PO - PÁ v 17:50 na Primě

Marie Netolická

Marie momentálně vede hospodu. Dříve pracovala jako vedoucí prodejny nábytku. Je živnostnice s více želízky v ohni. Vystudovala střední zemědělskou školu, obor zootechnik.

Je vdaná za realitního makléře. Mají třináctiletou dceru Nikolu a devítiletého syna Matěje. Celá rodina miluje zvířata. Bydlí ve starším domku ve Snědovicích, má ráda stylový nábytek. Obydlí by si zasloužilo rekonstrukci, na kterou by také padla Mariina případná výhra. Do pořadu ji přihlásili dcera a manžel.

Charakter:

Říká o sobě, že je klidná, přátelská a nekonfliktní, i když doma je prý lehký cholerik.

Zájmy:

Výlety s rodinou, vaření, čtení a sport: kolo, lyžování, domácí kutění, canisterapie – práce se psem a postiženými lidmi. Hra a zpěv s kytarou

Vztah k vaření:

Vaří ráda, ale musí mít pro koho. Nejraději kuchtí pro rodinu a přátele.

Chutě:

Jí téměř vše, maso i zeleninu.

Nesnáší:

Kopr a všechna jídla, která kopr obsahují. Nemusí sladké, nikdy by nesnědla červy. U stolu nemá ráda hovory o nechutných věcech a olizování nože.

Motto:

Co si kdo navaří, to si taky sní…

Očekávání:

Poznání nových lidí, atmosféry natáčení, také se těší na ochutnávku nových jídel a na případnou výhru.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Manželka a přítelkyně

 

VIDEO: Papírová pomazánka

 

VIDEO: Přiznání

 

VIDEO: Hezky to na mě kouká

 

VIDEO: Konflikt

Vaše názory

Nebozízek
nesuďte 1 11.04.2012 21:46

Nesuďte povahu člověka, kterého neznáte. Pokud byste z poloviny prožili hrůzy v jejím životě, tak nevypadáte o deset let starší, než ona jí odhadujete, ale minimálně o třicet.... A přesto v duchu zůstala mladá a plná chutě do života, ale to jí v této společnosti nebylo dáno předvést. A že se jí vše nepovedlo? To asi skoro každému... A po létech strávených prodejem jedovatých překližkových napodobenin nábytku asi ví, proč ho má v bytě pramálo.... Byla si fajn a nestyď se, nemáš zač....

Pravda
Krása 14.04.2012 22:03

Lépe bych to ani nenapsala :) !

stará veteš
Pokud máte někdo starý 1 08.04.2012 10:23

Pokud máte někdo starý příborník a chcete se ho zbavit, rád si ho odvezu a dle jeho stavu i zaplatím. Stačí, když sem vložíte fotografii nábytku a kontakt, nejlépe tlf., aby vás nikdo neobtěžoval.

takyeva
Snad by bylo lepší, kdybyste 08.04.2012 14:05

Snad by bylo lepší, kdybyste sem vy vložil kontakt, nabídky se pohrnou. Vím o krásném starožitné příborníku a knihovně, ale ty, bohužel pro vás i pro mne, nejsou na prodej. A ještě kostn a hodiny. Ach jo.

husička
nelíbilo se mi jak se Marie 4 07.04.2012 22:39

nelíbilo se mi jak se Marie vyjadřovala o manželovi, to mě dost zarazilo..vaření taky nic moc a bydlení - můj dům můj hrad, ať si každý bydlí jak chce, nebo jak může

kachnička.
Tak to mě velmi zarazilo, 08.04.2012 10:26

Tak to mě velmi zarazilo, divila jsem se, že její chování zatím do této doby nikdo nekomentoval. Výraz manžela, když se o něm vyjádřila, že by ho zakopala, ať si ho někdo najde, byl ..., no prostě byl... Vztahy asi na bodu mrazu nebo spíše pod bodem.

anonym
I já jsem si všimla, jak se 08.04.2012 15:05

I já jsem si všimla, jak se při tom zatvářil, doslova mu zmrzl úsměv na rtech. Takhle zesměšnit blízkého člověka, to je zrada

Kytice
Manžel byl sympaťák:). 09.04.2012 17:21

Manžel byl sympaťák:).

ChozeMariaMartinez
nojo sympaťák, prostě poklad 18.01.2013 18:00

nojo sympaťák, prostě poklad a klenot, jen ho vykopat...

Brokolice zelená
anonym: Koumes 06.04.2012 20:18 2 07.04.2012 09:33

Koumes, souhlasím s Tebou. Bible je velmi moudrá kniha. Při četbě příběhů moudrý člověk neuvažuje o tom, zda se to či ono skutečně stalo, ale hledá tam rady a moudré myšlenky důležité pro život SLUŠNÉHO mravního člověka. Například Desatero, které se stalo základem evropského práva? A co taková Šalamounova Píseň písní? Hezký den všem.

reklama