PO - PÁ v 17:50 na Primě

Markéta Boháčková

Markéta vystudovala umělecké gymnázium, výtvarný obor, a na zahradě, exteriéru i interiéru jejího „provensálského“ domku v obci Bořetice je to znát. Pracovala jako dekoratérka v obchodě, dnes je na mateřské dovolené s téměř dvouletou dcerkou Olivií.

S přítelem jsou spolu patnáct let, doma jim dělá společnost ještě fenka labradora. S partnerem oba pocházejí z Brna, také žili v jižních Čechách a před dvěma a půl lety koupili dům na venkově a stále ho předělávají a zdokonalují. Markéta se do pořadu přihlásila sama, protože chce dokázat sobě a svým blízkým, že „umí uvařit i něco jiného než těstoviny“. Účast v pořadu bere i jako útěk od stereotypu mateřské dovolené. Pokud vyhraje, tak si pořídí do domu nové topení.

Charakter:

Sama o sobě říká, že je čestná, soucitná, snaživá, přemýšlivá, slušná a učenlivá. Někdy bývá vztahovačná, sarkastická, pesimistická, nedůvěřivá a netrpělivá.

Zájmy:

Pěší turistika, má ráda vše francouzské a provensálské, s láskou pěstuje zeleninu.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, ráda tvoří a peče sladké dezerty a zkouší nové recepty.

Chutě:

Má ráda bezmasé pokrmy, ovoce, zeleninu. Z masa, které nevyhledává, jí jen bílé a ryby bez vnitřností. Nejvíc si pochutná na dezertu crème brûlée.

Nesnáší:

Červené maso, vnitřnosti, hmyz. Z důvodu alergie nemůže ve větším množství ořechy a med. U stolu jí vadí krkání, prskání a smích s otevřenými ústy.

Motto:

Chovej se tak, jak chceš, aby se ostatní chovali k tobě.

Očekávání:

Těší se, že bude porovnávat výkony ostatních kuchařů, doufá, že si užije dobrou zábavu a odnese nové zkušenosti.

Historka z vaření:

Jednou dostala od blízké osoby naservírovanou houbovou polévku, ve které plaval velký pavouk sekáč. Když na to upozornila, tak jí bylo řečeno, ať dá pavouka stranou na talíř a jí.

Vaše názory

Anonym
Ježiši kriste! Co tohle je?! 0 20.01.2016 22:28

Ježiši kriste! Co tohle je?! Proč tam pustí takovou ****, která absolutně nic nejí? Trapný

Sangrail
To "soufflé" byl ve 0 19.10.2015 12:07

To "soufflé" byl ve skutečnosti fondán, nevím, proč si to všichni pořád pletou. Čokoládový dortíček s tekutým středem je FONDÁN. Soufflé má vyběhnout hodně nad okraj zapékací misky, uvnitř je nadýchané, ale ne tekuté, a rozhodně se nepřeklápí vzhůru nohama.

lentilkaa
re) Anonym - trošku mimo 0 08.09.2015 19:39

re) Anonym - trošku mimo mísu, ne? :)

Anonym
pan Aleš je debilní 1 01.09.2015 13:46

pan Aleš je debilní blbeček,hraje si na gurmána a přitom neví že suflé má být uprostřed tekuté,být ním tak chodím kanálama,odporný člověk a ještě tupý jak vagon blata

Anonym
Absolutně souhlasím. Křivák 03.09.2015 20:51

Absolutně souhlasím. Křivák jak zákon káže. A to ještě křivákovi hodně křivdím :-)

lentilkaa
aaa, někdo se naučil hledat 1 31.08.2015 22:21

aaa, někdo se naučil hledat ve wikipedii :-D
moc dobře vím, co vyjadřuje ve slovech Vy, Vám a podobně velké písmeno. Jsem zvyklá to tak v komunikaci s kýmkoliv cizím nebo starším používat, je to zvyk, nad kterým už nepřemýšlím :)
rozhodně jsem tím nevyjadřovala úctu někomu takovému, jako je paní Markéta...takže klíídek :)

RE))) lentilkaa
Hodně věcí si člověk odnese 01.09.2015 09:52

Hodně věcí si člověk odnese už ze školy (tedy některý), takže netřeba všechno hledat ve wikipedii.........souhlasím, že zvyk je "železná košile", no hlavně, že přemýšlíte o účastnících Prostřeno a během pěti několikaminutových sestříhaných dílů je vám o nich všechno jasné. Jen tak dál a s podrobnosti v analýze soutěžících nešetřete!

Anonym
Stařenka má pravdu, a velkou! 0 30.08.2015 23:20

Stařenka má pravdu, a velkou!

lentilkaa
tak jsem se rozčílila, až se 0 30.08.2015 22:55

tak jsem se rozčílila, až se mi do svědomí vpletlo tvrdé Y :-)

lentilkaa
říct, že nejím maso, protože 3 30.08.2015 22:44

říct, že nejím maso, protože je mi líto zvířátek a pak si s chutí vymáchat zemák nebo knedlík ve šťávě z masa...že Vás hanba nefackuje. Kdyby jste soucítila se zvířaty, nikdy do takového pořadu nelezete. Takže si nehrajte na falešnou samaritánku a buďte upřímná k okolí i k sobě. Prostě Vám maso šmakuje a rozhodně ve Vás není ani špetka lítosti. Buď jsem vegoška s čistým svědomým a nebo ne, nic mezi tím není...

reklama