PO - PÁ v 17:50 na Primě

Martina Kalousová

Prostřeno - 27.9. - Martina Kalousová Foto: Prostřeno - 27.9. - Martina KalousováFoto: Prima

Pohledná okatá studentka VŠE a milovnice koček bydlí teprve krátce s přítelem v novém a moderně zařízeném bytě 2 + kk v areálu bývalého holešovického pivovaru. Pochází z Kralup a přivydělává si jako recepční.

Martina je šikovná kutilka, která si sama vymalovala byt oblíbenou fialovou barvou a zařídila si ho podle vlastního vkusu. Má komfortní zelenou kuchyni, kde obvykle vaří rychlá a lehká jídla. Ráda navštěvuje večírky a rauty, kde může ochutnat všelijaké lahůdky a uzobnout si od každé třeba jen kousek. Výhru by použila na umoření dluhu za bydlení.

Charakter:

Velmi soutěživá, optimistická, extrovertní, vtipná, zároveň melancholická, upřímná, zábavná, věčně nespokojená, kritická, detailistka.

Zájmy:

Umění a kultura všeobecně. Malování, filmy, četba, kočky, cestování a výlety, kolo a brusle, společenské hry. A hlavně přítel a společně strávené chvíle.

Vztah k vaření:

Kladný! Martina vařila od dětství s maminkou. Ráda hostí přítele i přátele, oblíbila si rychlá a lehká jídla a cokoli pečeného, protože „to strčí to do trouby a nemusí se už o nic starat“.

Chutě:

Momentálně „ujíždí“ na mexické kuchyni, sušených rajčatech, rizotech, výrazných a ostrých jídlech.

Nesnáší:

Kopr, rozinky, kyselo a všechny varianty bílých a nakyslých omáček či polévek.

Vaše názory

anonym
pro zastánce Piera 1 04.10.2010 21:13

V minulém týdnu tu udělala za všech blbce, ja dokonce se k tomu i přiznala- jen aby mohla pokračovat v ovlivňování ostatních - škoda, že jste její příspšvky nečetli. Kvůli ní odtud odešlo hodně fajn diskutujících. nenechte se ovlivňovat.

anonym
21.13 10.10.2010 22:36

Z chytrých blbce udělat nemohla, to pouze z takových lidí jako jste vy. A to nikomu nedá moc práce. Abyste z Piera nedostala žlučníkový záchvat.

anonym
pro 10.10. 22.36 11.10.2010 09:32

Už Ti Piero zase hrabe, co? Jen hřešíš na to, že jsou smazány Tvoje pindoviny, které jsi tady psala.

paní L.
Martina byla jednoznačně 1 02.10.2010 22:31

Martina byla jednoznačně nejnesympatičtější a nejprotivnější z této party, takže ty hlasy si asi poslala sama+její rodinka. A taky by měla jít zpátky do školy, protože neumí česky : neříká se Honzy zábavy, Honzy dezert.... ale Honzova zábava, Honzův dezert apod.

Týpek
Martino, jste sympatická a 02.10.2010 23:20

Martino, jste sympatická a vaše jídlo bych si dal. Paní L., vy umíte česky? A mluvíte za každých okolností naprosto spisovně? Tak to musíte působit dost podivně, když nemluvíte tak, jak vám zobák narost. Uvolněte se trochu a uvidíte, že život bude zas o něco veselejší, když nebudete v takový křeči. Jo a jdu hlasovat pro Martinu.

anonym
jedním slovem 0 02.10.2010 21:06

jedním slovem katastrofa......
to že má hezký byt a i vkus co se týče zařízení ještě neznamená že je ,, mistr světa,, u každýho zkritizovala co se dalo..každej si žije podle svého tak jak se mu to líbí a tak jak mu to vyhovuje! Třeba u Zdeňka.... pořád jí tam něco vadilo přitom si myslím že na to že je to chlap měl opravdu velice pěkně zařízený a hlavně uklizený byt! Což se chválí a jen tak nevidí.... a jídlo které už jen na pohled vypadalo úžasně taky zkritizovala...měla by jsi uvědomit jak esteticky vypadalo její jídlo na talíři a jak Zdeňkovo.....to je sto a jedna! prostě typicka ,, chytrá ,, vysokoškolačka...
na začátku vypadala že bude fajn...ale vyklubala se z ní zavistí koza.....

---
Piero 0 02.10.2010 20:50

byla jste protivná, ale vše se vysvětlilo a nyní někdo chce opět vyprovokovat negativní diskusi na Váš úkor. Buďte v klídku, styl psaní se pozná.

60
závistivá 1 02.10.2010 15:21

SLEČNA JE VELMI ZÁVISTIVÁ A HLAVNĚ FALEŠNÁ,JAK PĚTKA DO ZÁLOŽNY.PŘEDVEDLA UBOHOST,ANI NEDODRŽELA DANÝ RECEPT.JE-LI VYBÍRAVÁ,AŤ DO POŘADU NECHODÍ,ALE CHTĚLA PRACHY!

anonym
60 02.10.2010 15:40

Spíš to vypadá, že slečně někdo závidí, že?

Veronikanika
mňam 1 02.10.2010 07:54

z kuřecích kůží dělám polévku - zelenina, rýže a všichni si pochutnávají.Když jsem viděla předkrm u Jana,záviděla jsem :-)).TO,že se mu nepovedl zákusek,komu z nás se vše daří,že?Martina mi přišla jako pihňa,ale je pravda,že dát mi někdo jakékoli těstoviny (brr,třeba špagety brrr) - tak to jíst také nebudu a budu zase za pihňu já.

reklama