PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michal Jankovský

Michal vystudoval střední školu, živil se jako správce systému technické ochrany, implementátor senior a nyní pracuje jako software developer.

Bydlí s přítelkyní Markétou ve vlastním bytě v Hradci Králové, kam se spolu přestěhovali před rokem. Do pořadu se přihlásil, protože chce sobě i ostatním dokázat, že na to má. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do zvelebení mezonetového bytu 3+1.

 

Tento týden nebude mít Prostřeno asi lehký průběh. Více již nyní zde!

 

Charakter:

Upovídaný, přátelský, puntičkář.

Zájmy:

Nejvíce času věnuje přítelkyni a štěňátku. Sport – badminton, cyklistika, plavání, snowboard. Vaření.

Vztah k vaření:

Kladný, označuje se však za příležitostného kuchaře. Nejraději griluje.

Chutě:

Snaží se jíst zdravě a vyváženě. Nejvíc si pochutná na koprové omáčce.

Nesnáší:

Řapíkatý celer, vývar bez nudliček a chilli. U stolu mu vadí mlaskání.

Motto:

Užívat každý den a nelitovat činů včerejších.

Očekávání:

Nové zážitky s novými lidmi.

Vaše názory

vareniejeumenie
Tak takého šikovného kuchára 0 28.03.2014 15:24

Tak takého šikovného kuchára by som brala domov. Klobúk dolu, si šikovný. Je mi ľúto, čo si vyfasoval za "podarenú partiu".
Ale ako sa hovorí, kopance pod pás dáva iba ten, kto nedosiahne vyššie.

Jakub A.
Tvé vaření a stolování je na 0 12.02.2014 00:24

Tvé vaření a stolování je na dost dobré úrovni. Zatím jsem viděl jen tento první díl, ale nevím jestli se chci dívat na další dny na ty hnusoby. Je mi líto, že tv prima dělá takové naschvály a hodí slušného člověka do stáda omezených nevychovanců a nevzdělanců. Paní Alena a Alena táhnou za jeden provaz na jehož konci je obrovská koule buranství, hlouposti a křivosti. Nechápu, jak jsi s nimi mohl vydržet jeden den, natož celý týden. Škoda, že jsem až z MS kraje, hned bych k tobě skočil na oběd;)

AnonymousM
Michale, naprosto super menu, 1 04.12.2013 18:46

Michale, naprosto super menu, hned některý recept vyzkouším. Klobouk dolu před Vašim stolováním, luxus. Je mi líto, že jste dostal do skupiny takové lidi, kteří ocení pouze přesolené, nekvalitní a naprosto neoriginální jídlo. Držím palce do budoucna, snad na takové "odborníky" už nikdy nenarazíte.

Pesto
A co je na tom jeho menu 29.01.2014 12:13

A co je na tom jeho menu originálního?

Nesympatický, sebestředný vůl, který sežral všechnu moudrost světa :).
Nijak zvlášť vařit neumí a jestli si někdo myslí, že by ti "burani" tu jeho "moderní kuchyni" neocenili, kdyby byla dobrá, tak se podle mě šeredně mýlí. Prostě to asi dobré nebylo.

Pavel 30
SHRNUTI 0 01.12.2013 16:46

Ten 1. soutezici byl hrozne namachrovany "mistr sveta". Recepty si nasel na notebooku a varil s nim i v kuchyni, des bes. Naprosty bridil. Spatny hostitel taky. A vetsiho kritika jsem nevidel, cimz se mi totalne znechutil.

VerunkaNos
Michalovo menu 0 30.11.2013 21:28

Koukala jsem na Peostřeno od úterý, kdy vařila paní Alena. Říkala jsem si, co je to za namachrovanýho a arogantního člověka ten Michal, proč tak kritizuje a dává soupeřům malý počet bodů. Po shlédnutí Michalova dílu jsem pochopila a změnila na něj názor. Menu měl luxusní, moderní a věřím, že bylo i chutné..Závist je strašná vlastnost a bylo by dobré, kdyby lidé více hodnotili jídlo a né, jak si dotyčný žije. Michalovi přeji do života hodně štěstí a ať zůstane takový, jaký je.

Majula
machrování? 0 30.11.2013 00:12

Nejsem si jistá, co je namachrovanost? Hodit vajíčko z okna? Ano, svíčkovou děti rády jedí atd.. jistě, ale z čerstvé zeleniny, kvalitního masa, poctivých knedlíků..a to je pak jiný koncert..Takový plýtvání láskou, energií, chutí, inspirací a podobným, když si pak každý oblízne prsty pomálu u stánku s buřtem z pilin...Smutný obraz neúcty...To nebyla touha předvádět movitost, bylo to jako přijít do skanzenu - zastavil čas a udělal to v dnešní době po staru - poctivě a pečlivě s důrazem na detail.

Pavla 90
Prostě člověk, který umí 0 29.11.2013 23:33

Prostě člověk, který umí vařit a baví ho to, nepřesoluje jídla a využívá kvalitních potravin a surovin, nemá mezi skupinou patlalů a lidí ve stylu - Sežereme naprosto vše a je nám jedno z čeho to je žádnou šanci a kvalitní jídlo prostě neocení, neznají a chutnat jim nebude...
Opětovně bylo krásně vidět, kde je úroveň některých Čechů.

Pavla 90
Sice se chvílemi chová jako 1 29.11.2013 23:30

Sice se chvílemi chová jako arogantní egoista, ale myslím, že je v pozici, ve které si to může s klidem dovolit.
Již na bytě je vidět, že svém životě evidentně dokázal zapracovat a někam se dostal a má celkem nárok na to být na sebe hrdý. Někteří se na podobnou životní úroveň nedokážou dostat nikdy a umí jen závidět.
A že se mu připálil koláč? Nu a? Myslím, že v tomhle týdnu vaření bylo podobných pů.erů vícero.

Mara4
Píšete, že Michal se někam 06.12.2013 00:48

Píšete, že Michal se někam dostal a má celkem nárok nato, být na sebe hrdý. Nezlobte se, snad se na to lze takto dívat jen tehdy, když se zaměříte pouze na materiální úroveň. Myšlenka na to, kam se Michal dostal, kdybychom to vzali po té stránce lidské(myslím slušnost, úctu ke druhému, schopnost tolerance drobných nedostatků apod.), mě mírně řečeno uvádí do rozpaků...Vás ne?

reklama