PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michaela Štoudková (repríza)

Prostreno - 10.04.06 - Michaela Štoudková Foto: Prostreno - 10.04.06 - Michaela ŠtoudkováFoto: Prima

Druhá česká vicemiss roku 2005. Hezká plavovláska s dlouhou hřívou a ultra štíhlou postavou se věnuje modelingu a studuje sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Ámose Komenského.

Míša bydlí v malém moderním bytě, ráda si zajde do divadla nebo do kina, s oblibou čte – zejména knihy Paula Coelha. Bývá spojována s divokými večírky, s fotbalisty, s Jankem Bartoškou. Modelingové zakázky má zejména v zahraničí, nafotila například reklamní kampaň na řecké pivo.

Charakter:

Míša se ráda baví, je kamarádská, sebevědomá a dbá o sebe. Je náročná, soběstačná, samostatná.

Vztah k vaření:

Jídlo ji zajímá, protože se stará o svoji kondici a vzhled, přemýšlí o něm. Pečlivě zvažuje, co jí. Vařit ale moc neumí a kvůli linii se ani není čemu divit. Nežije rodinným životem a zatím ji k tomu nikdo nenutí.

Chutě:

Miluje sushi a čerstvou zeleninu, mořské plody, lehká „fresh“ jídla.

Nesnáší:

Tučná masa, velké porce, nejí knedlíky, sladkosti jen dopoledne.

 

Očekávání:

Ráda se předvede a blýskne originálním jídlem, které neumí každý připravit. Ráda pomůže dobré věci, pokud vyhraje.

 

Rozhovor s Míšou Štoudkovou

Mladá modelka přivítala hosty pořadu Prostřeno! v malém moderně zařízeném bytě, kde má vše, co momentálně potřebuje k životu. Míša dělá modeling, studuje vysokou školu a denně se snaží zapracovat na své postavě. Je jasné, že doma zase tolik času netráví. Cestuje a žije s přítelem. Poslední večer ji u Zbyňka Merunky čekala klasická večeře – teplý uzený jazyk s křenovou omáčkou a knedlíkem. Tuhle přílohu štíhlá Michaela už léta nepozřela.

 

Míšo, chodíš ráda na návštěvy?

Spíš než na návštěvy chodím ráda s přáteli do restaurací. Záleží také na bytové situaci. Ke mně se moc lidí nevejde, samozřejmě večírek v prostorném bytě může být super.

Ráda hostíš známé?

Ano, ale spíš vařím jen pro přítele. Pro více lidí jsem vlastně dělala jídlo poprvé.

Hm, takže premiéra. Měla jsi v úterý velkou trému?

Docela jo. Úplně se mi nepovedla rýže, trochu se rozvařila.

Dělala jsi tři typy sushi. Dokonce i ten nejobtížnější – v rýži obalený kalifornský druh. To je docela pracné, ne?

Je, ale je to věc cviku. Hlavně záleží na tom, jak se vám uvaří rýže. A hodně na surovinách. Vím, kde je v Praze nakoupit.

Nebála jsi se, že to někdo odmítne a dostaneš málo bodů?

Chtěla jsem, aby si to vyzkoušeli a ochutnali něco netradičního. Když jsem plánovala menu, nevěděla jsem ještě, pro koho uvařím.

Tvoje nejoblíbenější jídlo?

V tom mám jasno. Jsou to ryby, mořské plody a japonská a thajská kuchyně.

To ti musela chutnat thajská polévka pana Baudyše. Znáš vyjmenovaná jídla ze svých cest, přímo od zdroje?

Ne přímo, ale s podobnými jsem se seznámila v Austrálii, kde jsem si je často dávala.

Pamatuješ si na nějaké oblíbené rodinné jídlo z dětství?

To nedokážu říct, na žádné si nevzpomínám. Mně moje mamka vaří už dlouho zvlášť. Zdravě a nízkokaloricky.

Takže českou kuchyní tě nikdo moc neuctí?

Rozhodně ji nevyhledávám.

Zabavila jsi své hosty opravdu originálně. Můžeš nám o tom něco říct?

Nechala jsem kamarádku, aby návštěvě udělala relaxační masáž. To mi přišlo k asijské kuchyni takové stylové. Samozřejmě přes oblečení to není úplně ono.

Považuješ se spíš za baviče, nebo spíš za posluchače?

Podle toho, jaká parta lidí se sejde. Když jsem mezi svými, tak ráda i bavím společnost. Když se s lidmi teprve seznamuju, tak se do toho úplně nehrnu a spíš je nejdřív pozoruju a poslouchám.

U koho z hostů ti nejvíc chutnalo?

Jednoznačně u Yemiho. Líbilo se mi i to, jakou práci si dal s přípravou. Lávový gril a svítící skleničky byly zábavné. Dobrá byla také pohybová hra. Myslím, že i pro paní Devátou a pana Baudyše.

Vaše názory

Anna.S
Nádherná slečna,opravdu 0 30.07.2011 02:03

Nádherná slečna,opravdu moc,ale přijde mi,že inteligence moc nepobrala.

kerim4
Michaela 0 01.01.2011 21:41

To její mlácení hlavou-vlasy stále v obličejí,hrůza se na to dívat.Její vyjadřováním,mluva a chování,no jak primitivní pubertačka.Už by měla mít rozum.

ludmal10
michaela 0 31.12.2010 08:31

Slečna Michaela je možná modelka/selebrita/ale její chování a mluva je hrůza.K tomu ještě jak jí,držení příborů,lokty na stole...no nevím.Snad se ještě poučí a naučí.Přeji všem do roku 2011 hlavně hodně zdraví!!!

anonym
Michaela 0 31.12.2010 00:07

Velmi rozmazlena trochu hloupa, alespon to dava najevo svym chovanim. Varit asi neumi....nevarila. Pripravila to, u ceho se definitivne nikdo nezapoti a ja bych napr. na zemi nemohla momentalne byt, presto ze me jeste ani tricet neni . No ztrestena holka nemela tam byt.........To mame tak malo trochu osobnosti?......
Kdyz jsem pozvana ke 4 lidem na veceri je velika pravdepodobnost ze knedliky tam budou. Prece jenom jsme Cesi.........

Doris
Michaela 0 31.12.2010 00:03

Dodavam ze taky to jeji pohravani si s vlasy ze strany na stranu bylo hloupoucke takove detinske , vlastne uz to ze neuznavala za vhodne si tak dlouhe vlasy sepnout sponami ci do copu kdyz uz ma tiky si je prehazovat , nesvedci o jeji slusne inteligenci. ,

Doris
Michaela 0 30.12.2010 23:50

Nezda se mi prils hezka ale hezka to ano ale ta jeji mluva nebo jak to napsat je neco priserneho.Mluvi stylem rozmazleneho fracka a taky nerozumim proc se smeje tak prihloupe pri konverzaci s nekym kdo se ji naprosto vazne na neco zepta .Hezka je to ano ale jen tak do ramecku .

Jana01
Nebaví mě to. 1 29.12.2010 17:06

Žádné napětí, vím, co a kdo vyhraje a uvaří, jak je u nich doma.....
Na to může koukat jen ten, kterému je to fuk, hlavně, že má puštěnou televizi. A příští týden je tady změna, zase repríza. Primo, už nejsi prima !

proso
Jana 01 30.12.2010 18:34

Když chcete napětí, dívejte se na detektivku, na programu je jich asi 20 denně. Já se zase ráda podívám na inteligentní lidi a jejich zajímavé vaření a bydlení. Ale není jen vaření, můžete se dívat, na film, poslouchat muziku, číst knížku atd...

anonym
a nebo sexovat,to je nejlepší 30.12.2010 18:44

a nebo sexovat,to je nejlepší

x
Michaela 30.12.2010 20:05

je krásná,mladá modelka a určitě si časem uvědomí,že polyká koncovky,mluví překotně a zdušeně ,její hlas je jakoby nezvučný.To až odstraní,bude ohromná.Ale ty vlasy!Možná si je přehazuje nebo pořád potřásá hlavou z nervozity,ale není příjemné se na to pořád dívat.Sedět za ní v autobuse,měl by člověk jejích vlasů plnou pusu!

reklama