PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lukáš Válek

REPRÍZA POŘADU: Lukáš vystudoval obor stravování a služby na střední škole a dosud pracoval jako číšník, barman a provozní baru. Nyní působí jako provozní music klubu a tahle práce ho hrozně baví.

Je bezdětný, ale šťastně zasnoubený s přítelkyní, s níž si dobře rozumí. Jsou spolu už tři roky, vzájemně se podporují a doplňují a splnili si společný sen o „hnízdečku lásky“. Bydlí v Karlových Varech ve 3 + 1 s krásným výhledem na město. Do pořadu ho přihlásila budoucí švagrová. Výhru by použil na dovybavení bytu.

REPRÍZA POŘADU:

Charakter:

Prý nekonfliktní pohodář. Pracovitý, ctižádostivý a cílevědomý.

Zájmy:

Sport, k němuž ho rodiče vedli. Fotbal, ping-pong, tenis, beach volejbal. Dobré filmy, gastronomie.

Vztah k vaření:

Odmala velmi kladný.

Chutě:

Nejvíc si pochutná na vepřové panence s grilovanou zeleninou, opečenou bagetkou a bylinkovým máslem.

Nesnáší:

Čočku a kmín. U stolu mu vadí zápach, mlaskání a špína.

Motto:

Život by se měl užívat, ne přežívat.

Očekávání:

Těší se, že se dobře nají, pobaví a vyhraje.

Vaše názory

Anonym
Kultivovaný ,slušný sympaťák 1 15.08.2015 08:25

Kultivovaný ,slušný sympaťák a ještě krásný chlap.
Jeho vaření o několik tříd lepší, než u ostatních,
kteří to bohužel neumí ani ocenit.
Krásné, moderní bydlení.
Škoda, ale ve svém okolí určitě ještě stoupl v ceně.

███████████████████
█████████████████████████████ 22.08.2015 21:11

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

Anonym 23
Tento moc mily (pohledny) 2 14.07.2015 17:40

Tento moc mily (pohledny) typek to mel vyhrat na 100%. Slusne a pozorne se choval, nikoho neurazel, IQ jednoznacne nejvyssi, ale hlavne… Paradni chod, vsechny krasne naservirovane jidla, designove kousky jako z lepsi restaurace. Ohledne smejdeni - krasny byt, miluju jednoduchost, cerna, bila..luxus! Bot mam take spousta, takze chapu a zavidim prostor! :-) A ten vyhled? … "Zavidim" slecne, dobre si vybrala ;-) At se dari, Lukasi!

Anonym
Anonym 23, tys dnešní typická 15.07.2015 01:53

Anonym 23, tys dnešní typická vypatlaná mladá káča, povrchní. Můj údiv vzbudily tvoje hluboké myšlenky

anonym
Anonyme,co to archaicke 24.07.2015 17:31

Anonyme,co to archaicke "tys"??????? Ty jsi snad strec nad hrobem???

Anonym 23
Navic ocividne dle nazoru 0 14.07.2015 17:39

Navic ocividne dle nazoru ostatnich soutezicich, a jejich konverzaci o jaky zakusek se bude jednat, soudim, ze polovina Cechu zna asi porad jen ten strudl… (cheese to bude asi syr..ale ten cake to fakt netusim :-D)
Slecna Petra, ackoliv je moji jmenovkyni - zahorkla zavistiva chodici bytost. A cikan dal Lukasovi za pet bodu aby vyhral, tak ubohe a ocividne!

Anonym 23
Pochybuju, ze z te panenky 0 14.07.2015 17:38

Pochybuju, ze z te panenky vytekala krev…Myslim, ze se jednalo o pekne medium nejenom na pohled. Lidi tady, co se k tomu vyjadruji, jedi v hospodach beckoveho typu maximalne tak kureci steak "s prekvapenim" aneb jidla u kterych by Polreich zvracel a ktere v teto "show" jsou bohuzel stale k videni. Dejte si smazak -ceskou specialitu a nesudte krasne naservirovanou Lukasovu panenku, kterou bych si nejenom ja s chuti dala. Cheesecake je mozna provareny ale kdo ho zvladne takhle na jednicku doma?

Lillla
Jediný z účastníků, který 0 14.07.2015 14:17

Jediný z účastníků, který uměl dobře vařit, krásně design.naservírované, pěkná zábava a hezký, čistý byt. To se u dalších neschopných soutěžících neodpouští, takže proto to nevyhráíl. Hlavně příšerná byla jediná žena, trapná in14trikánka, všechno úžasné, proto dávám 6 bodů..děs.

miri46
celá parta stála celkem za 0 14.07.2015 12:49

celá parta stála celkem za nic.... jídla taky nic moc...
Hezký den všem

Anonym
sympaticky a příjemny mlady 5 11.07.2015 14:09

sympaticky a příjemny mlady muž, zavist ostatních soutěžících vám nedovolila vyhrat...pro mě jste vítěz vy:-) hodně štěstí v životě

reklama