PO - PÁ v 17:50 na Primě

Martina Matoušková

Martina vystudovala textilní chemickou školu. Poté pracovala u bezpečnostní agentury a nyní vydává jídlo v jedné závodní jídelně, ale nevaří. Žije s přítelem Honzou, mají aktivní život. Doma jí dělají společnost různá zvířata – papoušci a pes.

Do pořadu se přihlásila na doporučení švagrové, která ji neustále vyzývala, ať se přihlásí, protože dobře vaří. Svoji účast bere jako výzvu, těší se na nové zkušenosti, ráda by vyhrála. Pokud by se to podařilo, peníze by investovala do oprav domu ve Světlé pod Ještědem.

Charakter:

Rozhodná, milá, vstřícná, obětavá, ale má svoji hlavu a jde si za svým.

Zájmy:

Má ráda zvířata, hodně jich má doma. Ráda chodí s přítelem na procházky.

Vztah k vaření:

Kladný, ráda vaří pro svého přítele, baví ji připravovat minutky z masa.

Chutě:

Má ráda vše, není vybíravá. Nejraději má kotletu s bramborovou kaší.

Nesnáší:

Jelita ze zabijačky. U stolu jí vadí mlaskání a neslušné chování.

Motto:

Žijeme jen jednou…

Očekávání:

Těší se nové zkušenosti.

Vaše názory

k@tk@
Ten Ara je boží! :D 0 02.02.2016 18:25

Ten Ara je boží! :D

Mladá a podle vás hloupá II.
Život mě naučil se prát a 0 29.10.2015 22:31

Život mě naučil se prát a nehledět do minulosti... Abych se nesložila z každé narážky.. A když nemám vyřešenou minulost a jsem výbušná při každé příležitosti, tak nelezu do televize...!!

Mladá a podle vás hloupá I.
Martino a Bohuno... Nepřeji 0 29.10.2015 22:30

Martino a Bohuno... Nepřeji nikomu nic špatného... ale osobně si myslím, že jste zahleděné do vlastních problémů tak, že si nedokážete užít jakoukoliv hezkou chvilku. Ke slavnostní večeři nepatří rozhovory tohoto rázu a rytí do mladší Alice, kvůli tomu, že je mladá... I mladí můžou mít problémy..!! Já v 17 letech přišla o rodiče. Kamarádce v 9 letech se zabila mamka v autě a otec se následně uchlastal k smrti, další kamarádku znásilnil vlastní otec..

an.eva
Miluji zvířata, máme jich 0 29.10.2015 22:06

Miluji zvířata, máme jich plný byt.. ale vařit se mnou nesmí... Martiny papoušek je úúúžasný, ale přijde mi dost nevhodné, aby jí seděl na ramenou při vaření, lezl do nádobí a řádil na lince..

Anonym
Martino martino 0 24.10.2015 19:33
kaculinkaaa
Hrozná hodná a milá 0 21.10.2015 23:03

Hrozná hodná a milá paní...jidlo se sice moc nepovedlo, ale jí beztak o výhru nešlo...Hodně štěstí do života jí přeji.

sousedka odvedle
Děti Jiří a Nikola Kabátkovy 0 19.10.2015 16:01

Děti Jiří a Nikola Kabátkovy jsou již dospělí a mají otce ve výkonu trestu za neplacení výživného atd....Martina polovinu domu vydražila,protože syn matce prodal barák nad hlavou.Zamyslete se co píšete....

anonym
Opravdu směšné a ještě 0 19.10.2015 15:15

Opravdu směšné a ještě směšnější,že nevíte nic.Debatujete o věcech,tak se zeptejte sami sebe co jste pro koho v životě udělali a zametejte před svým prahem.Je mi vás upřímně líto

kurioko
Asi většinová povaha u nás. 0 19.10.2015 14:30

Asi většinová povaha u nás. Mlčí, nechá si kálet na hlavu a ještě se snaží být příjemná. Tu babu měla utnout na samém počátku, ať si nechá story ze svého života na vlastní den. Všem evidentně pokazil smutný osud Bohunky náladu i chuť k jídlu. Být tam, také by mě přešla chuť.

anonymm
Pro anomymB - musíte se 1 19.10.2015 09:21

Pro anomymB - musíte se naučit být tolerantní k lidem, pak teprve oceníte přirozenost každého člověka.Bohunka nebyla zákeřná,nikoho nepomlouvala atd.Jen toho moc v životě zažila špatného, a tak,takhle nevhodně prosí, a touží po lásce lidí, prostě, jinak to neumí...Potřebuje si odborně popovídat a nehledat pomoc u Alice.Alice má sama se sebou problémy.

reklama