PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michaela Vojtěchová

Vyučená servírka pracuje nyní jako hosteska přes agenturu a tato práce ji často přivádí i do zahraničí. V budoucnu by se ráda živila tím, že bude dělat umělé nehty.

Je svobodná a žije sama s kocourem v bytě 2+1 v Ostravě - Zábřehu. Přítele momentálně nemá a v budoucnu by chtěla najít někoho, s kým by si rozuměla a kdo zároveň splní její náročné požadavky na partnera. Do pořadu se Míša přihlásila sama, protože by se chtěla zviditelnit a získat výhru. Pokud by vyhrála, odjela by na dovolenou.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je upřímná, otevřená, kamarádská a důvěřivá.

Zájmy:
Ráda si čte, sleduje televizní seriály, baví ji tetování, cestování, opalování u moře a společné chvíle s kamarády.

Vztah k vaření:
Pozitivní. Ráda připravuje kuřecí maso.

Chutě:
Má ráda kuřecí maso na různé způsoby, chutná jí koprová omáčka s vajíčkem a knedlíkem.

Nesnáší:
Vepřové a hovězí maso, ryby a houby. U stolu jí vadí neslušné chování.

Motto:
Dělám spoustu chyb, ale chybami se člověk učí.

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a chce překonat nervozitu před kamerou.

Vaše názory

anonymkaPetule
Divím se některým, že se jí 0 18.10.2016 14:19

Divím se některým, že se jí zastávají. Přitom je to holka k ničemu, vařit neumí, vyklepaná ze všeho, ale hlavně že ráda paří a chodí na párty. Když už leze do pořadu o vaření, tak by měla ze sebe něco ukázat a ne jen prsa venku a chovat se jako prostitutka.
No prostě ostuda, holka milá příště se nad tím zamysli než někam polezeš!!!!

ok12
Mě by zajímalo, jak dlouho 0 14.10.2016 22:05

Mě by zajímalo, jak dlouho musela Mia trénovat ty parodie Prostřena, co si natáčí se Žanetkou, dává na FB apod., to muselo být hodin a hodin, než zapnuly, tu kameru a něco vůbec Mia ukuchtila, nebýt Žanetky, tak Mia to ani nezvládne.

Anonym
Míšo,dát si vytetovat 0 13.10.2016 12:38

Míšo,dát si vytetovat podvazky na obě nohy a chodit ven v minisukýnkách,má hodně velkou odvahu,proto se nesmíš divit jak tě lidé titulují a vůbec ke tvé osobě vyjadřují.Mě osobně to nevadíAle je pravda,že pořad o vaření není zdaleka jenom o vaření,jak bylo v tvém případě vidět:-(,mohla jsi jít do BIG BROTHER,tam by jsi se více zviditelnila a možná i měla pozivní odezvu..Jsi spontánní a svá.Tak LOVU zdar:-)

Anonym
jestli Ti to pomůže...tak 0 09.10.2016 23:19

jestli Ti to pomůže...tak fakt krásná nejsi!! viděla jsem krásnější holky,co se kolem plotny i s dětmi otáčely stokrát líp!! nalepený řasy,umělý nehty,přidělaný vlasy....ale no tak...

Anonym
stačí mi prvních 10 min....ta 1 09.10.2016 22:50

stačí mi prvních 10 min....ta holčina je buď po flámu a je jí zle nebo by se fakt měla starat jen o svůj zevnějšek a nepouštět se do větších akcí!!!

Anonym
co je "dojezd" nebo "sjetá" 09.10.2016 22:55

co je "dojezd" nebo "sjetá" neznám,ale nepoužitelná do života,je jistě...kde udělali soudruzi z NDR,spíš Ruska,jak říkala... chybu? :-D :-D

Anonym
Dobře sjetá !!!!!!!!!!! 0 09.10.2016 21:48

Dobře sjetá !!!!!!!!!!!

Anonym
Jak něco takévého vubec muže 0 08.10.2016 14:40

Jak něco takévého vubec muže mít tu drzost se prezentovat v televizi?!
K čemu je takový tvor na světě dobrý?
Do normálního světa je to nepoužitelné a snad i pro ty okrajové věci jako porno apod.

Krsitýna
Mio, nenech se otrávit těma 3 07.10.2016 20:57

Mio, nenech se otrávit těma závistivýma kecama. Ženský, co sem píšou bych fakt chtěla vidět, krasotinky :D A zdejší chlapi jsou většinou lůzři, co se ani na tu šlapku, o který pořád mluví, nevzmůžou. Podívej, co máš komentářů – tahle paka ti nevědomky dokazují, že jsi něčím zajímavá a člověk tě nepřekoukne :-) A to je irituje nejvíc, protože oni zajímaví nejsou...

ok12
píšeš o nejstarším povolání, 07.10.2016 21:55

píšeš o nejstarším povolání, které je podle tebe zajímavé, vždy ho na tomto světě bude někdo nenávidět, někdo naopak milovat. V tom je jediná zajímavost. Co to obnáší určitě víš. Takže moc s tou zajímavostí bych se teda nechlubil.

reklama