PO - PÁ v 17:35 na Primě

Michal Kazda

Vystudoval střední podnikatelskou školu - obor ekonomie, účetnictví a marketing. Žil nějako dobu v Londýně, kde pracoval jako pošťák nebo v ruční myčce aut.

Po návratu do vlasti se živil jako řidič MKD. Nyní pracuje jako číšník. Žije s přítelkyní v nově postaveném domě v Ostroměři. Doma jim dělá společnost pejsek, rybičky a želva. Do pořadu se přihlásil sám, protože ho nejvíc zajímá, jak vše probíhá a chce si to prožít. Pokud by vyhrál, výhru by použil na svatební cestu.

Charakter:
Myslí si o sobě, že je zábavný a společenský.

Zájmy:
Především sport, aktivně hraje florbal v amatérské lize. Je velkým fanouškem fotbalu, hlavně Slavie a je členem SKS Sever (Jičín).

Vztah k vaření:
Je to velký koníček, ve volném čase vaří rád a čas strávený v kuchyni je pro něj zábava. Rád připravuje steaky.

Chutě:
Nejraději má dobře připravený steak, ale jí vše, není vybíravý.

Nesnáší:
Není nic, co by alespoň neochutnal. U stolu mu vadí mlaskání a srkání.

Motto:
Risk je zisk.

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti.

Vaše názory

Ivana Veselá
Michal je BOREC! :)) 1+ 0 03.12.2016 17:32

Michal je BOREC! :)) 1+

Anonym
Michale měl jste nejlepší 1 21.11.2016 12:23

Michale měl jste nejlepší menu,dobře a čistě jste navařil,pro většinu jste vítězem vy.Obdivovala jsem vaši trpělivost s Honzou,myslím že bych se neudržela a dala mu z každé strany pořádnou přes hu.bu zato že vám úmyslně pokazil večer a výhru.Přeji vám abyste už na takového zmetka a takový závistivý pipiny jako je Jana se Žanetou nikdy nenarazil.

Anonym
SOUHLASÍM - BYL JSTE MÍŠO 21.11.2016 16:33

SOUHLASÍM - BYL JSTE MÍŠO NEJLEPŠÍ.
A Vaši zdrženlivost vůči Honzovi chápu jako výraz Vaší inteligence, nadhledu a schopnosti korigovat emoce.

Yvone Nová
Tohle byla zase jedna 0 21.11.2016 12:13

Tohle byla zase jedna partička. Ta poslední večeře mne ale opravdu dostala!!! jak ten tlustej rozsedl ten sendvič nebo co to bylo a ještě si na něm UPRD a všichni to prominutím ZRALY. TO jsem se opravdu POZVRACELA.

;
V pátek jsem si (pro sebe) 1 21.11.2016 10:15

V pátek jsem si (pro sebe) ukončila týden Prostřena slovy: "Jděte už do háje s tím VYSÁVÁNÍM". Vaření stálo za houby, o gastronomii se nezajímá ani jeden, ale denně u stolu řeší kdo měl vysát, kdo vysál hodně, kdo málo, kdo nevysál vůbec.........paráda, další zajímavý týden!

Anonym
Hm....v něčem máte pravdu,nač 21.11.2016 12:26

Hm....v něčem máte pravdu,nač ale gastronomie? Soutěžící mají ukázat vaření z čehokoliv a toho se dobře zhostil pouze Michal,zbytek zvrácená kuchyně......

Michal zase takový klaďas nebyl,
jen se dokázak perfektně 1 21.11.2016 01:59

jen se dokázak perfektně ovládat, byla to jen hra na sympaťáka týdne. V sobotu se se svým slovníkem docela předvedl. Výhru jsem mu nepřála, ambicioznímu ogarovi a nevím, kde se v něm bralo to přesvědčení, že byl nejlepší. Jídlo průměr, polévka otřesná, moučník nadrobené sušenky s honosným názvem. To už i ten hlupák týdne měl snahu upéct, i když pravda vytáhl do boje s jiným, než pekl.

Anonym
vy jste jeho jídlo určitě 21.11.2016 19:02

vy jste jeho jídlo určitě ochutnala, že to tak dobře víte :)

Anonym
co pořád máte? Proč by se 0 20.11.2016 20:38

co pořád máte? Proč by se měla Žaneta dělit o výhru? Ani jeden z téhle "partičky" by to neudělal. Proč ty její blafy tak vysoko bodovali? Michal vyhrál elektroniku a málem se rozbrečel, že je to málo.
,

Anonym
Dobrý den, dlouho jsem se 1 20.11.2016 18:51

Dobrý den, dlouho jsem se online nedívala. Je standardní, že je přes video pořád reklama, kterou nelze odstranit? Předem děkuji za odpověď.

reklama