PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michaela Štoudková (repríza 1)

Prostreno - 10.04.06 - Michaela Štoudková Foto: Prostreno - 10.04.06 - Michaela ŠtoudkováFoto: Prima

Druhá česká vicemiss roku 2005. Hezká plavovláska s dlouhou hřívou a ultra štíhlou postavou se věnuje modelingu a studuje sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Ámose Komenského.

Míša bydlí v malém moderním bytě, ráda si zajde do divadla nebo do kina, s oblibou čte – zejména knihy Paula Coelha. Bývá spojována s divokými večírky, s fotbalisty, s Jankem Bartoškou. Modelingové zakázky má zejména v zahraničí, nafotila například reklamní kampaň na řecké pivo.

Charakter:

Míša se ráda baví, je kamarádská, sebevědomá a dbá o sebe. Je náročná, soběstačná, samostatná.

Vztah k vaření:

Jídlo ji zajímá, protože se stará o svoji kondici a vzhled, přemýšlí o něm. Pečlivě zvažuje, co jí. Vařit ale moc neumí a kvůli linii se ani není čemu divit. Nežije rodinným životem a zatím ji k tomu nikdo nenutí.

Chutě:

Miluje sushi a čerstvou zeleninu, mořské plody, lehká „fresh“ jídla.

Nesnáší:

Tučná masa, velké porce, nejí knedlíky, sladkosti jen dopoledne.

 

Očekávání:

Ráda se předvede a blýskne originálním jídlem, které neumí každý připravit. Ráda pomůže dobré věci, pokud vyhraje.

 

Rozhovor s Míšou Štoudkovou

Mladá modelka přivítala hosty pořadu Prostřeno! v malém moderně zařízeném bytě, kde má vše, co momentálně potřebuje k životu. Míša dělá modeling, studuje vysokou školu a denně se snaží zapracovat na své postavě. Je jasné, že doma zase tolik času netráví. Cestuje a žije s přítelem. Poslední večer ji u Zbyňka Merunky čekala klasická večeře – teplý uzený jazyk s křenovou omáčkou a knedlíkem. Tuhle přílohu štíhlá Michaela už léta nepozřela.

 

Míšo, chodíš ráda na návštěvy?

Spíš než na návštěvy chodím ráda s přáteli do restaurací. Záleží také na bytové situaci. Ke mně se moc lidí nevejde, samozřejmě večírek v prostorném bytě může být super.

Ráda hostíš známé?

Ano, ale spíš vařím jen pro přítele. Pro více lidí jsem vlastně dělala jídlo poprvé.

Hm, takže premiéra. Měla jsi v úterý velkou trému?

Docela jo. Úplně se mi nepovedla rýže, trochu se rozvařila.

Dělala jsi tři typy sushi. Dokonce i ten nejobtížnější – v rýži obalený kalifornský druh. To je docela pracné, ne?

Je, ale je to věc cviku. Hlavně záleží na tom, jak se vám uvaří rýže. A hodně na surovinách. Vím, kde je v Praze nakoupit.

Nebála jsi se, že to někdo odmítne a dostaneš málo bodů?

Chtěla jsem, aby si to vyzkoušeli a ochutnali něco netradičního. Když jsem plánovala menu, nevěděla jsem ještě, pro koho uvařím.

Tvoje nejoblíbenější jídlo?

V tom mám jasno. Jsou to ryby, mořské plody a japonská a thajská kuchyně.

To ti musela chutnat thajská polévka pana Baudyše. Znáš vyjmenovaná jídla ze svých cest, přímo od zdroje?

Ne přímo, ale s podobnými jsem se seznámila v Austrálii, kde jsem si je často dávala.

Pamatuješ si na nějaké oblíbené rodinné jídlo z dětství?

To nedokážu říct, na žádné si nevzpomínám. Mně moje mamka vaří už dlouho zvlášť. Zdravě a nízkokaloricky.

Takže českou kuchyní tě nikdo moc neuctí?

Rozhodně ji nevyhledávám.

Zabavila jsi své hosty opravdu originálně. Můžeš nám o tom něco říct?

Nechala jsem kamarádku, aby návštěvě udělala relaxační masáž. To mi přišlo k asijské kuchyni takové stylové. Samozřejmě přes oblečení to není úplně ono.

Považuješ se spíš za baviče, nebo spíš za posluchače?

Podle toho, jaká parta lidí se sejde. Když jsem mezi svými, tak ráda i bavím společnost. Když se s lidmi teprve seznamuju, tak se do toho úplně nehrnu a spíš je nejdřív pozoruju a poslouchám.

U koho z hostů ti nejvíc chutnalo?

Jednoznačně u Yemiho. Líbilo se mi i to, jakou práci si dal s přípravou. Lávový gril a svítící skleničky byly zábavné. Dobrá byla také pohybová hra. Myslím, že i pro paní Devátou a pana Baudyše.

Vaše názory

Jana Kalavská
Míša připavila sushi, které 1 18.08.2010 07:23

Míša připavila sushi, které umí málokdo, tak nechápu, proč do ní rejete. A pochybuji o tom, že se do soutěže hlásila sama. Určitě ji oslovila Prima, ta výhra šla přece na charitu. A že tu výzvu přijala, i když, že neumí moc vařit, klobouk dolů.

Anonymous
Takže jít do soutěže o 02.11.2012 22:15

Takže jít do soutěže o vaření, když to neumím, je známkou chytrosti? Podle mne pitomosti.

dhanicka
Romčaaa 1 15.07.2010 22:43

nevšimla jsem si, že by tu někdo záviděl Míši postavu, tady ji lidi kritizují hlavně za vlasy, které si nesepnula, za olizování prstů a že nechala sedět na zemi starší lidi. To není pomlouvání nebo závist, to prostě tak bylo a každý to viděl, tak proč bychom pomlouvali???

J8
Romča 16.07.2010 07:18

Co by ji lidi záviděli?Takových tuctových holek jako je ona je a i hezčí.Jediné co tam předvedla,jak háže nechutně vlasy a olizuje prsty jako malé děcko a pak opět sahá na jídlo-když by to matlala pro sebe tak jo,ale pro hosty?Co hygiena?Taková dáma

Arhes
for J8 04.08.2010 21:11

si velka zavist co ?!? tezke si to priznat??? uznavam ze neni nejlepsi hostitelka ale ukazala ze umi neco co tu moc lidi neumi a snaha se ceni aspon u me!

Charles
proč 0 15.07.2010 21:11

Proč se tato slečna hlásí do pořadu o vaření a jídle, když si vzhledem k její profesi potřebuje udržovat postavu a ne se večer cpát jídlem, pak tam zbytečně obtěžuje ostatní tím, že už nemůže..........občas byla k pousmání

Charles
Proč 0 15.07.2010 21:01

Já ale nechápu, proč jde tato slečna do pořadu o vaření a jídle, když si musí stále udržovat postavu pro její profesi. Když byl její večer, tak se vzhledem k jejímu mládí a "zkušenostem" toho zhostila docela dobře, ale jinak si pořád stěžuje co nejí, že už má dost. S tím přece musela počítat. To jako kdyby se třeba pan Baudyš zúčastnil pořadu o módě a přehlídkách a on měl taky na těch přehlídkách předvádět. Buď se zúčastním s vědomím o čem ten pořad je a zařadím se nebo tam nejdu.

Charles
Proč 0 15.07.2010 21:01

Já ale nechápu, proč jde tato slečna do pořadu o vaření a jídle, když si musí stále udržovat postavu pro její profesi. Když byl její večer, tak se vzhledem k jejímu mládí a "zkušenostem" toho zhostila docela dobře, ale jinak si pořád stěžuje co nejí, že už má dost. S tím přece musela počítat. To jako kdyby se třeba pan Baudyš zúčastnil pořadu o módě a přehlídkách a on měl taky na těch přehlídkách předvádět. Buď se zúčastním s vědomím o čem ten pořad je a zařadím se nebo tam nejdu.

Romčaaa
Podle mě, je Míša dost 0 15.07.2010 20:24

Podle mě, je Míša dost nápaditá a celkovej večer bych si fakt hodně užila. Nechápu ty lidi, co jenom závidí Míši postavu atd. a teď tady píšou takový kidy. To se fakt nedá číst. Jak můžete bejt taaak zlí?

dhanicka
crazy.Ad.... 0 15.07.2010 14:51

nikdo nekritizoval modelku za její jídlo, ale za její vlasy, který si nesepla, za olizování prstů ( to bych se fakt poblila, nedělám to ani doma, natož hostům) a za servírování na zemi. Měla by se stydět.

reklama