PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michal Pristaš

Prostřeno - 20.9. Michal Pristaš Foto: Prostřeno - 20.9. Michal PristašFoto: Prima

Michal je momentálně bez práce. Donedávna se živil jako číšník a pak prodavač s elektronikou. Žije s třiadvacetiletou přítelkyní Monikou a tříměsíční dcerou Nikolou v pronajatém bytě 2+1 v Ostravě.

V blízkosti Bělského lesa bydlí společně teprve něco přes rok. Je to normální chlap s normálními zájmy a velkou praxí v kuchyni. Do soutěže ho přihlásila jeho přítelkyně, protože v jejich momentální situaci by se Michalovy kulinářské zkušenosti mohly postarat o výhru, která by přišla jako na zavolanou. Také by mamince rád koupil zdravotní pás na bolavá záda.

Charakter:

Soutěživý, rád vyhrává. Považuje se za stydlína, ale vystupuje suverénně. Je přiměřeně společenský, hovorný. Nemá rád vychytralé a drzé lidi, umí dát najevo svůj názor.

Zájmy:

Jízda na kole, plavání, kulinářství, dcera Nikola.

Vztah k vaření:

Kladný, má za sebou léta praxe. Naučil se vařit od maminky už v deseti letech, Když chtěl jít na diskotéku, musel doma nejprve uvařit. To se mu později hodilo, jeho bývalé přítelkyně nevařily a Monice také vaří Michal. Doma vaří tak třikrát do týdne, občas pro přátele, někdy připraví i větší rodinnou oslavu. Vyhrává to česká kuchyně, nejraději dělá a jí maso. Receptů se nedrží, koření podle chuti.

Chutě:

Michal není vybíravý, nejvíc si pochutná na dobré svíčkové – i vlastní. Také má rád minutky z masa, omáčky, čínu atd. Zdravou kuchyni nevyhledává, polévky mu nic neříkají.

Nesnáší:

Vyslovený odpor nemá k žádnému jídlu. Zkusit se má prý všechno. U stolu nesnáší, když někdo jí s otevřenou pusou.

Motto:

Jak k jídlu, tak k dílu.

Očekávání:

Setkání s novými lidmi, zábava, nové recepty. Prověření vlastních dovedností v kuchyni.

Vaše názory

Monika P.
Odpověď na vše :-) 0 24.09.2012 13:13

Dobrý den všem,
čím začít. Asi tím, že jsem žena pana Michala. Ceníme si chvály a Ti, co pomlouvají, tak těm bych vzkázala, že nevím, kdo je tady zakomplexovaný. Upřímně, chtěla bych Vás vidět, jak byste v Prostřenu vařili. Ono to totiž v televizi vypadá všechno jinak, než to ve skutečnosti opravdu je...

habruna
konečně úleva 2 25.09.2010 06:36

Konečně díl kde nebylo tolik zloby ( trochu to kazil Michal)a ani to šmejdění nebylo tak hnusné jak v předešlých dílech - pořád mi ale čím víc vadí ty debilní komentáře. Ten kdo je píše si asi myslí že se na tento pořad dívají jen lidi s inteligencí pokojové teploty.

Verona
Habruna 25.09.2010 08:49

Habruna ty komentáře tam sedí. Oni si je nevymýšlí mají je předepsané. A jsou na místě. Kdyby měli jen chválit nebylu by to ono

Nikolas
Pravda 13.09.2011 20:24

hej kámo , máš pravdu. kdyby jen chválily všechny by to přestalo bavit a nemohli by psát tyto komentíky

--
Michale, 0 24.09.2010 20:38

vaše vaření a vaření ostatních - i příjemný dojem z chování všech - se mi líbilo, Tyto negativní příspěvky jsou tady jen jvůli tomu, že se někteří nemou smířit s tím, že se konečně sešla fajn skupina lidí, které není třeba kritizovat. Takže hlavu vzhůru.

Liška
P. Michal 0 24.09.2010 20:29

P. Michal asi vaří, ale nijak zvlášť dobře. Ale co mi u něj vadí, že je asi neustále v lihu. Jinak opravdu tento týden fajn, v pohodě.

K.ata
... 0 24.09.2010 18:28

Kritizuje kritizuje kritizuje!!!Sám uvařil uplný ****!Nechutnej a nesympatickej!Fuj!Taky jsem ráda, že nevyhraje, a že je konečně pátek, protože bejt tam i příští týden, tak se na to snad nekoukám!

šandová jitka
nepřijemný!!! 0 24.09.2010 18:20

Něco takhle nepřijemného-to se vidí málokdy!!!Sám byl až nechutný,potil se,vaření normální průměr...ale chytrý je jak rádio!!!

Darja Drahanská
prostřeno 1 24.09.2010 16:08

Michal je jako brouk Pytlík, všude byl , všechno zná a všechno viděl , ale opak je pravdou, neumí nic, jenom kritizovat druhé, asi se ještě na sebe nepodíval do zrcadla, protože by asi do televize nešel, vypadá jak upocený hroch.

anonym
je totalne nechutny 24.09.2010 18:13

je totalne nechutny

reklama