PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lukáš Holý (repríza)

Prostřeno - 3-7.5.2010 - Čtvrtek - Lukáš Holý Foto: Prostřeno - 3-7.5.2010 - Čtvrtek - Lukáš HolýFoto: All

Lukáš je pohledný příjemný mladík. Profesionální voják žije už šest let v Hradci Králové, pochází ale z Hané.

 

K Valašskému království ho dosud váže vřelý vztah. S přítelkyní si koupili hezký nový byt 2 + kk a jsou na něj pyšní. Byteček s dobře vybavenou kuchyní není moc velký, přesto se tam vejdou i dva labradoři a ještěrka gekon. Lukáš rád venčí své psy v okolí Labe, kde bydlí. Město má nejradši, když je plné zeleně, je hezky a může trávit čas venku.

Charakter:

Společenský, nekonfliktní, extrovertní, občas impulzivní, má rád humor a dobrou společnost. Záleží mu na životním stylu.

Zájmy:

sport, počítač, zvířata.

Vztah k vaření:

Klade důraz na čerstvost a kvalitu surovin. Proto neváhal investovat i do nákupu na přípravu svého menu. Vaří rád, je to pro něj forma aktivního odpočinku. O jídlo se dost zajímá, dokonce si o něm často i čte.

Chutě:

Miluje lehčí kuchyni, zdravá moderní jídla, zejména italskou a francouzskou kuchyni.

Nesnáší:

pudink

Očekávání:

Je ctižádostivý, rád by si dokázal, že na to má. Výhra.

Vaše názory

claire
super menu 0 29.08.2010 10:42

Lukas, vase menu bolo presne podla mojho gusta, vase recepty vyskusam:-) tipovala som vas na vitaza, no skoda ze to dopadlo inak. Nemyslim si ze by ste vy mali byt zodpovedny za chovanie inych na spolocnej zabave, kazdy sa predsa prezentuje sam za seba:-) Pacilo sa mi aj vase stolovanie a priprava jedla.

anonym
Jenom chvála 0 19.08.2010 20:59

Lukáši bylo to super. Pro nás budeš vítěz i kdybys měl nejméně bodů. Bylo to prostě perfektní. Zařízení bytu, jídlo i tvé chování.Moc se nám to líbilo.

hanica
milan je velkej blbec 1 16.08.2010 20:06

ten milan je proste blbej a zkazil mu to menu bylo dobre

anonym
A vy nejste? 16.08.2010 22:12

A vy nejste?

Jaruš
.... 15.01.2011 15:40

chtěl se jen předvést, někteří to považují za nejsrandovnější díly, já to ale jako srandu rozhodně neberu. ta ženská na tu chvíli už nikdy nezapomene a nebude na to ráda vzpomínat.Milan chtěl jen na sebe upoutat pozornost, ale jestli takovým způsobem, tak je to vážně blbec

monikawi
menu 1 13.08.2010 13:54

Nejlepší menu z tohoto týdne, na minestrone jsem vyloženě dostala chuť a hned tento týden ji zařadím do jídelníčku. Těstoviny vypadaly naprosto výborně. Bohužel, osazenstvo nebylo vybráno dobře k tomuto lehkému menu. Chtělo to svíčkovou s osmi :-(

Julie
Pokud chcete zařadit 13.08.2010 14:40

Pokud chcete zařadit minestrone do svého jídelníčku, tak věřte, že Italové ke své národní polévce nikdy nepodávají zakysanou smetanu a plísňový sýr. Tato kreativita nebyla, myslím, vhodná. Minestrone se opravdu připravuje z libovolné sezonní zeleniny, ale vždy s parmazánem, který si většinou každý sám strouhá do talíře. Nedivím se, že paní Andree "Lukášova minestrone" připomínala boršč. A lehkým jídlem bych rozhodně nenazvala těstoviny s bůčkem ani polévku se smetanou a tučným sýrem. Vzhledem k tomu, že svíčková se připravuje z kvalitního libového masa, nemají si tata jídla co vyčítat. To nic nemění na tom, že bylo menu pana Lukáše tento týden nejlepší, jen nesdílím nezměrné nadšení ostatních. Jinak jsem se u posledního dílu výborně bavila.

maju
KDYBY ANDREA 13.08.2010 16:05

NEMĚLA ROZEPNUTOU HALENU AŽ K PUPÍKU A NEPROVOKOVALA MILANA, KTERÉMU PO PÁR SKLENIČKÁCH VÍNA UŽ BYLO ASI FUK CO DĚLÁ........PAK BY MOŽNÁ LUKÁŠ VYHRÁL???????

Martisek
Lukas Holy 13.08.2010 16:59

Tak s tim naprosto souhlasim. Pani Andrea si dost veri a povazuje se nejspis za neodolatelnou. Rozhodne by ji neuskodilo, kdyby se vic zamerila na svoji vyzranost nez na to co dela Milan.

anonym
maju 13.08.2010 17:32

Anrea schválně provokovala, proto ta rozepnutá halenka.Když ale pochopila, že Milan se po ní sápal pouze z legrace, jelikož viděl jak moc po tom asi touží, tak se urazila. Bohužel to odnesl Lukáš. Měla by se mu omluvit.
Milanův svérazný humor se mi líbí.

reklama