PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michaela Lejsková (repríza)

Prostřeno IV (14) - Střední Čechy - 2.12.2011 Michaela Lejsková  Foto: Prostřeno IV (14) - Střední Čechy - 2.12.2011 Michaela Lejsková Foto: All

Bruneta Míša z pražského Újezdu podniká, je šéfredaktorkou magazínu o úspěšných lidech a majitelkou brněnského salonu, kde nabízí masáže, kosmetiku a celkovou péči o vzhled.

Dříve pracovala jako vizážistka. Je svobodná a bezdětná. Většinu života strávila na jižní Moravě, kde se narodila. Pochází z velké rodiny, má šest sourozenců. Osm let neměla televizi, a když si pronajala byt 3 + 1 s televizí, jediné, na co se vydržela dívat, je pořad Prostřeno! I proto se po poradě s přáteli do soutěže přihlásila.

Charakter:

Je ctižádostivá, tvořivá, přemýšlivá, pracovitá, společenská, kritická, přímá a svéhlavá.

Zájmy:

Ráda pořádá různé večírky, pikniky a večeře pro přátele. Má ráda bylinky, vůně a parfémy a dobré filmy. Pravidelně nesportuje, ale jezdí na koni, plave, lyžuje a hraje badminton.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, pokud má pro koho.

Chutě:

Upřednostňuje jídla, která pocházejí z místních surovin, nemusí exotické pokrmy. Ze zahraničních kuchyní může italskou, francouzskou a řeckou. Miluje chobotnice, krevety a ústřice, jehněčí, houby, sýry, ale i obyčejné máslo s dobrým pečivem.

Nesnáší:

Margarín. Nepřišla na chuť kaviáru a indické kuchyni. Nevyhledává příliš ostrá jídla, studené snídaně, lečo a hutné omáčky.

Motto:

Žádný dům není tak malý, aby nepojal spoustu přátel.

Očekávání:

Účast v pořadu bere jako určitou organizační a kuchařskou prověrku a je zvědavá, jak to zvládne.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Z mechu a kapradí

 

VIDEO: Kritika

 

VIDEO: Samochvála

 

VIDEO: Srdíčka

 

VIDEO: Slaní šneci

 

reklama