PO - PÁ v 17:50 na Primě

Michal Spišiak

Prostřeno - 4.11. Michal Spišiak Foto: Prostřeno - 4.11. Michal SpišiakFoto: Prima

Michal pracuje jako číšník v jedné kavárně na náměstí Míru. Je svobodný, pohledný, vysportovaný tancem, dbá o sebe. Je to milý a hodný kluk, který nezkazí žádnou legraci.

Zpočátku působí poněkud odtažitě a bázlivě, to z něj ale spadne, když se seznámí s Markétou, s níž si padnou do oka. Za výhru by rád pořídil cestu kolem světa. Do soutěže ho přihlásil kamarád, který mu také radil se sestavováním menu, o němž hostitel bez mučení přiznává, že je vykradl ze spolehlivých zdrojů. Michal je prý alergický na lidskou hloupost a projevil se jako největší šmejdil pražského týdne – tajemství cizích zásuvek a skříní před ním neobstojí, evidentně ho zajímá i soukromý život soupeřů.

Charakter:

Nekonfliktní, příjemný, zdvořilý, zvědavý, vtipný.

Zájmy:

Největší koníček je tanec, tancuje i po večerech v barech. Cestování.

Vztah k vaření:

Michal má rád italskou kuchyni. Jeho vztah k vaření je kladný. Pokud jeho výkon nepokazí tréma, zařadí se mezi favority.

Chutě:

„Sní všechno, nebo také nic.“ Rád vaří to, co jí. Nejvíce si pochutná na italské kuchyni a často zajde do restaurace na dobrou krémovou polévku.

Nesnáší:

„Potvory z moře vytažené.“ Při stolování mu vadí málo místa.

Motto:

Hrnečku, dost!

Očekávání:

Zábava, výhra.

Vaše názory

Lenka Mandová
D5 0 18.02.2011 19:47

Přesně tak tanečník a tancuje hodně hodně často v berouně na disco v D5

jak
Michale, blahopřeji k 0 14.11.2010 00:44

Michale, blahopřeji k vítězství, i když bylo dělené - podle mého jste si ho zasloužil a kdyby nebylo Markétina poměrně průhledného taktizování, tak bylo vaše celé - a bylo by to tak naprosto po zásluze!

sasanka
Mě se Michal líbil, vaření 0 11.11.2010 07:58

Mě se Michal líbil, vaření bylo určitě nejlepší, kdyby Markéta dala po pravdě body které si zasloužil, vyhrál by sám a jestli je nebo není gay to mě vůbec ale vůbec nezajímá

Janoucha
pro W 1 10.11.2010 09:47

Tak trapný komentář o buzerantech jsem teda nepochopila. I kdyby Michal gay byl, tak co na tom? Je to úžasný, fajn mladý kluk, který dokázal udělat super večer, a věřím, že Ilona nebo i babička na tohle budou dlouho vzpomínat. Byt má naprosto úžasný, jídlo si vybral přesně podle svých chutí a svých kuchařských schopností, a povedlo se mu to. Takže si výhru zasloužil. I¨když tento týden se sešli celkem fajn lidi, i když Lenka tam trošku nezapadala, ale asi je prostě jiného ražení, ale na kameru většinou chválila. Výhru bych dala snad všem......babi byla na svůlj věk prostě úžasná , Ilona je evidentně super člověk.....krásně trhlá Markkéta....každý jiný, ale každýn svým způsobem fajn.

domecek
Michle priznej barvu byt byl 20.11.2010 07:49

Michle priznej barvu byt byl puceny na nateceni,nebyl by si ani prvni ani posledni.A co prace mas ji porad nebo uz jsi na lepsim.

anonym
vždyť to snad jedno co jednou 0 08.11.2010 10:50

vždyť to snad jedno co jednou řekl, hodnoťte vaření a celkový dojem. A ten byl si myslím dobrý a výhru měl zaslouženě.

Mirek51
Baby - reagovat Jana Koláčková 05.11.2010 11:36 2 06.11.2010 22:49

Když Michalovi "ujelo" slovo baby, nebylo to nic neslušného. Projevil se zde jeho slovenský původ. Ve slovenštině se to běžně používá ve smyslu holky, ženy, a není to neslušné. Jen hovorové.

Liška původní
Jenže on řekl báby a ne baby. 07.11.2010 14:37

Jenže on řekl báby a ne baby. Ve Slezku se také říká baby, ale bába znamená prostě bába.

Avana
BÁBIKA A BÁBA 07.11.2010 23:04

taky znamená slovensky panenka a panna.Takže mohl myslet panenky,to se říká holkám taky,tady u nás.....atˇpanenky vidí.Určitě nemyslel báby jako starší osoby

katy4
není to ten,co tancuje s 09.11.2010 22:59

není to ten,co tancuje s Ivetou Bartošovou, je to jen tak mimo vaření:-)))))Jinak super kluk!!!!

reklama