PO - PÁ v 17:50 na Primě

Matouš Rumler

Matouš vystudoval střední školu, kterou zakončil maturitou. Nyní pokračuje dál ve studiu vysoké školy zdravotnické. Pracuje ve Vojenské nemocnici jako zdravotní asistent. Je zadaný, s přítelkyní společně žijí v bytě 3+1.

Nyní můžete mít Prostřeno! i doma. Stačí navštívit nový e-shop  vašeho oblíbeného kulinárního pořadu na www.prostrenoeshop.cz

 

Jeho přítelkyně pracuje ve stejné nemocnici jako on. Doma vaří více Matouš než jeho partnerka (naučil se vařit sám ve chvíli, kdy se osamostatnil, z nutnosti se stal koníček).

Charakter:

Mezi jeho koníčky patří cyklistika, horolezectví, běh, kultura, vzdělávání. Sám sebe popisuje jako extroverta, romantika a optimistu.

Zájmy:

K Matoušovým koníčkům patří cykloturistika, horolezectví a běh. Zajímá se o kulturu a chodí na různé kulturní akce. Hodně volného času mu zabere vzdělávání a studium.

Vztah k vaření:

Svůj vztah k vaření popisuje jedním slovem – vášeň.Matouš vaří tradiční českou kuchyni, ale i mezinárodní.

Chutě:

Tvrdí o sobě, že není vybíravý a ochutná vše.Nejvíc si pochutná na skopovém kolínku s knedlíkem a špenátem.

Nesnáší:

Není vybíravý a nevyhýbá se žádným jídlům.U stolu mu vadí nevhodné chování a plýtvání jídlem.

Motto:

Co nezkusíš, to neodsuzuj.

Očekávání:

Matouš k soutěži přistupuje s nadhledem – chce zkusit ukázat, že umí vařit, a když vyhraje, bude to bonus, nechce ale vyhrát za každou cenu, nechce taktizovat.

Vaše názory

anonym
Nesnášim zamračený čuráky 0 06.03.2015 00:15

Nesnášim zamračený čuráky tohoto typu. Jsi hloupej, krátkozrakej, namyšlenej, vypadáš jak trolí prdel a ještě vaříš na hovno.

Klára Pecháčková
Hrozně nesympatický člověk, 0 22.02.2015 18:32

Hrozně nesympatický člověk, co vyzařuje obrovským negativismem, pořád zamračený!

Anonymousa
nudnej patron 0 12.11.2014 17:21

Vaření příšerný. Dort katastrofa. Na to, jak o sobě prohlašuje, že je akční a bůh ví, jak úžasnej, tak se projevil jako uťáplej chudáček, co se bojí kníknout

tyjo.
Děsím se, kdo všechno může 1 04.11.2014 11:20

Děsím se, kdo všechno může vychovávat a učit naše děti. Sebestředná, velmi kritická, hloupá ve smyslu mezilidských vztahů. Možná umí dobře cvičit, možná umí biologii, ale jako učitelka, která by měla býti v první řadě nejen vzdělaná, ale také empatická, příjemná, společenská, je bohužel v mínusu.

tyjo.
Pochopil snad každý, že sem 04.11.2014 11:21

Pochopil snad každý, že sem to nepatří :-))

helena Plzen
asistent 4 02.11.2014 18:16

Chlapec zapomněl říci,že jako zdravotní asistent se nechce živit.Ta naše zkur... vláda si vynutila,chceš-li býti sestra,musíš mít titul Bc.Jinak,bohužel i s maturitou,jsi pouze ošetřovatel a pouze pracuj pod dohledem sestry.Až budou všichni Bc.Kdo donese těm lidičkám mísu a nebo utřou pr...,když zrovna sanitáři a ošetřovatelé nebudou v práci?

anonym
Proč by nebyli v práci? 02.11.2014 18:27

Proč by nebyli v práci?

helena Plzen
Na noční kolikrát sanitáři 03.11.2014 06:49

Na noční kolikrát sanitáři nejsou a pochůzkář to v popisu práce nemá.Zvládnout to musí sestry.

Přidat komentář
Zdravotní sestra 03.11.2014 08:55

kdyby byla kvalitní výuka na středních zdravotních školách, stačila by na profesi zdravotní sestry/bratra tato střední škola ukončená maturitou! Ovšem dnes je studium tak zprofanované, že na střední školy se dostanou ze ZŠ i trojkaři a podle toho také kvalita vzdělání vypadá. Dřívější "maturant" měl vyšší odborné znalosti než dnes leckterý Bc. Zpřísnila bych podmínky na SŠ, potom by nebylo třeba různé nástavby apod.

Karel Nývlt
To: Zdravotní sestra 06.11.2014 18:36

Souhlasím. V dnešní době se na SŠ dostane každej trotl už jen z důvodu, že po přijetí dětí z toho má škola silnou finanční injekci.
Úroveň vzdělání je v ČR čím dál horší, až mě to jako budoucího pedagoga děsí.
Kromě holek se tento týden sešli tři trotlové, ještě že to jednou za uherskej rok... Jo a pan Kraus by si pro příští účast mohl udělat pořádek v tykání a vykání :)
Ať to všem dobře vaří, s pozdravem Kája!

reklama