásná a fajn, asi jí tu všici závidí a tak pomluvaj

Rypous
Nezávidím mu vůbec nic, 22.07.2012 22:35

Nezávidím mu vůbec nic, neberu mu jeho skromnost-pravé ŽE o ni porad nebyl,proste chtěla BÝT vidět, budiž ji to přáno , každy si o tom MŮŽE myslet SVÉ

Rypous
Neberu mu skromnost, nic 22.07.2012 22:41

Neberu mu skromnost, nic proti nemu nemám .prave ŽE porad nebyl o ni, chtěla BÝT vidět budiž ji to přáno.kazdy si MŮŽE myslet SVÉ

anonym
Re: Kajanky 23.07.2012 01:19

Milujeme Hejlika!!!!!!!!!!!!!!!
Tesime se na "Zakladku"!
Varenicko bylo bezva a nenudne, neco jineho pro spesreni poradu. Jeho pritelkyne sympatacka.

anonym
Z těch bleptů co tam vařili 0 22.07.2012 10:44

Z těch bleptů co tam vařili uvařil nejlíp.Ale byl to jenom hráč, ne kuchař. Heidi zkritizoval prostřený stůl, protože v ní cítil konkurenci. U Kořínkové , kterou za konkurenta absolutně nepokládal,mu nevadilo nic, ani dílenské prostředí, ani omatlaný kastrol a talíř na stole s vikslajvantem, ani pivo cezené ho hořčičné skleničky přes kávový filtr.

Anonymous
:DD 1 21.07.2012 12:22

Vím, že jsem blbá, ale vysvětlíte mi někdo ten vtip, co říkal, když vařil? :D

salima
Jakej 21.07.2012 12:47

vtip?Už si to pouštět nebudu,jednou stačilo.Vaření pod psa/až na to jehněčí/Ale na druhou stranu nejlepší co bylo tento týden k vidění.TO byla jedna hrůza.

Císařovna12
... 3 21.07.2012 11:15

Na mě teda působil poněkud arogantně... Uvařil možná nejlíp, ale ne sám!!! Vůči ostatním je to docela nespravedlivé, ale to ať si v hlavě srovná on sám....

anonym
mně arogantní nepřipadal, ale 21.07.2012 11:31

mně arogantní nepřipadal, ale ta jeho přítelkyně mi byla protivná svou vlezlostí, jak se všude nutila

reklama