PO - PÁ v 17:50 na Primě

Martin Topoli

Martin z Jihlavy je vyučený, donedávna pracoval jako řidič trolejbusu. S manželkou Janou mají tři děti, kolem nichž se všechno točí.

Pondělí – Martin Topoli (30)
Martin z Jihlavy je vyučený, donedávna pracoval jako řidič trolejbusu. S manželkou Janou mají tři děti, kolem nichž se všechno točí. Martin má alergii na laktózu a nezhoubný neoperovatelný nádor mozku. Žije obyčejný život a věnuje rodině a koníčkům. Doma jsou si velmi blízcí, protože obývají 1 + 1. Kdyby Martin vyhrál, peníze by investoval právě do bydlení.
Charakter: Je nekonfliktní, společenský, občas dost „ukecaný“.
Zájmy: Sport, houbaření a rybaření.
Vztah k vaření: Vaří rád, nejvíce pro rodinu a blízké přátele. Snaží se být nápomocný manželce, protože ví, že to nemá lehké.
Chutě: Kromě potravin, které nesmí konzumovat, jí všechno.
Nesnáší: Mléčné výrobky (mléko, sýry, smetanu apod.), protože má alergii na laktózu. U stolu mu vadí hádky, šeptání a kritizování jídla.
Motto: Jdu do toho, držte mi pěsti!
Očekávání: Do pořadu se přihlásil, protože si chtěl na vlastní kůži zkusit, jaké je vařit před kamerou, zažít něco nového, získat zkušenosti a výhru.

Martin žije obyčejný život a věnuje rodině a koníčkům. Doma jsou si velmi blízcí, protože obývají 1 + 1. Kdyby Martin vyhrál, peníze by investoval právě do bydlení.

Charakter:

Je nekonfliktní, společenský, občas dost „ukecaný“.

Zájmy:

Sport, houbaření a rybaření.

Vztah k vaření:

Vaří rád, nejvíce pro rodinu a blízké přátele. Snaží se být nápomocný manželce, protože ví, že to nemá lehké.

Chutě:

Kromě potravin, které nesmí konzumovat, jí všechno.

Nesnáší:

Mléčné výrobky (mléko, sýry, smetanu apod.), protože má alergii na laktózu. U stolu mu vadí hádky, šeptání a kritizování jídla.

Motto:

Jdu do toho, držte mi pěsti!

Očekávání:

Do pořadu se přihlásil, protože si chtěl na vlastní kůži zkusit, jaké je vařit před kamerou, zažít něco nového, získat zkušenosti a výhru.

SMS soutěž s Prostřenem! ZDE.

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Škoda to jíst

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Lžíce s dírou

 

VIDEO: Krknutí

 

VIDEO: Skleróza

 

Vaše názory

janula 459
nazor 1 18.05.2012 00:39

vážení,nejedna se o soutěžící,oni si mohou vše vyříkat společně ale jde o další věc ktera mě děsně rozčiluje.jedna se o komentování celé soutěže,moc si vážím pana Vydry a paní Bouškové,takové jako herce,ale jejich komentáře ,už kvůli nim by jsem nekoukala ale tento pořad se mě líbí a neodolam,aby jsem si tento pořad nepustila. Chovají se jako by jim ten pořad patřil,nemístné komentáře až trapné,myslím si,zda by to nechtělo vyměnit za jinou dvojici a myslím si,že takovy názor má více lidí....

jajajajenomja
Ano, musím souhlasit, že 07.10.2013 22:19

Ano, musím souhlasit, že občas komentáře mají ujeté a někdy až urážející, ale bohužel jim scénář píše někdo jiný a oni ho pouze čtou. Jen by si to myslim měly upravit k obrazu svému. Občas to jsou zlé urážky, za které bych jim opravdu nepoděkovala.

Anonymous1111
Martin tedy moc inteligence 1 17.05.2012 16:59

Martin tedy moc inteligence nepobral,jsem zvědavý kolik ještě do 1+1 naseká děcek....

Ruzovebryle
:D 25.05.2012 06:56

:D

sousedka
Martin je nej !!!!! 1 14.05.2012 18:17

Martínek je zlatíčko. Nikdo ho neznáte, tak mlčte, nepomlouvejte!!!! Styďte se kritizovat nemocnýho.

sin
nemocnej 16.05.2012 10:08

jako chcete rict,ze kdyz je nekdo nemocnej,ze se nesmi ho kritizovat za to ,ze je krivak ?clovek ho muze politovat za to ,ze je nemocnej ,ale to neomlouva jeho chovani !!!!!!!!!!!!!

dalamánek
Martin Topoli je skromný a 2 13.05.2012 18:54

Martin Topoli je skromný a čestný muž.

WALKER
Nic není pravda 13.05.2012 22:42

K tomu jestli je čestný tak to asi ne, proč třeba když má alergii na laktózu konzumuje mléčné výrobky a ještě je sám vaří??? kamarád tuto alergii má a i přes to, že bere prášky pokud sní něco z mléka okamžitě má alergický šok a jede do špitálu tak to nezkoušejte. A další věc jeho bodování nejhorší je to prostě kretén...

tststs
Jojo, to víte, Martin nesmí 14.05.2012 11:31

Jojo, to víte, Martin nesmí hlavně majonézu...

anonym
martine klid, jste hodný a slušný člověk 8 12.05.2012 15:58

Sprosté komentáře od sprostých lidí. Všichni známe případy rodičů, kteří si "nasekají" spoustu dětí a nejsou schopny se o ně postarat. Neplatí alimenty /možná se jedná o někoho z vás/, ale vysedávají celé dny, týdny, měsíce u PC, aby kritizovali slušné lidi. Napráskat takovým primitivům a hlavně dohnat je k práci anebo k sebevraždě. Protože, takový lidský odpad k ničemu není. Martine, neberte si zlé komentáře k srdci, lůza vždy zůstane lůzou, a sebranka vám přece nemůže ublížit, že?

reklama