PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michaela Trmotová

Prostřeno VII (18) Plzeň 13.5. 2013 galerie - Michaela Trmotová Foto: Prostřeno VII (18) Plzeň 13.5. 2013 galerie - Michaela TrmotováFoto: All

Vystudovala hotelovou školu a až na pár výjimek pracovala v oboru. Dnes je servírkou v pizzerii. Ve dvaceti odjela na rok pracovně do Irska, což zpětně hodnotí jako výbornou zkušenost.

Má čtyřletou holčičku a žije s mladším přítelem. Sice to není biologický otec, ale o dcerku se prý už dva roky stará lépe než ten vlastní. Momentálně bydlí teprve dva měsíce v novém bytě, kde s nimi žije také maminka. Pokud by vyhrála, část peněz by dala babičce, která jí hodně pomáhá s malou, část by investovala do opravy auta, něco do bytu a za zbytek by jeli na dovolenou. Michaela se do soutěže přihlásila sama.

Charakter:

Upovídaná, dobrosrdečná, má ráda zábavu, i když jí chvíli trvá, než se rozkouká. Umí být i výbušná a urážlivá. Kritická.

Zájmy:

Sport, konkrétně kickbox. Rodina a štěňátko.

Vztah k vaření:

Vaření ji baví, i když poslední dobou moc nevaří, přítel je hodně v práci. Často zkouší nové recepty.

Chutě:

Nejraději má kotlety na skořicové omáčce.

Nesnáší:

Mozeček, kuřecí játra, plíčky, ryby a rybí a dršťkovou polévku. U stolu jí vadí srkání.

Motto:

Štěstí přeje připraveným. Nikdy se nevzdávej!

Očekávání:

Těší se na vhled do cizích domácností a nové a milé lidi.

 

 

Vaše názory

Míša Perfect World
Konečně si čtu příspěvky a 0 29.12.2015 21:52

Konečně si čtu příspěvky a opravdu se bavím, snad již můžu i reagovat, když videa se nedají spouštět :)
Děkuji za podporu i kritiku, já se směji, upřímně a od srdce :)))
Teď tady jsou najednou všichni znalcí, jako vždy :D

Hezký nový rok :)

Karin B.
Koukla jsem na recepty 0 20.05.2013 16:35

Dotaz : máte doma a používáte kakaové máslo ? Vím, co je kakaové máslo, vím, že není problém ho koupit, ale je docela drahé a nepřipadá mi jako surovina běžně doma používaná (soudím podle toho "přidáme l lžičku kakaového másla"). Ráda si přečtu váš názor, i se ráda přiučím. Díky.

Nirrti
Vyzkošela jsem ty těstoviny - 0 20.05.2013 13:09

Vyzkošela jsem ty těstoviny - posypané parmazánem - moc dobré.

Anonym1
Míšo, měla bys vědět, že 0 20.05.2013 11:00

Míšo, měla bys vědět, že český název filmu "Never back down" není doslovný překlad.

Lenka M. Louny
Hodnocení 1 18.05.2013 09:49

Paní Michaela, tak vaření tedy nic moc, nechápu jak může mít malé dítě a nemít struhadlo, je vidět, že moc nevaří a nepeče, spíš jen takové rychlovky. Tento sport-kikbox bych přenechala raději chlapům, ženská má být ženská a nedělat ze sebe chlapa. Chování ve srovnání s paní Lucií a Veronikou je lepší.

a.m.e.n.
To tedy nevím, proč by Míša 20.05.2013 12:59

To tedy nevím, proč by Míša neměla dělat sport který ji baví. Myslím, že na ženskosti ji to vůbec neubralo a ještě má hezkou pevnou postavu. A že vaří rychlovky? Zřejmě má jako sportující matka jinou stravu, a to, že nevyvařuje dlouhé hodiny ji snad nedegraduje. Koukněte na zdravé přímořské kuchyně - je to většinou šup šup a nezdá se, že by byl někdo nespokojený, ani děti ne. Tak o co jde ?

Vexina
Hezký večer, Míšo, dnes jsem 0 17.05.2013 22:09

Hezký večer, Míšo, dnes jsem zkoušela ten Váš koláč s malinami a byl naprosto výtečný. Do těsta jsem přidala ještě kypřicí prášek, ten tam napsaný nemáte a trošku to alespoň vyběhlo... Bylo to fakt moc dobré, bohužel se to rychle snědlo :-(((

Annde
Proboha. Obyčejná jednoduchá 1 17.05.2013 18:43

Proboha. Obyčejná jednoduchá holka, sama předvedla jedno velký nic, uvařit těstoviny a nakrájet zeleninu, a hraje si na paničku, na to se nedá dívat. Jeden horší jak druhej

BŠR
Souhlasím, jsou všichni na 17.05.2013 19:00

Souhlasím, jsou všichni na stejné úrovni, jen si každý z nich o sobě myslí, co jsou to za hvězdy. Tento týden byl celý silný podprůměr. Vůbec, celá úroveń Prostřeno týden od týdne horší a horší.

Cortesie per gli ospiti
Na Prostreno se rada 1 17.05.2013 16:57

Na Prostreno se rada divam,moc se u toho bavim a smeju i kdyz je me nekdy z toho divne. Clovek,ktery jde soutezit a nema doma struhadlo,no nevim jak se k tomu vyjadrit. Upatlanej dort od pohledu hroznej,testoviny jako hlavni chod a to jeste takova rychlovka. Kdyby aspon ty nudle udelala sama...Menu jak rychly obed nebo vecere ne urcite do souteze. Zabava se me libila moc.

reklama