PO - PÁ v 17:50 na Primě

Matěj Svoboda

Nejmladší účastník Matěj studuje druhým rokem střední školu a má rozvedené rodiče. Žije pouze s maminkou v Ústí nad Orlicí, má také tři sestry a dvě neteře.

Na svůj věk působí velmi dospěle a vyrovnaně. Do pořadu ho přihlásil kamarád, který se již pořadu zúčastnil. Pokud by měl Matěj štěstí a vyhrál by 50 000 korun, koupil by si něco hezkého a zbytek peněz by si uložil. Menu si poskládal ze svých oblíbených jídel.

 

A jsme zase na Pardubicku Ale tentokrát se nebude péct perník! více již nyní zde!

 

Charakter:

Považuje se za typického cholerika.

Zájmy:

Od pěti do třinácti let jezdil na motokárách. Má rád tanec, hudbu a své přátele.

Vztah k vaření:

V kuchyni je začátečník, ale vaření ho baví.

Chutě:

Nejvíc si pochutná na klasickém českém guláši a má rád italskou kuchyni.

Nesnáší:

Dušenou mrkev, houby a játra. Během stolování mu vadí použité sklenice a talíře po jídle.

Motto:

Co si nepamatuju, to jsem nezažil.

Očekávání:

Doufá, že pozná fajn lidi, ochutná dobrá jídla nebo ta, co ještě nikdy nejedl.

Vaše názory

k@tk@
Matěj je moc šikovnej. Monika 0 17.12.2013 00:21

Matěj je moc šikovnej. Monika není nic jiného, než neskutečně hloupý člověk, který si hraje na zlouna a drsňáka a až příliš moc a hloupě mluví. Nic víc.

808
Matěj je skvělý!!!!! 0 18.11.2013 14:12

Matěji moc jsem ti fandila! Byl jsi nejlepší v 17 letech takhle skvěle vařit? Já mám též 17 let a na dýňovou polévku bych si teda netroufla :) Monika je nejspíš těžce dementní a jejich názorů bych si vůbec nevšímala. Podle mě jsi to měl vyhrát. Nemám ráda nespravedlnost, ale teď už s tím bohužel nikdo nic neudělá. Jen ti chci říct že jsi byl opravdu úžasný a podle trička posloucháš Huga Toxxxe♥, body navíc! :D

Eva Bittnerová
Matěji, seš borec! 1 31.10.2013 19:01

Prostě borec!!! Matěj je frajer.V 17 letech takhle suprově vařit jsem neuměla ani já :-D Klobouk dolů.Na to, že je dnešní doba jaká je a tuhle věkovou skupinu většinou zájímají úplně jiný věci, než zrovna vaření je Matěj fakt frajer.Ohromnej sympaťák a kluk nad věcí a pohodář.Nenechal se rozhodit a byl svůl.Prostě perfektní kluk a kdybych byla jeho mamča, tak sem na něj ohromně pyšná!!!

Anomymous
*** 01.11.2013 15:26

No, když jste TAKHLE SUPROVĚ NEUMĚLA VAŘIT ANI VY, tak to je co říct, to je opravdu borec !!!

hlinsko
Já být na místě soupeřů 0 30.10.2013 14:15

Já být na místě soupeřů Moniky, tak už jsem jí tam hned v úterý tu hubu namlela.Neumíte si představit, jak město Hlinsko rozebírá její účast v pořadu.Všichni jsou na ní naštvaní a chtějí jí to dát pěkně sežrat.

Minkaja
*** 0 29.10.2013 16:32

Monika je šeredná a ještě k tomu blbá a zlá, to je kombinace...

Lucie .L.
TYpická anorektička.Né že jí 0 28.10.2013 19:47

TYpická anorektička.Né že jí nechutná ona ani nic do sebe dát nemůže,protože tolik jídla by nezvládla. Vychtrlá, aft, vypadané vlasy a zkažené zuby .Typické přiznaky.Moniko dělejte ze sebou něco.Nechápu jak vaše rodina nevidí v jakém jste ubohém stavu.

ivana7214
Matěj Svoboda 1 28.10.2013 17:07

Byl jsi nejlepší ze všech a pokud je nějaká spravedlnost, tak jsi měl vyhrát.
Navíc jsi ty peníze nejvíce potřeboval Ty a ne ta blbka Monika. Je mi z toho špatně. Matěji jsi super kluk, nenech se otrávit takovou slepicí.
Přeji Ti, aby Ti všechno v životě vyšlo a bylo jen fajn.

Bnonymous
Matěj mi byl také nejsympatičtější 29.10.2013 09:52

Vaření průměr, jako ostatně celý týden. Důležitá Monika si hrála na "tvrdou hráčku", ovšem Pavel byl nejtrapnější se svými rádoby fórky. S přirovnáním polévky byl nechutný a to žvanění o vyndavacích zubech si mohl odpustit - být Pavlem, tak jsem o zubech raději zticha !

Mara4
Matěj 3 27.10.2013 23:42

Matějův večer byl bezkonkurenčně nejlepší, uvařil dobře, byl v pohodě, dokázal být přímý k Monice, která hrála tak, jak hrála. Přitom se nesnížil k nadávkám a urážkám. Mnozí by se od něj mohli učit.

reklama