PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michal Hrubý

Michal vystudoval střední obchodní školu, kterou zakončil maturitou. Pracuje jako realitní makléř.S manželkou mají dva syny – 4 a 2 roky. Do pořadu se přihlásil sám, a to z recese.

Svoji účast bere jako zábavu a chce si celý týden především pořádně užít. Pokud by vyhrál, peníze by použil na oslavu – a prý by se také rozdělil se svými soupeři.

Charakter:

Je hodně upovídaný, optimista a vtipálek.

Zájmy:

Nejvíc volného času tráví Michal s rodinou. Má rád sport – hraje hokej, volejbal a házenou. Rád si někdy lehne na gauč a nic nedělá.

Vztah k vaření:

Vaření ho baví, ale moc mu zatím nejde.Nejčastěji si vaří kávu, doma vaří jeho manželka a Michal se v kuchyni vyskytuje jen opravdu málo.

Chutě:

Jí skoro vše kromě sóji. Nejraději má maso – žebra, koleno, tatarák a svíčkovou.

Nesnáší:

Nemá rád sóju, ale kdyby měl velký hlad, tak ji sní.U stolu mu vadí špatná společnost.

Motto:

Cestu si najdu, nebo si ji udělám.

Očekávání:

Od soutěže neočekává skoro nic, jen se chce dobře pobavit.

Vaše názory

Michal prostřeno
Vážení přátelé, rád bych 0 03.04.2015 22:37

Vážení přátelé,
rád bych udělal průzkum kdo zde reaguje na chatu. Opravdu mě to zajímá. Prosím o sdělení jména , adresy, zaměstnání a dosaženého vzdělání. Vyhodnocení udělám do konce školního roku :D

Pokud tedy máte odvahu vy anonymové :D

A děkuji všem kdo pochopil o čem tento týden byl :)

Jinak ještě neumím zpívat.....že by Superstar??? :D

AnonymT
Michale, celá rodina jsme se 1 16.03.2015 18:45

Michale,
celá rodina jsme se upřímně bavili nad Vaším vařením, vystupováním, vtípky - jste řízek :-)
Nejvíc nás pobavila narážka na pražáky! ( upozorňuji, nejsem v Moravy, bydlím 20 minut od Prahy a také jsem v ní studovala a také si o nich myslím své :D )

Michal prostřeno
Alespoň někdo pochopil vtip. 03.04.2015 22:26

Alespoň někdo pochopil vtip. díky :)

Frančeska
To je trapárna, těmito 0 16.03.2015 17:16

To je trapárna, těmito ubohými verbálními projevy si svoje ego nezvýšíte. Je dobré si občas pročítat
podobné reakce a hned má člověk přehled o IQ jednotlivých pisatelů. Jen tak dál,to je ten nejlepší průzkum.
To je bingo!!!!!!!!!!!

abrakavotever
Michal je normální 1 16.03.2015 13:08

Michal je normální sympatickej týpek, kterej se umí zasmát, dokonce i sám sobě, umí říct bobu bob a s ničím se moc nesere. Fóry na Pražáky - no a co, půlka Pražáků je stejně z Moravy.
Zkrátka po dlouhý době jeden normální obyčejnej chlap, to je opravdu balzám po všech těch namyšlenejch nebo lítostivejch nebo nudnejch a především trapnejch kreténech.

renerudolfaja
Úplně s tím musím souhlasit. 16.03.2015 15:36

Úplně s tím musím souhlasit. :) byl to fajn chlap a klidně bych se nechala od něj pohostit i tou bábovkou, která byla podle něj suchá jak prase :D kdo mi nesedl byl ten devatenáctiletej by to suchar a byl strašně chladnej a ještě ten Řek a jeho sýr ...

16/3
Byl jsem zvědav, v čem 0 16.03.2015 12:53

Byl jsem zvědav, v čem spočívá Michalova "recese". Bral bych, kdyby uvařil z konzervy nebo něco úplně ujetého, ale nudné okoukané menu, jehož chody si předem vyzkoušel (jak sám přiznal). Neustálé opakování, že vařit neumí bylo zbytečné, protože to i průměrný kuchař-amatér musel poznat. Ale možná, že je kolem sebe zvyklý na lidi, kteří řvou smíchy i nad tím, že klepáním řízků přímo na lince zničí celou desku...a možná i při zábavě slzeli smíchem. Holt, jsme lidé různí!

Anonymous2014
Michal by měl být náležitě 5 15.03.2015 14:57

Michal by měl být náležitě potrestán. Dovolit si něco takového škaredého říct o Pražácích. Pražáci ať si na Moravany nadávají, ti můžou, ti mají na všechno patent, ale tohle, co předvedl Michal je na kárné řízení. Sepíšeme petici. Kdo z Pražáků je pro? Moravanů se neptám, ti mají takové kecy u řiti:-)))) Takové kokotiny řeší jen zamindrákovaná Praha, která řeší i dva cm sněhu tak dlouho, až už je léto:-)

Anonymousekfousek
Dobré, dobré. Jak se 15.03.2015 18:32

Dobré, dobré. Jak se kritizuje Praha, je zle. Ovšem na Moravu může plivat každý.

Kacka64
Jenže pražáci by 16.03.2015 16:23

Jenže pražáci by nekritizovali moraváky. Jsou jim tak nějak u zádele. Kdyby moráváky Praha neštvala, tak by byl klid. Ale komplexy...to je bída.

reklama