PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lukáš Holý

Prostřeno - 3-7.5.2010 - Čtvrtek - Lukáš Holý Foto: Prostřeno - 3-7.5.2010 - Čtvrtek - Lukáš HolýFoto: All

Lukáš je pohledný příjemný mladík. Profesionální voják žije už šest let v Hradci Králové, pochází ale z Hané.

 

K Valašskému království ho dosud váže vřelý vztah. S přítelkyní si koupili hezký nový byt 2 + kk a jsou na něj pyšní. Byteček s dobře vybavenou kuchyní není moc velký, přesto se tam vejdou i dva labradoři a ještěrka gekon. Lukáš rád venčí své psy v okolí Labe, kde bydlí. Město má nejradši, když je plné zeleně, je hezky a může trávit čas venku.

Charakter:

Společenský, nekonfliktní, extrovertní, občas impulzivní, má rád humor a dobrou společnost. Záleží mu na životním stylu.

Zájmy:

sport, počítač, zvířata.

Vztah k vaření:

Klade důraz na čerstvost a kvalitu surovin. Proto neváhal investovat i do nákupu na přípravu svého menu. Vaří rád, je to pro něj forma aktivního odpočinku. O jídlo se dost zajímá, dokonce si o něm často i čte.

Chutě:

Miluje lehčí kuchyni, zdravá moderní jídla, zejména italskou a francouzskou kuchyni.

Nesnáší:

pudink

Očekávání:

Je ctižádostivý, rád by si dokázal, že na to má. Výhra.

Vaše názory

Barty
život je někdy nespravedlivý 0 13.06.2010 00:00

Lukáši, byls nejlepší a to tvé menu bych si s chutí dal. Měls smůlu na neotesance, kterés dostal do party a kteří nic lepšího a nečeského neocení. Škoda, ale fakt jsi byl dobrý.

Morgana
:-) 0 18.05.2010 07:33

Bol si najlepší! Tvoje jedlá mali hlavu a pätu a nie len kilo mäsa na tanieri.

Anna Kárská
Anna 0 13.05.2010 13:57

Lukáše jídelní lístek byl přecuketovaný, čeho je moc, toho bylo příliš.
Kdosi zde psal, že Andrea Lukáše poškodila, s tímto názorem souhlasím, Andrea je dospělá žena, pokud se Andree cokoliv nelíbilo a je svéprávná, měla si pořádek sjednat sama.
Její reakce byla neadekvátní, z ničeho dokázala udělat obrovský problém, kterým poškodila Lukáše a otrávila diváky.
No super, to se jí vážně povedlo:-(

Mar.ke.ta
. . . 0 12.05.2010 17:05

Děláš idiota ze mě a přitom děláš taky idiota ze sebe, že to máš zapotřebí, chytráčku :)

Nepsal/a už jsi taky náhodou několikrát, že už se se mnou nebudeš bavit a odcházíš? A proč se se mnou vlastně vybavuješ, to je přece pod tvou úroveň, nemýlím se snad? :-D
Děláš ze sebe mudrlanta obřích velikostí, přitom jsi stejnej trouba jako všichni ostatní, tak se s tím smiř :)
Ano kapi.dobra má stejný názor jako ty, nejen ona, ale pousta lidí na její zdi má i stejnej názor jako já :) Já se s tím umím smířit, že má fanoušky, ale ty již bohužel ne s tím, že má i anti-fans.

Andree výhru přeju (ale jen proto, že penízky dá na školné) - nikdo neřekl, že ne, ale že byla škoda, že Lukáš nedostal o bod víc, protože mohli peníze dostat oba.

anonym
máš smůlu panenko,kapi.dobra 0 12.05.2010 16:54

máš smůlu panenko,kapi.dobra má snad stejnej názor na Andreu jako já,tzn.přející jí výhru

anonym
a znáš tohle? Jak se do lesa 0 12.05.2010 16:50

a znáš tohle? Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá? Jestli si vůbec pochopila co tím myslím
tak dobře,zjednodušeně jen a jen PRO TEBE
jak ty do mě,tak já do tebe
Čus pískle

Mar.ke.ta
:-D 0 12.05.2010 16:50

uhádl jsi, svou mailovou adresu ti dávat nechci :) Lukášovi hyzdíme zeď oba, né jen já. tak si to konečně připusť, stejně tak jako to zde psal již někdo, že diskutujeme na vysoké úrovni. OBA !!!

Mar.ke.ta
... 0 12.05.2010 16:47

tak teď ses mě opravdu dotkl/a. nic lepšího tvůj racionálně myslící a vždy mající pravdu mozek nevymyslí?

toto je věc názorů, já si naopak nemyslím, že za to mohla slivovice ! jenže Andrea Milana neměla ráda už od začátku a prostě jí vadil. kdyby toto udělal třeba Lukáš, pochybuju o tom, že by tak vyšilovala.

nejsem štír a ať budu jakýkoli znamení, na všechny budeš mít vždy negativní odpověď, zde jde vidět to, co jsem psala níže, chytráku;)

staneš se menším a menším a menším a menším až budeš nejmenším na světě... není jen tak náhodou tobě 16? vzhledem k tomuto příspěvku bych tomu i věřila.

ano, velmi se zde rozčiluju, sakriš, sakum prdum, do hajzlíčku :))) opravdu jde vidět to, že jsi na mě zasedlý/á (když do mě rád/a šiješ) a názory ostatních (kteří třeba taky urážej) tě nezajímaj. toť tvá inteligence - na bodu mrazu. ale ty nezajímáš mě ubožáčku, kdyby jsi stál/a přede mnou, vysměju se ti do očí. máš tendenci bránit lidi svými hloupými výmluvami, omluvami či jak to nazvat.

a řeknu ti, neumím jen urážet, umím i velmi velmi pochválit, tak jako jsem pochválila Lukáše a ty jsi z toho uděla/a to, že jsem se platonicky zamilovala:) ale když se někdo před kamerami chová tak, jako se chovala Andrea, nemůžu ji pochválit. promiň, ale opravdu ne. každý má své mouchy, ano, ale Andrea je opravdu náladová splachovací hysterická mrcha, kterých na světě běhá spousty a ten nevhodně zvolený výstřih překulujíc nejen moje oči tomu jen dodal na síle...

Andrea Lukášovi zkazila večer. Toť mé poslední slovo a MŮJ NÁZOR na tuto osobu :) A narozdíl od tebe ten tvůj já umím respektovat ;)

anonym
nechceš mi napsat svojí 0 12.05.2010 16:41

nechceš mi napsat svojí meilovou adresu,můžem ještě chvíli diskutovat dál,tady kazíš Lukášovi zeď ty "nanynko z Vidlova"

anonym
urášíš dál? Tak tady to máš 0 12.05.2010 16:22

urášíš dál? Tak tady to máš slovy klasika: ty kráááá....o nebeská

možná že mi Lukáš neseděl,ale nenajdeš ode mě ani slovo urážky na jeho osobu a věř,že by se i na něm něco našlo,nikdo není dokonalej,jen bylo ode mě napsáno, že neměl soutěžícím nalejvat slivovicí už předem a nedošlo by k tý scéně a třeba to tak měli ve scénáři,kdo ví...aby nachytali takový jako si ty

neboj,používám slůvko ALE,jen hlavně umím přiznat svojí chybu a že má někdo pravdu,to ty jako nezralej jedinec,jak čtu,ještě neumíš a NIKDY asi umět nebudeš

ty: "ještě neznamená,že jsem tvrdohlavý znamení býk či beran"
já: tak budeš štír a to je fakt horší

ty: "snažíš se mě shodit do kolen"
já: na kolena se schazuješ sama svejma názorama a staneš se menším a menším,až budeš nejmenším na celým světě

škoda že nemůžu bejt na zdi Veroniky,líbí se mi do tebe šít a jak se pak rozčiluješ ha ha

a že jsem přející člověk Veroniku a její menu najdeš na

http://www.iprima.cz/prostreno

ať máš zase koho urážet

reklama