PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lukáš Pleva

Lukáš je jediným mužem tohoto týdne, žije v Lysé nad Labem v domě s maminkou, sestrou a přítelkyní, se kterou v létě oslavil první výročí jejich vztahu. Studuje druhým rokem ČVUT, shodou okolností tam studuje i jeho přítelkyně, a kromě studia si zvládá i přivydělávat projektováním.

Do pořadu se přihlásil sám, protože chce vyhrát – nerad končí na jiném místě než na tom prvním. Rád připravuje jídla, která jsou jednoduchá, rychlá a zdravá. Své menu zvolil podle toho, co sám rád jí. A co patří mezi jeho oblíbená jídla? Na to má Lukáš zvláštní odpověď: „Vše, co potřebuji pro správnou funkci těla!“ Podle vlastních slov je vtipný a je s ním legrace. Pozornému oku diváka ovšem neunikne i mírná nervozita hostitele při přípravě soutěžního menu. Získá za něj výhru 50 000 Kč?

Charakter:

Zábavný, se smyslem pro humor, občas cholerik.

Zájmy:

Motorky (sám také jednu vlastní), teraristika, sport – konkrétně například fotbal a posilování. Dříve sportoval závodně, než si ovšem nestrhal vazy v koleně.

Vztah k vaření:

Rozporuplný – občas ho hodně baví, občas mu ale také nejde.

Chutě:

Má rád téměř vše, jen příliš nemusí kaviár – ale prý by ho snědl, když mu ho někdo naservíruje. Ochutná prý vše!

Nesnáší:

Mlaskání a srkání u stolu.

Motto:

Semperparatus et fidelis.

Očekávání:

Lukáš si přišel pro výhru!

Vaše názory

kokomenu
Menu domů 0 07.10.2014 23:26

Koukám recepty z Menu domů od KOKO :-) Taky se na tyto recepty chystám..obzvlášť na pečivo k hot dogu ;)

AnonymousAndrea
Normalni kluk 0 07.10.2014 18:59

Vyhral spravedlive, snazil se a choval se aspon normalne. Byl to jediny inteligentni clovek z party. Musel trpet mezi slepicemi. Je to vetsinou tak, jeden normalni se zdravym rozumem na ctyri hlupaky. Proto je mezi lidmi tolik zla, nestesti a valek.

Anonymousběs
Výhra 3 05.10.2014 14:10

Nedalo mi to a podívala jsem se na vítěze-no,tak s tímto se dá dneska vyhrát 50000?Tak to je gól!Kdysi vařila jedna z konzerv-u toho jsem se docela pobavila,hlavně jak ti všeznalí "gurmeti" potom seděli zaraženě a furt tomu nemohli uvěřit...ale to byla recese a dost dobrá,ale párek v rohlíku-byť vlastní výroby-za chvíli tu bude vyhrávat předkrm-chléb s hořčicí a salámem.Pravda,už tady byli různí výherci-vařili napůl z chemikálií a měli ohromný úspěch,tak proč ne kuře nebo panenka stokrát jinak,vždy hnusné,těžce stravitelné...a nejlépe ještě posypané sýrem-
hodnotím,že tento vítěz aspoň to kuře takto neznectil.

koblížek smetanový
Vyhrál proto, že nebyl 06.10.2014 08:08

Vyhrál proto, že nebyl taktikem,jako ta skupinka čtyř slaboduchých hlupaček. Přetaktizovaly a já se s chutí zasmála!!!

laik
Úroveň 06.10.2014 10:02

vaření v Prostřeno je fakt hrozná. To neustálé omílání "je to domácí"? Mimochodem: párek vlastní výroby nebyl! Ale nedá mi poznamenat, že diváci mají hodnocení daleko jednodušší, protože vidí přípravu a používané suroviny. Chtěla bych vidět zdejší odborníky, jak by poznali suroviny, které byly při přípravě pokrmu použity, kdyby ho viděli až před sebou na talíři. Na dálku se to machruje a myslím, že se zde zbytečně dramatizuje.

Anonymousběs
laik 06.10.2014 17:11

To omílání "domácí" je fakt trhlé - třeba to bazírování na domácím pečivu je směšné. Něco jiného je domácí knedlík. Ale troufám si tvrdit, že použití chemie při vaření do jisté míry poznat lze - pokud ji běžně nepoužíváte, cítíte, že je něco jinak. (všechny ty chemické sračky totiž dělají jakoby jednotnou chuť - nevím, jak to přesně popsat - a myslím tím hlavně masox a průmyslově míchaná koření)Taky není nikde přesně specifikováno, co si může soutěžící připravit dopředu - naložení masa a vývar - například - dost podstatné.

smích.
Jak vidno dá se vyhrát i s 3 04.10.2014 07:39

Jak vidno dá se vyhrát i s párkem a kuřetem, pokud má takový neumětel štěstí ještě na větší neumětelky. Takže tento týden je výzvou pro další drzý rádoby kuchaře, kteří se mohou přihlásit a uvařit hovno s čalamádou, šanci mají.
Jinak studentíkovi peníze přeji, má alespoň na studium.

Anonymus444
Podivná vyhra 04.10.2014 12:56

Tak tento zjev co vyhral,s tim hotdogem,me teda fakt nebere,takove ucho,nic neumelo,jak ta Aneta.No dneska ti 20-ti leti fakt nic neumi,hlavne ze to je studentik.Jo na parby se nejakych 50 000hodi!Co si jineho myslite ze s tema prachama udela?Dyt to ma misto mozku v hlave z parby kostku

Anonymousběs
tak včera jsem se na to 04.10.2014 20:20

tak včera jsem se na to musela podívat v hospodě.defakto jsem neměla jinou možnost-proboha-to za tohle apod. jim fakt někdo dá 50000Kč?-to vtip,ne?prima tohle fakt myslí vážně-pořád-no...do prdele!

Anonymouskous
Kdyby si s těmi penězi vytřel 06.10.2014 08:13

Kdyby si s těmi penězi vytřel zadek může vám to být jedno. Krávy.

reklama