PO - PÁ v 17:50 na Primě

Marie Schmidtová

Prostřeno III - 13.5. 2011 Marie Schmidtová Foto: Prostřeno III - 13.5. 2011 Marie SchmidtováFoto: Prima

Někdejší mistrová dřevařské výroby pochází z velké rodiny. Je vdaná a s manželem mají dvě dcery. Do pořadu ji přihlásila dcera, protože má vysoké mínění o matčiných kulinářských kvalitách.

Kdyby vyhrála, odjela by do termálních lázní. Marie uvaří ve dvoupodlažním rodinném domě ve Velkých Karlovicích.

Charakter:

Přátelé o ní říkají, že je starostlivá, přátelská, společenská, přímá.

Zájmy:

 Ráda maluje, jezdí autem, lyžuje a hraje tenis.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, ale nemusí kuchtit každý den – jako povinnost ji to nebaví. Často zkouší nové recepty a experimentuje.

Chutě:

Klidně ochutná vše.

Nesnáší:

Nepozře teplou žemlovku, sushi, krevety a chobotnice.

Motto:

Přejídat se nemusíme, ale jíst se musí.

Očekávání:

 Doufá, že potká zajímavé lidi, naučí se nové recepty a uvidí zákulisí přípravy televizního pořadu.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEO:

 

Kritika hlavního chodu - přehrajte si video ZDE

 

Vaše názory

Paja
A pak kdo taktizovatl, myslim 0 18.05.2011 21:53

A pak kdo taktizovatl, myslim ze Marie hodnotila spravedlive!! a to ze rekla ze ji neco nechutnalo a to se ji pak vymstilo u hodnoceni neni od jejich souperek moc hezke. Mozna to nebylo tak dobre, jako jinde, ale myslim ze si zaslouzila vic bodu a nekdo ji to chtel jen vratit. Ale jako parta byli docela fajn.

viky
menu paní Marie 0 16.05.2011 13:13

mohlo být docela dobré.Ale kuře, připravené jakýmkoliv způsobem prostě kachna nikdy nebude .Také mě překvapuje, co lidí nerozlišuje "kuřecí" a "slepičí " vývar, vždyť chuťově je to obrovský rozdíl! (To samé jako kuře NEBO slepice na paprice.)

Anonym
Marie a Jiřina 2 16.05.2011 09:56

Tak si myslím, že menu nebylo vůbec špatné. Paní Marie sice říkala výtky k jídlu, ale u stolu a ne za zády soutěžích. Navíc byla přirozená svému věku a neběhala v obepínajícím tričku a mini, nevedla trapný dvojsmyslný poznámky a nevymýšlela pubertální zábavu.

ter
taky si myslím, že Marie napomlouvala 16.05.2011 11:20

spíš mi připadlo, že má nějaký zdravotní problém a to zelí muselo být vynikající.

anonym
kuře "ala kachna" je OK... 16.05.2011 16:44

Souhlasím, že menu Marie nebylo špatné. Líbí se mi varianta dietnějšího zdravějšího kuřete v úpravě "ala kachna"...optimální "náhražka" (v dobrém smyslu) za tučnou kachnu. Dezert byl jistě ok, ale Marie (nejen) mě zklamala tím, že do svého menu nezařadila koláče, jejichž výhrou v soutěži se (jistě zaslouženě) pochlubila. V pořadu Prostřeno by prostě měly být zajímavé recepty na chutná jídla. Každý by měl v soutěži předvést to, co opravdu nejlépe umí, v čem je dobrý. Z tohoto důvodu mne vždy nejvíc vytáčí, když soutěžící říká: tohle dělám poprvé, tak snad to dobře dopadne... Proč nepředvést to, v čem jsem dobrá, co je osvědčené a mohu předat ostatním? Taková menu by byla jistě zajímavější a vždy chutná...

Adéla
Kriste pane.. co tady pořád 0 15.05.2011 17:44

Kriste pane.. co tady pořád řešíte Konstánc neKonstánc... Bavte se k tématu a k pořadu Prostřeno a neřešte voloviny!! Asi opravdu nemáte co dělat.

anonym
GÓOOOL, VEDEME. 0 15.05.2011 17:16

GÓOOOL, VEDEME.

Anýsek
Mařka 4 15.05.2011 17:06

Tak tahle Mařka mě celý týden docela šla na nervy.To nejí,to je moc slané,to nedochucené,z toho jí bude nevolno.Přesně jsem čekala jak tto dopadne,že sama bude nejhorší a taky jí ostatní daly nejmenší počet bodů.Docela jsem jí to přála.Jaké bylo její jídlo chuťově to nevím ale mě stačily ty její děsné hrnce,již z těch bych jíst nechtěla.Po mojí 85leté babičce zůstaly hrce smaltované ale v takovém stavu jaké je měla dotyčná ani náhodou.Nevím,co s tím ta ženská dělala.Kritička a pak šupne kuře do trouby a zalije pivem a hle je z toho kačena.Slepičí polévku uvaří každý,kdo někdy vařil.A piškot s tvarohovou nádivkou ten už je opravdu profláklý ať se polije čímkoli.Na starší zkušenou ženskou a tak kritickou k mladším kolegyním to byla ubohost.ještě by se mi dělalo špatně s jejich vyšívaných obrazů,to už je úpně mimo a kolegyně byly tak taktní,vůči takové netaktní osobě,která ukázala,že sama neumí.

anonym
Anýsek 17.06 15.05.2011 17:17

Velmi metolerantní komentář.

třeba kopr
nevím 15.05.2011 18:44

co je metolerantní?

reklama