PO - PÁ v 17:50 na Primě

Martina Gavriely

Modelka, moderátorka a podnikatelka Martina Gavriely je v jednom kole. Dost jí dají zabrat její dvě děti, dcera a syn, kteří jsou již v pubertě, ovšem každý prý v jiném stádiu.

Martina má o sedm let mladšího přítele Marcuse, na něhož nedá dopustit. Bydlí v domě v Chýni, kde ráda relaxuje na zahradě, zajímá se také o design a úpravy interiéru domu, který teprve zařizuje. Den před natáčením jí dovezli kuchyni.

Charakter:

Trochu cholerická, nic nestíhající citlivá workoholička. Po návratu z Dominikánské republiky si připadá líná. Koníčky:  Moc jich už nemá, protože na ně nemá čas. Nejraději má spánek a jídlo.

Vztah k vaření:

Vaří dlouho, má nedodělanou hotelovou školu, ale omáčky a klasická jídla moc nedělá. Nyní ráda vaří kvůli přítelovi asijskou a exotickou kuchyni, saláty, maso, ale vlastně toho stejně moc nenavaří.

Historka z vaření:

Pravidelné trapasy má s pečením. Většinou smíchá něco s něčím jiným, nebo ve špatném pořadí. Proto moučníky nejraději připravuje za studena…

Chutě:

Má ráda exotiku, japonskou a asijskou kuchyni

Nesnáší:

Játra, kozí sýr, vepřové a vnitřnosti. U stolu je otrlá od dětí, nic ji nepřekvapí – snad jen špinavé nohy na stole.

Motto:

Líná huba, holý neštěstí.

Očekávání:

Dobré jídlo…

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Kanibal Pomík

 

VIDEO: Eva a vejce

 

VIDEO: Pomeje chce pivo

 

VIDEO: Ryby v bazénu

 


Ve čtvrtek 28. 6. od 18:00 vaří Tomáš Kopecký. 

 

 

Vaše názory

zojka
no tak slavně vyhrála 0 10.07.2012 17:33

a té radosti, že může chudinka konečně dopřát své drahé mamince dovolenou! No to byl doják! Možná její maminka by byla raději kdyby se k ní nehlásila, třeba teď teprve zjistila, proč k ní dcerunka nejezdí, ona se jí totiž štítí! A jak se asi štítí své babičky, už se těším až se začnou jí štítit její děti, rozhodně to má za pár, vypadá jak vyhoněná koza, fuj,ani na kliku bych u ní nesáhla

Dymáková
hodnocení 1 03.07.2012 19:48

Výhru Martině přeji a také bych ocenila Evu -obě opravdu vařily bez pomoci a doma ve své kuchyni! Zklamala mně Agáta,která se vlastně jen předváděla a na pomocné práce měla kamarádku a o Pomejovi ani nemluvím,statoval v cizí profesionální kuchyni a nebýt toho kuchaře,tak by jim možná dal k jídlu namazaný chléb s něčím-možná!

anonymčice123
A za co byste ocenila Evu, 08.07.2012 15:20

A za co byste ocenila Evu, dívala jste se vůbec?

Jana12345
Martina mě překvapila, jaká 0 02.07.2012 07:36

Martina mě překvapila, jaká je to moc příjemná ,milá a hlavně normální ženská, přeji vše nej

Merrylou
Dobrý den, 0 01.07.2012 16:22

Pomeje když na to nemá,ať se nežení. Stát mu odpustil dluh několika miliónů z našich daní na jeho nedoceněný film, nevím, co by jste mu ještě chtěli dávat.Nevím jak kdo,ale já jsem byla v šoku, kam je ten Pomeje pozval- do té zaplivané hospody a jak se tam váleli na zemi v té začuzené hospodě na těch nafukovacích matracích,to bylo tedy něco. Jinak soutěžíci děvčata naprosto v pohodě, paní Gavriely jsem znala jenom z bulváru,je mi sympatická svým vystupováním, taktéž Aguš i paní Dekastelo.

AnPetraonymous
kdo vyhrál'?? 2 30.06.2012 09:23

nemohla jsem sledovat poslední díl, vím,že Jirka nevyhrál..přála jsem to jemu,protože byl taktnější než 'dámy'... takže u mě už jen pro tu slušnost Jirka nebo Agáta...to jsem viděla a bavila se, od toho ty pořady jsou, vaření nemůžu ocenit svými smysly jen očima...takže kdo vyhrál???

JKk
Martina - konečně může dopřát 30.06.2012 15:05

Martina - konečně může dopřát mamince dovolenou...

Anonymous
Chudák Jirka,krájel se 30.06.2012 18:07

Chudák Jirka,krájel se poctivě s tou cibulí.Ta hvězda to 3x přeřízla a bylo.Doufám,že maminku výhra těší,já bych se propadl hanbou neb to vyhrála podvodem.Jiří,hlavu vzhůru.

Jindra Hrdličková
Já jsem se rozhodla, že 7 29.06.2012 16:08

Já jsem se rozhodla, že Pomejemu pošlu nějaké peníze na svatbu. Kdo se přidá?

L.Z.
Já také, kam je mám poslat, 29.06.2012 16:09

Já také, kam je mám poslat, Do redakce?

reklama