PO - PÁ v 17:50 na Primě

Matěj Káňa

Prostřeno IV (9) - Zlín - Matěj Káňa 1 Foto: Prostřeno IV (9) - Zlín - Matěj Káňa 1Foto: All

Po vychození základní školy studuje nejmladší amatérský kuchař týdne na Střední průmyslové škole polytechnické – Centrum odborné přípravy Zlín. Žije s maminkou a bratrem v bytě 2 + 1, Matějovi rodiče spolu nebydlí.

Vede normální studentský život – přes rok chodí do školy a o prázdninách si užívá volna. Je to mladý hezký kluk, kterého zajímají holky, počítač a sport. Do pořadu se přihlásil sám, za zkoušku a zkušenost prý nic nedá.

Charakter:

Pracovitý, spolehlivý, flexibilní, nápaditý, komunikativní, soutěživý a cílevědomý.

Zájmy:

Počítač a grafika. Rád sportuje – hraje tenis, fotbal a florbal. Má rád vaření.

Vztah k vaření:

Nevaří moc dlouho, o vaření se začal zajímat vloni a od té doby se učí a učí. Nejlépe mu jdou dezerty.

Chutě:

Říká, že jí skoro vše, ale v rámci pořadu jsme viděli, že to tak není. Má rád cizí speciality a lehčí pokrmy.

Nesnáší:

Hovězí maso, chobotnice a podobnou havěť, játra a tučná jídla.

Motto:

Žijeme jen jednou, tak naplno!

Očekávání:

Těší se, že potká neznámé lidi a bude mít spoustu zážitků. Rád si odnese i nové zkušenosti, které bude moc využít v kuchyni. Výhrou by jistě nepohrdnul, asi by si ji uložil.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Syrový tuňák

 

VIDEO: Předkrm nechutnal

 

VIDEO: Játra

 

VIDEO: Vykostit kuře

 

VIDEO: Estét

 

Vaše názory

jirkauuo
otázka!!! 0 25.01.2013 18:13

ahoj chci se zeptat od kolika let se mužu přihlasit do prostřena vím že tam byla 17 leta holka tak neví jestli to třeba není až od 16 let

Dobrý den,

není žádné věkové omezení.

MODERÁTOR DISKUSÍ

anonym
Matěji, 2 30.10.2011 14:41

to co jste předvedl, nebylo vaření, ale příprava jídla. Vařit neumíte, neboť kdybyste uměl, tak nemáte přiblblé kecy na jiná jídla, která běžně jíte a olizujete se po nich až za ušima.. Vy jste se naučil pouze menu, které jste předvedl - ale to umí každý osel. S tímto daleko nedojdete...

Maxx
vždyť má 17 let proboha! 01.11.2011 10:46

vždyť má 17 let proboha! Kolik z vás by toho bylo v jeho letech schopných? Nejen udělat, ale ještě před kamerou, jednat s lidma, přijat kritiku, neurazit se, bla, bla! Matěj má můj obdiv...a že něco nejí, to je u dnešních mladých typické, a prostřeno není žádný extra gurmánský pokrm. Nad tím, co nechutnalo, se neofrňoval, jen řekl, že toto prostě nejí. Já byl spíš na nervy z Lojzy, ale to už je jiný příběh

Petr Vysočina
pochvala 01.11.2011 12:03

Matěji, musím říct, že by si z tebe mohli vzít příklad nejen tvý vrstevníci,ale spousta dospěláků. Máš super styl, vychování a rozum

podhoří
koláče 0 30.10.2011 14:23

Matys ty nejíš koláče? a od kdy? hihihi

Hanka 73
Matysek 1 30.10.2011 07:43

Mates byl naprosto skvelyyyyy!!!!!!jj najdi si ho na fejsu Mates Kana je tam a klobouk dolu,Je to skvely kluk v realu i dobry kuchar!!!!Skoda jednoho bodiku,vyhral by to cele a navic vse delal sam bez pomoci rodiny!!!!!!!§Takze bacha na ty blbe pripominky!

anonym
Chtělo by to možná s Matýskem 30.10.2011 09:49

Chtělo by to možná s Matýskem žít společně nějaký ten pátek. Pak by možná ty připomínky nebyly až tak blbé, typ takového člověka svými věčnými negativními připomínkami člověka brzy omrzí.

Týnka;)
?? 1 29.10.2011 23:42

Nevíte někdo jeho facebook..??? A nebo email ?? Je úžasný ;)))

anonym
Týnko 30.10.2011 15:01

kdo je úžasný? Ten osel nebo jeho stránky?

kokršpaněl
Matěj měl neustálé výhrady, 1 29.10.2011 20:01

Matěj měl neustálé výhrady, často ani jídlo neochutnal a měl plnou pusu připomínek. Pro mě to je rozmazlenej vystajlovanej chlapeček, ještě dítě, co si rádo hraje na vševěda. Proč řadu jídel nejí? Protože některá ani pořádně nezná, mladé maminky už klasiku nevaří. Zdá se mi, že ztrácíme národní hrdost ve všem. Nejen pýchu nad českými honzovskými buchtami.

reklama