PO - PÁ v 17:50 na Primě

Marta Kourková

Prostřeno VII (20) Vysočina 27.5. 2013 galerie - Marta Kocourková Foto: Prostřeno VII (20) Vysočina 27.5. 2013 galerie - Marta KocourkováFoto: All

Marta má jen základní školu a vystřídala spoustu zaměstnání. Od šestnácti pracovala v továrně na obuv, dělala ve skladu stavebního podniku a ve fabrice, kde se vyráběly náhradní díly do aut. Naposledy pracovala jako dělnice, nyní je už šest let v důchodu.

Občas chodí na brigády do obchodních domů nebo uklízí. Jejím koníčkem jsou uvolňovací masáže. V Jihlavě žije od devatenácti let, kdy se sem provdala, pochází z vesnice. Od roku 1993 je rozvedená, má dvě dospělé děti a je také již babičkou. Poslední dva roky si prožila hodně bolesti, - nemohla se pořádně hýbat. Marta také hůře slyší. Myslí si, že má léčitelské schopnosti a umí věštit. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, která k ní ráda zajde na pečené buchty.

Co se stane tento týden? Prostřeno! přepadne vojenské komando! Více informací najdete TADY.

Charakter:

Komunikativní, přátelská, ale trošku podivínská.

Zájmy:

Četba, luštění křížovek, procházky, vaření a pečení pro kamarádky.

Vztah k vaření:

Velmi kladný, vaří moc ráda, i když bohužel nemá moc pro koho. Ráda zkouší nové recepty a experimentuje v kuchyni.

Chutě:

Má ráda buchty, sladké a kuřecí maso na všechny způsoby. Také si pochutná na různých přílohách.

Nesnáší:

Ryby, špenát, rajskou, hovězí maso, sýry, mořské plody. U stolu jí vadí mlaskání a hádky.

Motto:

Na světě jsme jen na procházce, život bychom si neměli kazit úskoky.

Očekávání:

Těší se na nové lidi a zážitky. Chce ukázat, jak umí péct, protože si myslí, že sladká tečka má být upečená.

 

Pro všechy milovníky jídla jsme právě spustili nový web o vaření Prima FRESH! Podívejte se a přidejte se k nám i na facebooku, ať vám neuniknou žádné novinky.


fresh screenshot, Foto:

 


 

 

Vaše názory

Estelka
Paní Marta 3 10.06.2013 12:21

Paní Martu Kourkovou znám osobně a dlouho . Jedná se o mimořádné hodného člověka . Je trochu zvláštní ,je to teta Oldřišky , která kdysi v Prostřeno vařila švýcarské menu . I tato Oldřiška se zabývá masážemi a komunikuje s anděly . Zřejmě tyto zvláštnosti mají v rodině, podobné zájmy mají i další její příbuzní . Pokud p.Kourková někdo naváděla ohledně bodování , určitě to nedělala ve svůj prospěch .

Estelka
Paní Marta 10.06.2013 12:25

Znám paní Martu a vím , že kdyby bývala vyhrála , určitě by si výhru nenechala pro sebe . Ona totiž neustále lidem pomáhá , musím říct , že i finančně . Ať se stydí všichni , kteří toto dobrotisko uráželi .

Fedor
Estelko, 15.07.2014 17:55

tak když je tak lidumilná a mimořádně hodná, proč od ní odešly obě děti?

Anička kuchařka
Estelko 01.09.2014 08:47

jestli chcete opravdu Martě pomoci,tak jí doprovodte k psychiatrovi.To myslím upřímně,ne jako posměšek.

Denisa H.
Marta Kourková 1 03.06.2013 13:10

Paní Kourkové mi bylo upřímně velice líto! Zřejmě nejvíce za celou dobu sledování tohoto pořadu.
I v případě toho, že nejsem zastánce veřejného litování se v televizi, tak s touto dámou veřejně soucítím a přeji jí mnohem více než nějakou stupidní výhru ve výši 50.000,-!!!!!!

udivená
Denisa H. 03.06.2013 15:56

asi je ti líto Marty, že naváděla spolusoutěžící, že si dají navzájem 10 bodů. A zrovna osloví Zdenku, která vyhrát nechtěla. To si Marta nevyvěštila? :-o

anonym
Re: Marta 3 03.06.2013 04:12

Nedelejte z ni porad starouse. Z Frantiska to taky nedelate.Tedy tomu je teprve sedesat. Ale v petasedesati neni v teto dobe stara, vzdyt se duchodkyne uplne normalne staraji o vnoucata. Tak at si slizne to co tu nadrobila. Ostudu!
Chtela podvadet, vecne ji neco nechutnalo a to uvedla jak je zizniva po novych receptech. Ovsem vecne mlela svou jak ona to dela a ze to ji chutna u Frantiska protoze to dela take tak.

takéanonym
František byl stejné 03.06.2013 10:13

Mentality a jediný záchytný bod pro Martu,proto jej vynášela do nebes.Stejnak se jí jevila i Zdenka,která jí zklamala a distancovala se mezi tu "lepší" sortu.

žena divák
Omyl 03.06.2013 12:54

Omyl ve věku Františka-ten má 50 let, pustťe si to! 50 nebo 65 let je dost velký rozdíl !! Rozhodně bych v 65 nešla do Prostřena, protože bych se setkala s 20-27.letými důrami, co si mysli, že všechno už ví a znají...trocha respektu ke stáří, i když má jiný názor, tak mi přijde hodně hnusné se smát nedoslýchavé paní, která za svou vadu nemůže!!

Ištarinka
.. 03.06.2013 13:23

Nehodnotím, že byla p.Marta hluchá ani, že tam ventilovala své soukromé problémy, ale že kritizovala úpplně každé jídlo krom pátku a dávala nesmyslně málo bodů, asi si myslela jaký je dobrý tektik, dost ubohé..A od šéfkuchaře vím, že správná svíčková má být z hovězího..

reklama