PO - PÁ v 17:50 na Primě

Markéta Vobořilová

Prostřeno II - 17.12. Markéta Vobořilová Foto: Prostřeno II - 17.12. Markéta VobořilováFoto: Prima

Asistentka ředitele z Čelákovic má manžela a 2 děti ve věku 13 a 5 let. Do soutěže se přihlásila, protože ji zajímalo, jak vypadá natáčení. Je zvědavá na soupeře a vlastní výsledek. Kdyby vyhrála, částku 25 000 korun by utratila za domácnost a zahradu.

Charakter:

společenská, veselá, optimistická a přátelská.

Zájmy:

jízda na in-line bruslích, aerobik, rodina.

Vztah k vaření:

Vaření ji opravdu baví, pokud má dostatek času a nemá za zády hladové děti.

Chutě:

Není vybíravá.

Nesnáší:

Nikdy by nesnědla něco, co se na talíři ještě hýbe. U stolu nesnese špínu, nepořádek, nečisté příbory, upatlaný ubrus a neumyté ruce.

Motto:

Nečiň druhým, co nechceš, aby bylo činěno tobě.

Očekávání:

Těší se na nové zkušenosti, zážitky, dobré jídlo, boj o výhru a příjemně strávený týden.

Vaše názory

h.awajanka
Teda mám dost, jak tady někdo 0 06.02.2011 21:10

Teda mám dost, jak tady někdo psal, že Markéta udělat těsto umí, pochybuju, když byla schopná popsat ho jako několik tenkých plátků těsta naskládaných na sebe!!!!!! Její dotaz na to jestli těsto dělala sama mi přišel naprosto normální, všichni tam pořád otravuj s tím jestli je všechno domácí nebo dělané samoruč(přpiadá mi, že na primě už to zabýhá do takových extrému, že si snad každý všechno dělá doma, sýr, smetanu, mléko...). Markéta byla nepříjemná hostitelka, otravovalo mě jak se pořád ptala jestli jim to chutná.
A ještě ke Gábině, nemám ráda, když někdo někoho osočuje ze závisti, ale tady nechápu co jí vytýkáte, podle všeho je to chytrá, hezká a hlavně taky férová a upřímná holka, dokonce i Dana se zastala. A její prezentace jídla, možná byste si měli pustit její medailonek a říká, že pracuje taky jako hosteska a ta má v popisu práce většinou mluvit ať už o jídle nebo o čemkoliv co nabízí, jako poučování mi to nepřišlo v žádnym případě....
A k listovému těstu náročné je hlavně časově mně osobně nijak pracné nepřijde.... Přiznám se, že ho spíše kupuji, je to pro mě pohodlnější, ale divit se tomu, že si ho doma někdo běžně dělá.... Tento týden to byl opravdu výběr elity národa....(tím míním oné 3 paní)

mercy
paní je asi trošku mimo,a 0 27.12.2010 16:19

pardon,myslela jsem tu mladou,že by listové testo jiste zvladla...

kres
SOS 0 20.12.2010 22:59

nějakej zastánce té M. psal , že se máme podívat na foto toho eklu , že je tam sos , to jako myslíte tu žlutou mastnotu ? Brrr tomu já tedy sos neříkám . Radši jdu spát , při pohledu na tu nohu s tím zbytkem se mi zase zvedl kufr . A to prosím králíka jím velmi ráda , jak už tady psalo víc lidí - na mnoho způsobů se dá udělat - já dělám nejradši králičí hřbety ( pěkně vykoštěné - je to jak panenka ) jj králík by byla dobrá volba ale musela by něco umět ....

emaema
Příliš suché maso.Navíc 0 20.12.2010 17:32

Příliš suché maso.Navíc vypadá jako taková nevzhledná flákota na kosti.Lepší je dělat velká stehna jako svíčkovou na smetaně, na víně.Dobré je i vykostěné na ragů s bílým vínem. Receptů je spousta. Pečené jsou lepší malé přední nohy. Jsou šťavnatější.
No kdo doma dělá králíka častěji, určitě si ví mnohem víc rady, než tato paní.
Taková suchá porce spíš odradí.

Fišmi
samej kritik 1 20.12.2010 16:17

Teda lidi, co je to tady za vzorek obyvatelstva? Samej chytrolín a kritik. Co si to takhle vyzkoušet a do soutěže se přihlásit!? Ngaygjení škoda nechávat výhru jen těm hlupáčkům co do soutěže vlezou - vy s vašema kvalitama??!

anonym
FIŠMI HA,HA HLUPÁČKU 20.12.2010 16:26

Prosím přeložit. Nevím co znamená NGAYGJENÍ. FAKT NEVÍM.

náhodný divák
To teda byla protiva.Hvězda, 0 20.12.2010 15:55

To teda byla protiva.Hvězda, že na listové těsto neexistuje v kuchařce recept? Asi spadla na hlavu.
To její nevzhledné, vysušené stehno s knedlama byla taky síla. Z receptu na karamelový hnus se mi dělá sladce špatně.

Hedera
dana.ondr 1 20.12.2010 14:55

dělejte něco prospěšnějšího, než neustále šmírovat a pomlouvat osoby v prostřenu!!!

Anna 1
Byla velmi nesympatická od 20.12.2010 15:29

Byla velmi nesympatická od počátku týdne, při odklopení pokliček kde byla ukryta výhra, čuměla jak puk.
Její menu nestálo za nic, svou nedbalou přípravou i odpudivým chováním tomu dala korunu:-))))

dana.ondr
Z dlouhé chvíle jsem si přehrávala Marketin večer. 0 20.12.2010 14:40

To,že si Gabina musla přistrčit talířek s desertem,bych spolkla,ale mnohem horší přestupek jsem si všimla,že přinesla tři talíře,dva dala těm dvěma "milým" dámám a třetí klidně položila na svoje místo.Což pro mně znamená velikou nevychovanost.Sobě měla dát poslední.

reklama