PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michaela Čermáková

Prostřeno - 24-29.5.2010 - Michaela Čermáková Foto: Prostřeno - 24-29.5.2010 - Michaela ČermákováFoto: All

Kynoložka a vychovatelka v chlapeckém domově mládeže pro středoškoláky bydlí celý život v Praze.

 

Je rozvedená a v bytě 3 + kk žije s dcerou, jejím přítelem a vnukem. Nyní má konečně i vytoužený pokoj jen pro sebe. Okna vedou do zahrádky uvnitř bloku, o kterou se paní Míša ráda stará.

Charakter:

Soutěživá, extrovertní, komunikativní, přátelská, netrpělivá. Když se jí něco nedaří, umí prý být i pěkně vzteklá.

Zájmy:

Na prvním místě je vnuk, pak hned následuje kynologie. Je chovatelkou a mezinárodní posuzovatelkou psího plemene Cavalier King Charles spaniel. Četba, psaní – napsala fantasy román Zpěv draků a sérii povídek. Floristika, divadlo, kino, scrabble, křížovky, sudoku, ale především lidi!

Vztah k vaření:

Míša začala s vařením teprve ve čtyřiceti, kdy symbolicky převzala vařečku po mamince. V rodině se dědí recepty z generace na generaci, vaří a peče se i z babiččiny ohmatané kuchařky. Ráda vaří omáčky, polévky a dělá klasické pečeně.

Chutě:

Maso! Je typický masožravec.

Nesnáší:

Špatně upravené nebo nedovařené cokoli. Nikdy by nesnědla šneky, obalovaného kapra a hrachovou kaši.

Vaše názory

kuchařka1234
??? 0 12.05.2012 21:10

jdu do soutěže o vaření, ale tohle nejím, támhleto nejím... nejím knedlíčkovou polívku... ježišmarjá lidi, copak si neuvědomujete, jak před národem vypadáte hloupě?

Inka Rylková
i já zdravím 0 10.06.2010 19:17

a děkuji Vám,Míšo,za Vaši reakci na můj příspěvek.Jsem ráda,že jste v pohodě,to jsem velmi silně vnímala při vysílání pořadu.Na výstavě už se bohužel nikdy nesetkáme,chodím o francouzských berlích a čekám na totální endoprotézu pravého kolenního kloubu(za rok bude následovat druhé koleno).I přesto si zachovávám svůj-až extrémní- smysl pro humor a věřím,že budu ještě běhat jako laňka.Nás "mladé holky" (alespoň srdcem) nic nezlomí.Mějte se moc hezky,jsem opravdu ráda,že jsem měla možnost Vás po letech-alespoň takto-vidět.Ať se Vám daří všechno,nač sáhnete.Ze Srdce Inka

Inka Rylková
smutno... 1 06.06.2010 19:57

Milá paní Míšo,hledala jsem recept a zjistila jsem,že i zde jsou příspěvky diváků.Samozřejmě jsem si je všechny přečetla a nedá mi to,abych Vám nenapsala pár slov.Je mi smutno za Vás,že musíte číst tolik zla a přízemnosti ,které směřují na Vaši osobu.Jak Vás někdo může obviňovat ze závisti a vypočítavosti...a jako bonus několik opravdových hnusů,které až děsí,co všechno ze sebe dokáže vy..ít člověk,který se může schovat do anonymity.Raději to nečtěte a pokud čtete,nechejte zlo sklouznout a zapomeňte na to.Myslím,že jste perfektní žena a vypadáte pořád stejně-setkávaly jsme se asi před pětadvaceti lety na výstavách a chovatelských akcích ( Z Inkary CS )Přeji Vám co nejvíc úspěchů ve všech "kapitolách" Vašeho života.

misa cerm.
zdravím 08.06.2010 12:17

... a vůbec mi není smutno. Pár hloupých diskutérů mě fakt nemůže rozházet. Kdo mně zná, tak ví a kdo neví, ten si o mně udělal obrázek z nekolika minut reality show... s tím nic nenadělám.
Inko, mějte se moc hezky a těším se, že se třeba někde na výstavě zase uvidíme.

Maruscha
Míšo, jste úžasná žena, 0 02.06.2010 12:05

Míšo,
jste úžasná žena, nenechte se nikýnm a ničím otrávit.
Přeji Vám vše dobré a to v osobním i pracovním životě.

Naty
Paní Míšo, nemáte se zač 1 02.06.2010 11:42

Paní Míšo,
nemáte se zač omlouvat, vaše menu bylo super, stejně tak, jako vy.
Jistě dobře víte, že není možné se zavděčit každému, jistě dobře víte, že i v bodování se intrikuje, to se vás však netýká.
Bodovala jste spravedlivě, u mne adeptkou na výhru jste byla vy, nebo Karin a vidíte, vše je jinak a mnozí se vám snaží ještě vyčítat.

Přeji pevné zdraví, radosti z vnoučka a víc poctivých lidí kolem sebe, než jste jich poznala v soutěži pořadu Prostřeno.

camayca
Bez předmětu:o) 02.06.2010 12:12

Na pořad prostřeno koukám už od začátku.Je to pořad provázený intrikami spletitych postav.Tahle pětka mi od prvopočatku imponovala svou upřímností..samozřejmě do doby než jsem se v některých zklamala.Bohužel už to nebyla pětka, ale čtverka, která si vedla skvěle až do konce.Tou onou mám na mysli Nikol.Tento človíček..nosící jméno Míša..možná se umí skvěle přetvařovat a já se pletu, ale takových lidiček na světě víc..věškerá negativa vymizi.Takže..každej kdo umí a jak se cítí..koště do ruky a zametat před svým prahem!!!

uplneblý
no co to je vratte se na zem 0 31.05.2010 11:24

a dejte už pokoj kdo co jak jdte pryč

misa.machackova
na začátku jste byla přijemná paní pak 1 30.05.2010 11:25

jen intriky no ukázala jste se

Míša Čermáková
pro přátele 30.05.2010 22:37

Zdravím a vím, že všechny nepřesvědčím o tom, že jsem neintrikovala, ani jsem nikoho bezdůvodně nepreferovala. Hned na začátku týdne, u Jitky, jsem se rozhodla, abych měla bodování snažší, že budu hodnotit jídlo, prostředí, zábavu - vše třemi body, tedy maximum 9.Tak že Jitka - jídlo 1, prostředí 3, zábava 1 = 5 bodů
Nicol - jídlo 3, prostředí 2, zábava 3 = 8 bodů
Jára - jídlo 2, prostředí 2, zábava 1 = 5 bodů
Karin - jídlo 2, prostředí 3, zábava 2 = 7 bodů nic víc ani míň na tom nikdo nehledejte. Fakt mě neoslovilo prozpěvování mantry nebo naivní umění Jarouška; Karin měla smůlu s tím moučníkem a že jsem nikoho "na tvrdo" nepomlouvala, že jsem ke svým hostitelům byla příjemná, no to je jednoduché - všichni jsou to skvělí lidé, mám je moc ráda a žádné hodnocení ani šikovně sestříhaný průběh večera na tom nic nemění.
Jsem soutěžní typ, ráda vyhrávám, ale dovedu i prohrát. To pak (na psích výstavách) pogratuluji soupeři, přeji mu výhru a nesrším jedovatostmi ani ho nepomlouvám - prostě tentokrát vyhrál někdo jiný, příště třeba budu lepší já.
Tak Jitko, Nicol, Járo, Karin - už se moc těším na setkání a věřím, že vy také.
Míša

reklama