PO - PÁ v 17:50 na Primě

Marcela Halušková

Prostřeno IV (10) - Praha - 25.10.2011 Marcela Halušková Foto: Prostřeno IV (10) - Praha - 25.10.2011 Marcela HaluškováFoto: All

Paní Marcela z Vysočan vychovala s manželem pět dětí a je na to pyšná. Je vdaná už 35 let a prý velmi šťastně. Dnes už jsou s manželem sami. Dlouho byla nezaměstnaná, v současnosti pracuje jako uklízečka, a protože práci dlouho hledala, váží si jí.

Bydlí v hezkém, čistém a moderně zařízeném černo-bíle laděném bytě s červenou kuchyní, kde ráda připravuje romské speciality pro vnoučata a manžela. V úterý je přichystá hostům.

Charakter:

Je sebevědomá, skromná, hodná, pracovitá a soutěživá.

Zájmy:

Má ráda tanec, cestování, posezení s přáteli. Nejraději se věnuje rodině.

Vztah k vaření:

Kladný. Vaří od útlého věku, navíc se jako matka pěti dětí v kuchyni musela docela otáčet.

Chutě:

Má ráda romskou kuchyni, považuje ji za podceňovanou a chutnou.

Nesnáší:

Koňské maso a sladká hlavní jídla: rýžový nákyp, bramborové šišky a nudle s mákem.

Motto:

Co mě nezabije, to mě posílí.

Očekávání:

Marcela se přihlásila ze zvědavosti, chce v životě zkusit vše. Těší se na zážitky a seznámení s novými lidmi.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Tlustý chroust

 

VIDEO: Takhle se nemluví

 

VIDEO: Klokan

 

VIDEO: Výslech začíná

 

VIDEO: Jablka

 

Z důvodu údržby webu je diskuze dočasně pozastavena.

Vaše názory

LenkaN
Slušná paní co si na nic nehraje!TK3e2 0 04.11.2011 00:01

Paní Marcelko jste strašně milá paní :) Já myslela, že tohle je pořad o vaření a né o image nebo Jak se staví sen!!! Komu nechutnalo, jeho problém! Jako hostitelka jste obstála na 1 !!!

tiana
pro pana Rytíře: 1 03.11.2011 23:53

Je spousta věcí, které nemohu ani nechci hodnotit: jsou otázkou individuálního vkusu, přístupu, trendu. A máte-li rád vodku s džusem ke smetanové omáčce u hlavního chodu, a máte-li na to obrněné trávicí ústrojí, proč ne. Jsou ovšem situace, které se toleranci vymykají: váš odchod od hlavního jídla (do obchodu pro vodku) byl křiklavým příkladem totální absence jakékoli základní lidské slušnosti, zdvořilosti vůči hostitelce i ostatním pozvaným. To bylo neskutečně hulvátské.

tiana
promiňte paní Halušková, 04.11.2011 00:01

že vkládám komentář na chování pana Rytíře na Vaše stránky a věřím, že mi to nebudete mít za zlé. tiana

Vlkovi
pani Marcelo 0 03.11.2011 22:30

Po dnesnim fiasku se omlouvam za bile tvare soutezicich tohoto tydne.
Podlost je oskliva vec, skoda ze jste u toho musela byt .Omlouvam se za ty body co jste vyfasovala, je mi skutecne zle z chovani tech dvou vyraznych taktizujicich lidskych bytosti.Fuj,doufam ze pochopi ze se jim takova taktika nevyplati. Je to jak boomerang, vrati se jim to!A to si dovolil ten Dusan sem prijit a "kecat", kdyz vedel jak to vse dopadlo

Drahomír
Nejlepší kuchařka 1 03.11.2011 20:27

Tato vzácná žena je nejen obrovský příklad jak by spořádaná romská domácnost měla vypadat v 21.století, ale i prozatím jedinou ukázkou nějakého nového kuchařského přístupu (o tom ta show je). Škoda že většina romů je pravým opakem této bezva dívky, která svým přístupem trumfla tzv. majoritní většinu svých spolustolovníků.

XY
Souhlas. 04.11.2011 06:34

Naprosto souhlasím, vystihla jste to. Pro mě je morální vítěz paní Marcelka a její jídlo bych moc ráda ochutnala. Tímto ji moc zdravím. Tento týden jsme se "my bílí" opravdu vyznamenali. Eva a Dušan se mohou stydět - jsou odpadem slušné společnosti.

Jen Já
Výhra 0 03.11.2011 20:24

Marcelo, Vy a Terka mi přijdete jako jediné rozumné v celém týdnu a oběma bych vám přál výhru. Bohužel jste neměla štěstí na spolusoutěžící, ale pokud Vás to potěší, jste jasným morálním vítězem a lidi Vás mají rádi! Ať se tou výhrou klidně zadusí, Vy jste prošla týdnem se ctí a to se v dnešní době velmi cení! :-)

z-kristina
romka 2 03.11.2011 20:11

vážená paní Marcelo, po 4dnech tohoto pořadu jsem změnila názor na romy.Vy jediná nejen, že umíte dobře uvařit, ale chováte se nejslušnějí z celé té partičky.Máte perfektně uklizeno a sama vypadáte velmi mladistvě a upraveně.Mohu to srovnat i s jinými účastníky tohoto pořadu.Jako největší blbka je Dušanka Rytíř, co neví jestli má děti a ing.Evinka obě bych z bytu vyhodila.Jít si koupit vodku do obchodu a přinést to k hostitelce, tak to jsem nezažila.

MARCELA HALUSKOVA
PROSTRENO 03.11.2011 22:17

dobry vecer moc dekuji za komentar jsem stasna ze uz to mam za sebou ale tolik chvaly od lidi jsem v zivote neslysela moc diky a mejte se krasneje nas takovych vic jenom nejsme videt u nekoho jen v tom spatnem svetle diky moc

Vlkovi
Pani Marcelo, 03.11.2011 22:32

jsme radi ze jste se ozvala a ze vite ze nas vsechny nemuzete strkat do jednoho pytle, zrovna tak jako je to naopak. Hezky den

reklama