PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lukáš Mihály

Pošťák Lukáš má rád legraci, svoje čtyři pejsky a koníčky, k nimž patří natáčení videí na internet. Bydlí v menším bytě v České Lípě se spolubydlící, kamarádkou ze střední školy. Lukáš se netají tím, že je gay, momentálně je bez přítele.

Svůj prozaický denní chleba za okénkem na poště si ve volnu zpestřuje natáčením videí, jízdou na kole, zajímá se o kulturu. Charakterizuje se jako „stydlivý extrovert, splachovací cholerik, ale pozor! vždy milý a usměvavý“. Výhru vy vložil na stavební spoření nebo by investoval do svého hobby.

 

Charakter:

Lukáš je srandista, má rád zábavu, umí se i sám shodit. Je milý, usměvavý, nedokáže se na nikoho dlouho zlobit.

 

 

Zájmy:

Péče o psy, jízda na kole, plavání, natáčení, kino, divadlo.

 

 

Vztah k vaření:

Kladný, má rád jídlo i vaření, pokud má ovšem pro koho vařit.

 

 

Chutě:

Nejraději má bramborový salát, těstoviny, špagety, zeleninu a sýry.

 

 

Nesnáší:

Nejí většinu masa, které konzumuje jen v podobě prsního kuřecího a mletého. Nikdy by nesnědl houby a ryby. U stolu mu vadí neslušné chování.

 

 

Motto:

Věř, běž a dokážeš…

 

 

Očekávání:

Těší se, že prostřednictvím pořadu třeba pozná nového partnera a rád by se trochu zviditelnil a poznal zákulisí natáčení pořadu.

Vaše názory

Joluš
Vy jste se mi líbili 0 16.04.2015 19:51

Vy jste se mi líbili všichni,moooooc!Po dlouhé době tam byla SUPER PARTA!!!!!

Anonymněě
Ale abych Lukášovi 0 06.04.2015 00:38

Ale abych Lukášovi nekřivdila,tak se v tv objevil už dřív jeden gay prostitut,který tvrdil,že jeho matka je lesba a on po ní podědil jinou orientaci..viz slovák Štefan : https://www.youtube.com/watch?v=5lgbdBYAOTg

Anonymně
Lilku mazej zítra koledovat 0 05.04.2015 11:58

Lilku mazej zítra koledovat místo natáčení dalšího "vtipnýho" videa ale už nemluv :-) !

anonym
Je to jedním slovem blb. 2 05.04.2015 09:05

Je to jedním slovem blb. Prezentuje úchylárny své i své rodiny.

5/4
Nechte Lukáše, žít! Je to 05.04.2015 11:37

Nechte Lukáše, žít! Je to takový jednodušší šašík, který si myslí, že kam vkročí, tam oslní svým humorem. Raduje se ze života, po odvysílání Prostřeno si určitě připadá jako celebrita, já mu to přeju, ale jsem moc ráda, že nemusím žít ani s ním, ani v jeho blízkém okolí.

Anonymně
co dodat no..rodiče má bez 05.04.2015 11:48

co dodat no..rodiče má bez nadsázky divný a sám je taky divnej..ale v dědičnost orientace nevěřím..to by se totiž pak heterosexuálům nemohli rodit gayové,kdyby to platilo stoprocentně :-)

Lilek Lilkovatý
Celkové hodnocení soutěžících 2 04.04.2015 21:46

Celkové hodnocení soutěžících ve videu od Lilka https://www.youtube.com/watch?v=_Mbjxu8FczU nezapomněli jsme na vás :-*

Anonymně
Každý kdo jde do televize a 05.04.2015 11:51

Každý kdo jde do televize a nic neumí ( ve většině případů)tak musí počítat i s kritikou..na tom není nic divného..dneska jde do televize každý a podle toho to vypadá..každý si myslí,že je zpěvák,herec nebo dobrý moderátor i když je to přesně naopak..

jarmulka
Lukáši,s tím videem to byl 05.04.2015 18:38

Lukáši,s tím videem to byl výborný nápad.Taková Silvie Wurfelová může jen tiše závidět,ona se zmohla jen na to,říct že je nejlepší kuchař-kuchařka a že bude na silvestra v televizi,což asi nevyšlo.Jsi veseloherec,pozitivně naladěný,mám ráda veselé lidi.Čau.

nebe v hubě
A proč tady není další 0 04.04.2015 15:52

A proč tady není další videjko buzíka jak se hezky baví a jaká je to úžasná zábavička? Že by mu někdo típl tipec, hošíčkovi? nebo že by konečně ostatním došlo, že je to dement? a tyhle videjka by mu zatrhli?

reklama