PO - PÁ v 17:50 na Primě

Marek Jeryje

Marek vystudoval střední školu a pracuje jako OSVČ v oblasti IT, což je spíš přivýdělek, protože je v invalidním důchodu s roztroušenou sklerózou. S manželkou Pavlou mají dvě malé děti a bydlí ve starším domku se zahradou a malým hospodářstvím v Bohouňovicích.

Před nemocí žil prý velmi hektický život, nyní se věnuje rodině a zahradě. S domem má Marek mnoho plánů, ale vše musí kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu realizovat pomaleji, než by chtěl. Vaření ho chytlo poslední dobou, i když prý vařil už v mládí. Přihlásil se sám, protože si myslí, že má co ukázat. Výhra by se mu velmi hodila.

Charakter:

Hodný, přímočarý, někdy trochu cholerický a extrovertní.

Zájmy:

Dům, zahrada,RC modely, robotika.

Vztah k vaření:

Prý až fanatický, protože nikdy není spokojen se svým výsledkem. Od ostatních očekává, že pokud nemají kuchařský talent, věnují jídlu aspoň péči. Rád vaří gulášena ohni a také rád připravuje ryby vcelku.

Chutě:

Nejraději má knedlíky plněné gothajským salámem od babičky, není vybíravý.

Nesnáší:

Odfláknuté a předražené jídlo.U stolu mu vadí mlaskání, a když někdo nejí jídlo, aniž ho ochutná.

Motto:

Nehledej důvody, proč to nejde udělat, ale jak to udělat.

Očekávání:

Těší se na zajímavý týden s možností odměny za kvalitu, kterou předvede.

Historka z vaření:

Pozval tchyni s tatínkem na pomalu pečenou kachnu. Po dlouhém čekání sedmi hodin vyndal z trouby „pečínku“, která byla tři centimetry vysoká a křupavá asi jako tvrdý chléb.

Vaše názory

Kahtrin
Marek byl nej 0 13.06.2014 16:49

za mě jasnej vítěz a výhru jsem mu nejvíce přála. Snižovat body za to, že nebydlí v luxusním baráku mi přijde dost ubohý. Na to v jakých vařil podmínkách A ještě s hendikepem ) udělal luxusní jídlo a byl to z nich nejvíc v pohodě, upřímnej a vyrovnanej člověk:)

Anonymousačka
vybrat si jeden z tohoto týdne 0 11.06.2014 08:40

jeden večer, ke komu jít a ochutnat, byl by to Marek.

Tereza.J
Marku, nic si z toho 0 07.06.2014 21:11

Marku, nic si z toho nedělejte, byl jste s Kristýnou tenhle týden absolutně nejlepší a kdyby tam nebyli ty tři jedovky, které taktizovaly, musel by jeden z vás dvou vyhrát.

Anonymousí
Paní Lenka je sympatická, 0 07.06.2014 13:50

Paní Lenka je sympatická, pracovitá, slušná paní. Zbytečně se shazovala, že je cikánka. Nikomu cikáni nevadí když jsou slušní, nekradou, nejsou na dávkách a nevybydlují další a další byty, ke kterým přijdou zdarma. A paní Lenka je toho důkazem. Kdyby takoví byli všichni, to by se tady krásně žilo. Paní Lence gratuluji k výhře i ke krásné rodině. Hodně štěstí.

micinkaakubik
Marku 2 07.06.2014 00:06

moc si vás považuji,za to,co jste předvedl,přála jsem vám výhru,ale sám víte,že je to tu o penězích a tak se spousta účastníků,také chová,viz stará paní,to bylo hnus,sám o sobě a dobře jste ji to řekl,při chvilce čekání na jídlo,přeji vám,však,hlavně více ZDRAVÍÍÍÍÍ a opatrujte se

špageta
Je to hra, ne charita! 07.06.2014 08:31

Marek byl příjemný soutěžící, ale objektivně vzato na výhru neuvařil. Že je nemocný je smutné, ale není to důvod k výhře. Ano, zní to tvrdě, ale v Prostřenu se hraje tvrdě a zákeřně, takže čekat pochopení u všech zbývajících spoluhráčů je nesmysl. Každý tam jde pro výhru, kdo tvrdí opak je lhář.

Anonymous x
Myslím,že ani Markovi se 07.06.2014 18:17

Myslím,že ani Markovi se nelíbí,že se ho všechny tak zastáváte kvůli soucitu.

Věra Klaudysová
je zajímavé,že když mají 3 06.06.2014 22:35

je zajímavé,že když mají odvařeno tak všichni se snaží bodama snížit kvalitu těch druhých.K nim patří i ten vámi všemi opěvovaný Marek,který také vypouštěl moudra na př.jest-li to zvládne,to že nezná atd.Choval se přesně jako ostatní.

Uchuleturion
jsi vypatlana! 06.06.2014 23:45

nic nekritizoval,pust si to aspon 10x at vidis,kdo se tam chova jak krava co odvarila a do vseho ryje jak ta svine!Marku,mas muj obdiv.Protoze toto uvarit nejni jentak jednoduche.

špageta
Věro Klaudysová, na co jste to koukala? 07.06.2014 08:25

Nebo jste vypla mozek? Co to Markovy podsouváte? Nebýt jeho desítkového bodování u Lenky, tak ta nikdy nevyhraje, i když nic extra nepředvedla. Ani chování, ani vaření. Kristýna a Marek, jediní dva charakterní soutěžící, kteří neměli místo mozku pakl 50 tisícovek!!!

reklama