PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lukáš Töviš

Lukáš vystudoval střední školu v Břeclavi a poté pokračoval na vyšší odborné škole také v Břeclavi, kde získal titul Dis. Pracuje jako dopravní policista na dálničním oddělení Mikulov.

S manželkou Petrou se oženil v roce 2011. Mají syna Jakuba, který se narodil v roce 2009.Do pořadu ho přihlásila jeho manželka, protože si myslí, že Lukáš dobře vaří a peče.

Charakter:

Sám o sobě říká, že je extrovert. Je svědomitý, nekonfliktní, pracovitý a je bavič.

Zájmy:

Jeho největším koníčkem je sport – hraje fotbal a nohejbal, jezdí na kole. Má rád fotografování a tak často fotí svou rodinu nebo krajinu.

Vztah k vaření:

Vaření je jeden z jeho koníčků, rád vaří i peče.Rád připravuje různé druhy omáček. Má rád českou kuchyni.

Chutě:

Jí skoro vše, není vybíravý.

Nesnáší:

Moc mu nechutnají houby, rybíz a borůvky. Nikdy by nesnědl koprovou omáčku, kulajdu, křen a angrešt.U stolu mu vadí mlaskání.

Motto:

Žij, jako bys měl zítra zemřít, uč se, jako bys měl žít navždy. (MahatmaGandhi)

Očekávání:

Těší se na nové zajímavé zkušenosti.Pokud by vyhrál, peníze by uložil a použil na rodinné výdaje.

Vaše názory

Ivo Hlávka
Lukáši,jedním slovem-borec,Já 0 02.02.2015 06:42

Lukáši,jedním slovem-borec,Já vařím spoustu let,a dokážu tak posoudit,jak se k dílu kdo staví.Mužeš být na sebe hrdý, zvládl si to na jedničku, muj názor je ten,že Tě nespravedlivě bodovali-kdyby jste měli s výherkyní stejné body, bylo by to skvělé,jinak mužeš být vzorem mnohým mladým hospodynkám,umíš, a to se jentak nevidí.I Tvuj postoj k životu, kež by takových policistu bylo víc,měj se fajn, a at se daří v životě. Ivoš
)

varečččka
to jsou stránky na h.... 1 01.02.2015 10:17

to jsou stránky na h.... !!!!! VRATTE TY STARÉ PŘEHLEDNÉ !!!!!

anonym
jen jestli nakonec za starou 01.02.2015 19:50

jen jestli nakonec za starou bačkoru nestojíš ty. Tobě to tak odpovídalo.

Jorka
Čtu na Vás jen samou chválu. 4 31.01.2015 09:58

Čtu na Vás jen samou chválu. Nikdo si asi nevšiml, že když jíte máte ruce až po lokty na stole a ani příbor neumíte držet.Asi je to u lidí co sem píší normální.

Karel O.
Prosím Vás, a co má způsob 31.01.2015 10:54

Prosím Vás, a co má způsob držení příboru společného s Lukášovým vařením a s tím, že lidem připadal sympatický??? Nechápu o co Vám jde. Mně se Lukáš líbil, byl příjemný a milý. A jestli jsem si všiml něčeho na tom, jak jedl, tak to bylo to, že vždycky všechno snědl a pochválil. Což nebývá vždy u soutěžících zvykem.

Anonymous jana
Souhlasím s vámi Jorko, je 31.01.2015 14:39

Souhlasím s vámi Jorko, je to pořad o vaření a stolování, ale každý týden si všimněte, jak lidé drží příbor a jak si jídlo podávají do úst.A to tam ještě nebyl někdo,kdo jí pouze lžící, také se to v některých rodinách praktikuje.Ach o, ta etiketa.

Jorka
Karel O. Vy si děláte 31.01.2015 18:45

Karel O. Vy si děláte legraci? Proto, že je mi někdo sympatický, tak může jíst třeba rukama? Kultura stolování je přece důležitá a že není sám je velmi smutné. Jinak s Vámi souhlasím, byl sympatický a šikovný.

abeceda
V některých zemích je 01.02.2015 08:29

V některých zemích je normální jíst jídlo rukama a každý má svůj styl držení příboru a pro Vás Jorko radši si zajdu na jídlo k Lukášovi,kde se najím v klidu bez šmírování jak stoluji než k Vám-myslím to jako příklad.

Eremiáš
Lukáš=hvězda tohoto týdne.Na 0 31.01.2015 09:05

Lukáš=hvězda tohoto týdne.Na nic si nehrál, byl férový, sympatický, vaření OK,jednoznačně řečeno bezvadný kluk.Rodina z Vás musí mít radost.Hodně štěstí!!!

Marta574
Lukáš, idem neskoro s 1 31.01.2015 08:05

Lukáš, idem neskoro s otázkou, ktorú som mala položiť včera, ale snáď sem ešte nazriete. Veľmi ma zaujíma, či ste na Terezin nedobrý charakter prišli až v tomto týždni, keď ste videli, ako ohovárala a bodovala, alebo či ste už v týždni natáčania zistili, že je falošná. Ďakujem za odpoveď.

reklama