PO - PÁ v 17:50 na Primě

Marie Netolická

REPRÍZA: Marie momentálně vede hospodu. Dříve pracovala jako vedoucí prodejny nábytku. Je živnostnice s více želízky v ohni. Vystudovala střední zemědělskou školu, obor zootechnik.

Je vdaná za realitního makléře. Mají třináctiletou dceru Nikolu a devítiletého syna Matěje. Celá rodina miluje zvířata. Bydlí ve starším domku ve Snědovicích, má ráda stylový nábytek. Obydlí by si zasloužilo rekonstrukci, na kterou by také padla Mariina případná výhra. Do pořadu ji přihlásili dcera a manžel.

Charakter:

Říká o sobě, že je klidná, přátelská a nekonfliktní, i když doma je prý lehký cholerik.

Zájmy:

Výlety s rodinou, vaření, čtení a sport: kolo, lyžování, domácí kutění, canisterapie – práce se psem a postiženými lidmi. Hra a zpěv s kytarou

Vztah k vaření:

Vaří ráda, ale musí mít pro koho. Nejraději kuchtí pro rodinu a přátele.

Chutě:

Jí téměř vše, maso i zeleninu.

Nesnáší:

Kopr a všechna jídla, která kopr obsahují. Nemusí sladké, nikdy by nesnědla červy. U stolu nemá ráda hovory o nechutných věcech a olizování nože.

Motto:

Co si kdo navaří, to si taky sní…

Očekávání:

Poznání nových lidí, atmosféry natáčení, také se těší na ochutnávku nových jídel a na případnou výhru.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Manželka a přítelkyně

 

VIDEO: Papírová pomazánka

 

VIDEO: Přiznání

 

VIDEO: Hezky to na mě kouká

 

VIDEO: Konflikt

Vaše názory

anonym
Ubohá ve všech směrech, ale 0 11.01.2014 08:37

Ubohá ve všech směrech, ale sebevědomí jí nechybí. Docela záviděníhodná povaha, ničím se nestresuje, netrápí, šmudlinka malinká.

bin
Paní vypadá jako padesátiletá 0 10.01.2014 20:25

Paní vypadá jako padesátiletá šmudla. Na to, že provozuje hospodu a má další "želízka v ohni" - ať to znamená cokoliv, žije v bídě a ve špíně. Bohužel její děti taky. Manžel jako realitní makléř není zjevně z nejúspěšnějších, hlavně, že to má madam v profilu, zní to vzletně...

oceanie
Odvaha 3 09.01.2014 13:31

Je to až k nevíře jak jsou lidi bez studu. Takový bordel a špínu co měla v bytě, nechápu ji, lidi ji z jejího bydliště znají to se před nimi nestydí?!Přišlo mi to jak z 19 tého století a ne 21.Úplný cikánov měla v bytě, hnus.Osobně bych u ní nemohla jíst ani náhodou.

Trudy
Ta Marie 09.01.2014 17:40

mi s tím svým nepořádkem překvapila. Vůbec bych to do ni neřekla. Jak to asi vypadá v té její hospodě, to tam má také takový brajgl?

Biohumus
jo,jo 10.01.2014 09:28

Jo, Máňo, že bys žila s realitním makléřem, nebylo vůbec vidět, ba ani poznat.Řekneš o Hertě, že bys tak bydlet nechtěla. Kdybys tak bydlela, musela bys být šťastna.Bydlet s dětmi v takovém nasardinkovaném prostředí,ještě k tomu nečistém, nemluvě o zařízení, což byla hrůza. Herta vůči svému věku, smeknout klobouk.

Anonymous Lidynka
(Spína 10.01.2014 18:54

ˇJe mi 64 let , ale v životě jsem neviděla takový bordel a špínu jako u tebe!!! Ta drzost, pozvat si do toho bordelu hosty a televizi. Já být na jejich místě, tak se ve dveřích otočím a prchám, abych nechytla nějaké štěnice, nebo co! Nikdo by mě nedonutil, abych si tam sedla! Jsi neskutečná špína a nechci ani vidět ty lidi, kteří chodí do hospody, kde je tato špína obsluhuje!!!!! Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj!

Marccela
Polévka 1 09.01.2014 13:20

Ať si každý vaří co chce,ale to maso do bramboračky bych taky nedala, to ať si dávají do vývarů a jiných polévek. Bramboračka jedině se zeleninou a bez masa........

takéanonym
také nesnáším 14.01.2014 11:35

Nějaké překotné experimenty a pejsko-kočičí vaření.Jsme opravdu národ čuňat,někteří by ho..o po sobě snědli.

lenka123456
no kurňa,tak co "to" tam 3 08.01.2014 18:38

no kurňa,tak co "to" tam strouhala a plakala u toho???...když "to" teda koupila

Anonymous
Ty jooo, tak to teda bylo 08.01.2014 18:46

Ty jooo, tak to teda bylo žrádlo !!!!!!!!!!! :))

reklama