PO - PÁ v 17:50 na Primě

Marián Šuba

Prostřeno 20.10. oprava - Marián Šuba Foto: Prostřeno 20.10. oprava - Marián ŠubaFoto: Prima

Urostlý vystudovaný lesník se živí jako obchodník se dřevem. Nabízí řezivo stavební a truhlářské. Je jedináček, žije sám v Hranicích. Má už jen maminku, která bydlí s přítelem.

Ta pochází ze sedmi dětí, takže má Marián patnáct bratranců a sestřenic, s nimiž tráví dost času a zažívají všeliká dobrodružství. Zdvořilý mladý muž má spoustu zájmů, například cestování a jízdu na motorce. Rád také pobývá v přírodě, miluje procházky po lese, houbaření, myslivost. Do soutěže ho přihlásila kamarádka, která si myslí, že je Marián perspektivní kandidát na výhru. Kdyby získal 25 000 korun, jel by na dovolenou, ale také by si pořídil dosud chybějící dveře do svého 2 + 1 s hezkou, a především funkční kuchyní.

Charakter:

Soutěživý, ale čestný, zastává fair play. V nové společnosti se nejprve drží zkrátka, mezi známými je veselý a zábavný, otevřený novým věcem. Upřímný, zodpovědný, spolehlivý a tolerantní.

Zájmy:

Miluje motorky (vlastní Suzuki GSX 600f), rád čte, plave, cestuje, rybaří, vaří a ještě raději jí.

Vztah k vaření:

Marián je u sporáku jako doma od sedmnácti, kdy se odstěhovala jeho matka. Vaří skoro denně, pro sebe i pro přátele, známé, příbuzné. Ve svém bytě ale více než pět lidí zatím nehostil. Rád si upravuje recepty podle vlastní fantazie, často experimentuje bez receptu. Má rád českou kuchyni, před knedlíky však upřednostňuje brambory a rýži. Zkouší omáčky, masa peče, nesmaží. Do cizích kuchyní se neplete.

Chutě:

Miluje zapékané brambory a španělské ptáčky.

Nesnáší:

Sní opravdu cokoli, možná by se cukal u „mořských plodů, brouků a podobných potvor“. V soutěži by se totiž nechtěl prát s žádnými klepety, mušlemi apod. U stolu nesnáší mlaskání a srkání, ale přílišná strojenost mu rovněž není po chuti.

Motto:

Všechno se sní…

Očekávání:

Nové zkušenosti z natáčení i vaření, z kontaktu s úplně cizími lidmi, kteří se stanou náhle jeho blízkými. Láká ho výzva a možnost vyhrát příjemnou částku peněz.

Vaše názory

heda
Majka 1 25.10.2010 13:02

Taky mě věta "na tom se nedá nic zkazit" vždycky nadzvedne. :o) Ale evidentně se na to soutěžících při čtení menu ptají a protože nevědí co říct (často podle názvu ani nevědí, co to bude), tak řeknou že nic. Já bych odpověděla, že všechno. :o)))

liščí mládě
Mariáne, jasný a jednoznačný 25.10.2010 15:43

Mariáne, jasný a jednoznačný vítěz, Vaše menu i stolování bylo super!!!

katerinka
Marian vařil skvěle, mňam, 0 25.10.2010 07:45

Marian vařil skvěle, mňam, ale ty peřiny s jelenama tak to mě dostalo...

majana
menu 1 23.10.2010 15:19

Marián měl vyhrát. Měl menu na úrovni, které se s Luciiným sýry (6) dochuceným nedá srovnat.Se proberte co furt řešíte za nesmysly. Ta Věra kdyby použila kuřecí prsa dala na ně broskev a plátek sýra tak to nemohla mít nedopečené. Na tak jednoduché jídlo stačí pánvička. To bylo jako když to dělá poprvé. A ještě ji někdo srovnával se Zdenou. Ta dělala domácí nudle, knedlíčky, knedlík pekla roládu, což bylo 100 krát pracnější než ten plátek.(nehodnotím svíčkovou, je zvyklá na svůj recept a tak to dělá jak to dělá) Kdyby toto měla dělat Věra tak jeětě teď je u plotny. Se mně zdá, že je hodnotíte podle ksichtu.

anonym
Majano 23.10.2010 17:42

vy jste nějaká pomýlená,zkuste se přihlásit a pak suďte,chytrolínko.

meloun
Připadá mi směšné i nefér, 23.10.2010 19:37

Připadá mi směšné i nefér, když někdo napíše svůj názor a druhý, který s ním nesouhlasí mu napíše aby se přihlásil do pořadu. Takže, vážení, kteří takhle hloupě něco doporučujete, přihlašte se. Kdo vám brání? Já jsem již přilášený.

anonym
pro blbce 23.10.2010 19:38

přihlášený.

IViola
Pro Ivču 1 23.10.2010 11:12

Ale jo,s tím hudebním nástrojem to beru :-)

fanny k.
Diskuze o vaření 23.10.2010 12:09

mi připadají někdy trochu mimo. Mám odvařeno pěkných pár let a nikdy jsem nerozdělovala jídlo na "levné a drahé" nebo na "obyčejné a neobyčejné" - ale vždy jenom na "dobré a špatné" ! Proto bych si s chutí dala jak kuřecí roládky, tak zvěřinu a třeba taky pořádný steak nebo topinky. Prostě každý podle své chuti. Panu Mariánovi i paní Lucii výhru přeju a večer u paní Marie se mi také líbil.

Majka-OT
Ano, souhlasím s Vámi s 24.10.2010 13:39

Ano, souhlasím s Vámi s dělením jídla na dobré a špatné. Vždy mě pobaví, když někdo řekne k menu:"Na tom se nedá nic zkazit." Zkazit se dá všechno, i čaj může někdo uvařit bez chuti, jen obarvenou vodu.

reklama