PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michaela Vojířová

Prostřeno IV (11) - Karlovy Vary - Michaela Vojířová  Foto: Prostřeno IV (11) - Karlovy Vary - Michaela Vojířová Foto: All

V rekreační osadě Velký Rybník, která leží asi sedm kilometrů od Karlových Varů, žije v úhledném rodinném domě další Míša. Vystudovala střední hotelovou školu a poté na Západočeské univerzitě v Plzni obor pedagogika.

Později pracovala v potravinářské firmě jako kontrolorka jakosti a před mateřskou dovolenou v hotelnictví (rezervační oddělení). S partnerem mají dvě dcery – Malvínku, které budou čtyři roky, a tříměsíční Justýnku. Kdyby zvítězila, část výhry by použila na kurz vaření v kulinářském institutu a na úpravu dětských pokojíčků.

Charakter:

Klidná, trpělivá, nenechá se vytočit. V nové společnosti jí chvilku trvá, než se otrká, ale pokud potká správného parťáka, umí být zábavná. Pokud se cítí dobře, je i velmi společenská. Prý je i inteligentní a šikovná.

Zájmy:

Děti, starost o dům a zahradu. Ve volném čase ráda chodí na procházky, zaběhat si s pejskem, jezdí na kolem, čte a plete svetry pro přátele.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, i když ne každý den. Ať se rozhodne připravit cokoli, dělá to s láskou. Ráda zkouší nové recepty a pořádá večeře pro kolegy.

Chutě:

Má ráda ryby, zeleninu, hovězí maso.

Nesnáší:

Tučná, těžká a překombinovaná jídla. Koprovku s vejcem a vnitřnosti. Nepozře ústřice.

Motto:

Jaký si to uděláš, takový to máš.

Očekávání:

Přihlásila se na naléhání kolegyň. Těší se na nové známé a další inspiraci. Doufá, že i ona bude inspirací pro diváky.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Intimní šuplík

 

VIDEO: Chlup

 

VIDEO: Hoří!

 

VIDEO: Lampiony

 

VIDEO: Nevychovaná a falešná

 

Vaše názory

Ištarka
Souhlas 1 19.11.2011 18:40

Taky se mi obě Míši líbily, sympatické kuchařinky, jejich jídla měli šmrnc a ráda je vyzkouším. Kdo mě byl vysloveně nesympatický, byla Hana, v jednom kuse kritizovala všechno, pak uprostřed fajn atmosféry začne prudit s včerejškem, pak začne brečet, že čekala něco jiného, opravdu děs:-(

Ištarka

Sváťa
Souhlasím! Jen ještě doufám, 05.12.2011 23:11

Souhlasím! Jen ještě doufám, že se děvčata kouknou na v televizi a uvidí, že Zdeňka nebyla mimo kameru tak záludná, a že jí zřejmě vážně bylo ve čtvrtek špatně... Jinak je vážně ještě dosti nezkušená, ale to vypilují léta zkušenností, která má před sebou ;-)

Pavča111
Obě Míši se mi velmi líbily, 0 19.11.2011 01:01

Obě Míši se mi velmi líbily, sympatické mladé dámy, výborně uvařily, nápadité recepty, výborná chuť byla znát i přes TV. Hana je zkušená kuchařka, trochu sice kritičtější,ale určitě dobrá ženská. Úterní hostitelku jistě mrzelo,že se jí moc nezadařilo,je milá,taková nevýrazná.Zdena je opravdu jednoduchoučké,nevzdělané děvče,má se ještě co učit,když se jí udělá šoufl i z vlastních výtvorů.

petina1506
hana 1 17.11.2011 17:23

Skvělá sestava. V úterý vyrypovaly skrz každou drobnost, nejhorší ze všech byla ta babizna Hana. Ušťouraná, protivná, sebevědomí až na stropě, přitom má IQ houpacího koně. Až na výjimky s radostí vyvolávala konflikty a někoho stírala. A ještě ta její uplakaná scéna, jak si představovala páteční večer, přitom to byla ona, kdo rýpal do Zdeňky a ještě jí vyčetla, že jí 2 dny nebylo dobře a najednou už je!! To je vrchol stupidity. Tahle ženská byla jak osina v zadku, prostě nesnesitelná

nohaodstolu
ta byla opravdu udesna, 18.11.2011 02:29

ta byla opravdu udesna, takova rozdmychavacka konfliktu...

Gába 20
úžo :) 0 15.11.2011 13:25

Menu mi chutnalo i přes televizi...nádhera!

Kucík pucik
jsem rada že to nevyhral ten 0 14.11.2011 22:57

jsem rada že to nevyhral ten kdo si to nezasloužil. :)

22222222
VÁM TO PŘEJU BYLA JSTE MI 0 14.11.2011 19:05

VÁM TO PŘEJU BYLA JSTE MI NEJVÍC SYMPATICKÁ

Eva Kasanicka
Pani Vojirova 0 14.11.2011 11:36

prijemne ste ma prekvapila,gratulujem!!!Zostrih rezie skutocne robi vela v utorok som mala pocit,ze ste voci slecne Lucii zaludna,v piatok z Vas vyzarovala vludnost a pokoj.Ked spravim chybu viem si ju priznat a viem sa aj ospravedlnit.Prajem pekny den

Hortenzie
Paní Vojířová, 0 13.11.2011 19:24

jste moje "krevní skupina". I já, kdybych měla nějaký postradatelný peníz, bych jej investovala do kurzů v kulinářském institutu. Vařila jste fajn a byla jste celý týden v pohodě. Jen tak dále.

reklama