PO - PÁ v 17:50 na Primě

Marie Šulcová

Prostřeno III - 8.6. 2011 Marie Šulcová Foto: Prostřeno III - 8.6. 2011 Marie ŠulcováFoto: Prima

Marie z Kujav je na mateřské dovolené. Kvůli svému handicapu je navíc v plném invalidním důchodu. Téměř nevidí, v šeru vnímá obrysy, na sluníčku je úplně oslepená.

Doma to ale zná, takže problémy s vařením nemá. Marie je pět let vdaná a má pětiletého Jakuba a čtyřměsíční Lucii Julii.

Charakter:

Je extrovert, společenská, náladová, hodná a upřímná.

Zájmy:

Věnuje se luštění křížovek, plavání, četbě, poslechu hudby, zvlášť muzikálů. Také žije pro vaření a výlety.

Vztah k vaření:

Od malička kladný, protože nejen ráda vaří, ale také jí.

Chutě:

Není vybíravá, sní téměř vše.

Nesnáší:

Vyhýbá se hrachové polévce, provensálskému koření, růžičkové kapustě a tatarskému bifteku. Odsuzuje kouření u stolu.

Motto:

Nikdy neříkej nikdy.

Očekávání:

Chce lidem dokázat, že to zvládne. Ráda vaří a je středem pozornosti. Touží poznat nové lidi a natáčení televizního pořadu. Doufá ve výhru. Pokud to nevyjde, odnese si vzpomínky.

Vaše názory

Richard.Hurych
Jseš nechutná.... nejenže si 0 30.07.2012 18:58

Jseš nechutná.... nejenže si na všechno stěžuješ, nic ti nechutná a zkrátka ke všemu máš blbý připomínky, ale ještě k tomu ani vařit neumíš a působíš na ostatní sama nechutně. Promiň, ale šáhni si do svědomí. Jídlo bych od tebe fakt nesnědl...

Sandra Bylinská
Fuj, je mi zle!!! 1 22.08.2011 10:20

Fuj, je mi zle!!!

tststs
Nápodobně. 10.05.2012 10:00

Nápodobně.

Iva Mašínová
připomínka 0 17.06.2011 15:11

Souhlasím s každým, komu se paní Marie nelíbila. Jen proto,že má nějaký hendikep nemusí být sympatická. Každý si neseme nějaký ten svůj problémek a třeba i jiné postižení,přesto se můžeme chovat slušně.To paní Marie zřejmě nezná a co si budeme nalhávat - byla protivná, protivná, protivná !!!!! Nic jí nebylo vhod ,nad vším ohrnovala nos a sama nepředvedla vůbec nic Přiště to chce držet hubu a krok.

merlot
uff 0 15.06.2011 12:07

Je třeba takových vulgárností? Proč..., udělat si z pusy žumpu je stavět se na roveň všem stejně sprostým... Vaření celý týden stálo za draka, bohužel se to v Prostřeno stáva standardem spolu s hádkami. Je smutné, že i tady se musí honit sledovat tímto způsobem. Sleduji od prvního dílu této řady a pořad čím dál víc upadá... špatně se vaří a hodně se hádá... počítám, že jednou si nadělají jednohubky a servou se rovnou:D Každopádně paní Marie spolu s nadrženým p. Petrem mi byla nejméně sympatická...

sujinka
To byla ale ...! 2 13.06.2011 14:17

Tak takovýho něco už tu dlouho nebylo! Pořád se nad něčím ošklíbat a hodnotit jídla jen podle toho, jak je mi kdo sympatickej, to se,milá Maruško, v tomto pořadu nedělá. Jestli ti to nedošlo, je to pořad o vaření, a ne o tom, kdo zrovna tobě je a není sympatickej. Navíc tvůj problém je, že se nad vším ošklíbáš, to nežereš,to nežereš, tak proč jsi se hlásila?

anonym
Ale bylo ! 13.06.2011 15:33

A je to v pořadu každý týden.

tststs
A ještě o sobě řekne, že je 10.05.2012 10:02

A ještě o sobě řekne, že je sympatická, no to jsou věci.

palisandr
????? 12 11.06.2011 17:31

Vy ste ale všichni strašlivý ubožáci až to bolí, Prostřeno moc nesleduji, jenom občas, ale co vím jistě, tak p. Marie byla ta nejsympatičtější a nejroztomilejší upřímná bytost,která se v tomhle pořadu vyskytla. Vy všichni co ste sem napsali ty ohavné komentáře, jste naprostý ubožáci, co si umí akorát o lidi s handicapaem dobíjet baterky. Opravdu nemáte nic lepšího na práci než psát ohavnosti na lidi v Prostřenu a ještě k tomu na nevidomé. Je mi vás všech opravdu líto.

pejsek
Jestli takto vypadá 11.06.2011 19:52

Jestli takto vypadá nejroztomilejší a nejsympatičtější člověk, tak se raději budu potkávat s těmi nesympatickými.

reklama