PO - PÁ v 17:50 na Primě

Martin Chmelař

Prostřeno! - Martin Chmelař  Foto: Prostřeno! - Martin Chmelař Foto: All

Martin pracuje jako obchodní zástupce a přechodně bydlí u rodičů v panelákovém bytě v Praze 8, kam také pozve společnost.

Jeho koníčkem je hudba, hraje na bicí a rád cestuje. Je gurmán a v gastronomii se vyzná.

Charakter:

Zábavný, společenský, soutěživý,

Vztah k vaření:

Martin vaření propadl. Prostor okolo sporáku považuje za svoje teritorium, na návštěvy si vozí svoje nože a nádobí. Je gurmán, poučený laik, který zná suroviny a trendy v moderní gastronomii, umí jídlo efektně naservírovat. Za kvalitní suroviny, které považuje za základ, neváhá utratit spoustu peněz. Upřednostňuje kvalitu před kvantitou.

Chutě:

Rád experimentuje, miluje světovou kuchyni.

Nesnáší:

Houby, vnitřnosti, zpackané jídlo, chemické přísady.

Očekávání:

Myslí si, že má na výhru.

Vaše názory

studentka18
Proč když máte všichni 0 09.04.2010 11:17

Proč když máte všichni takovou potřebu ho kritizovat, jak by jste to VY udělali jinak a líp, tak přoc se tam nepřihlásíte sami a nepředvedete to???To se Vám už svírají půlky co????

Rebeka Vítková
Přestávám tuto soutěž chápat, končím se sledováním. 1 01.04.2010 07:42

Abych pravdu řekla, pořad jsem přestala sledovat v tomto týdnu, protože mi připadají jeho pravidla poněkud podivná. Zvláště když minulý týden vyhrál člověk ( Martin ), který si myslím nesplnil tak docela všechna zadání. Já sice úkoly soutěžících neznám podrobně, vycházím z toho, co jsem viděla v předcházejících dílech a co jsem si přečetla na stránce Casting Prostřeno. Nechápu, proč někteří soutěžící musí své hosty zabavit a tenhle ubožáček, který je navíc ani nepozval k sobě domů, to udělat nemusel. A to jeho škudlení při předkládání masa, které se navíc tímto způsobem nedělá... Hlavně že si nechal kus v lednici. Tak nevím co si mám o pořadu myslet. Zvykla jsem si na to, že si štáb vybere jednoho z týmu, aby hrál šťouru( když na to přistoupí a chce ze sebe dělat před statisíci lidí hlupáka), je to jeho věc. Ale vadí mi mnohem víc, že se hlásí do soutěže lidé, kteří jsou v jídle vybíraví, pak je jejich hodnocení naprosto neobjektivní, co nejí, to prostě zhaní a pohorší tím hostiteli.

studentka18
Reakce na Rebeku 09.04.2010 11:02

O-ou.
Tady někdo silně závidí.Zajímalo by mě, kam je asi mohl pozvat, když nemá vlastní byt?To se jako podle Vás nemůže přihlásit???Ubohá, jste akorát tak vy!No a co, že si dal zbytek do lednice?Vy by ste si o tam nedala?Asi ne, vy by ste ho vyhodila:-D A stou vybíravostí, soutěžící by měli vařit jídla, která zřejmě budou chutnat všem a ne nějaký lazáně, šneky apod...

Charles
Martinovo kuchareni se mne 1 28.03.2010 18:24

Martinovo kuchareni se mne osobne libilo. Vari stejne jako varime my doma, takze jsem se s jeho vyberem pokrmu zcela ztotoznoval. Je videt, ze zrejme varit umi, pokud to tedy nemel predem Xkrat naucene. Nezdalo se mne to, jak rikal, ze si nadobi vzdy bere sebou na navstey kde ma varit, pac v byte ve kterem varil zaroven bydli a presto si nadobi prinesl v cervenem batohu - ale odkud?....
Co vytknu nejen jemu, ale i spouste jinym soutezicim teto souteze je zpusob prostirani stolu - skoro vsichni se chvastaji, jak uzasne prostiraji a pritom si naliji vino do "sklenicky od hortice". Proboha pokud nemam doma dostatek sklenicek, tak zajdu treba pro vypujcenou k sousedum nebo si je pujcim nekde jinde, kdyz uz je doma nemaji a nechce se jim je kupovat, ale neudelam to, ze vino naliji do nejake radoby sklinky na vodu ci neceho podobneho....to same bych vytkl jinemu soutezicimu, ktery si namisto zidle sedl na pracovni schudky - sousedi by mu urcite jednu zidly pro ten vecer nepujcily ze?

Ze Martin hosty pozval do kuchyne se mne libilo - je to prijemne videt to, co mne bude servirovano, ale ze mluvil o cene surovin vazne prehnal - to se opravdu nedela - je to neslusne....

charluska
Martine super 29.03.2010 18:26

konečně někdo předvedl perfektní oběd,krásně naservírované,uhledně upravené,porce akorát,sice ten biftek měl být v celku,aby byla vidět ta krásná porce steaku.Soutěžící,který si ho sám objednal víc propečený,brblal,samozřejmě chuťově nejlepší a nejšťavnatejší je médium.Čerstvé suroviny a bylinky,tak takhle opravdu vaří gurmáni.Posílám velkou pochvalu.

rorejs
Martin 0 28.03.2010 09:43

to měl pěkně naučené, zkrátka mu výhra vyšla. A kritika, která tady v komentářích vychází, co se týče malých porcí, se mi nelíbí. Soutěžící přišli na ochutnávku a né se s prominutím nažrat. A také mimo mísu stále zůstává šmejdění po bytě, ale bohužel v tomto pořadu to tak je nastaveno. Tak proč se Martin neprezentuje svým bydlením, které skutečně obývá. Ve všech případech u každého něco vždy zkritizoval, je trapný (ale takto se již předvedl jiný soutěžící v jiném díle). A také nemusí lhát, grilovací pánev se vypůjčil. Je to tak trapné a ubohé jako minule když vyhrál Jiří a nafalšoval "línou hospodyňku", něco jiného se mu podařilo vytvořit a potom se chvástal genialitou.

Dandee
cena 1 27.03.2010 00:22

teda mě začít hostitel vykládat o cenové náročnosti jídla, která je vlastně i důvodem, proč toho mám tak málo, tak by mi bylo dost trapně...
(jakoby mi jinými slovy říkal- se nediv, sežereš toho jak ***, kam bych přišel - dát ti celou porci)
vypadalo to fakt hezky a chutně, tím spíš by mi vadilo ;-) , že je toho tak málo, (zvlášť kdybych viděla, kolik toho zůstalo v ledničce :-) ), aspoň ty brambůrky bych si přidala.
úplně jsem za ně cítila tu neuspokojenost žaludku ;-)

Conchita
Na tom lakomství asi něco 27.03.2010 12:20

Na tom lakomství asi něco bude. Martin jako jediný nikdy nic nepřinesl hostiteli. U prvního dílu bych to brala, že ho to třeba nenapadlo, ale u těch dalších už bylo jisté, že tady něco není v pořádku. Buď je držgrešle nebo nevychovaný.

Amon
Snaha nestačí a tak není 27.03.2010 13:15

soupeř v kuchyni a kliďas,ovšem vítězem by měla být Zdena.Má přehled a mlsný jazyk a hlavně ví jak má jídlo chutnat.

a vooo tom too jeee
naprostý souhlas. I spálené 27.03.2010 17:37

naprostý souhlas. I spálené veky se hodily na pak.

reklama